VAŠE REALITY s.r.o.

Piešťany

Vajanského 58 92101 Piešťany

84 inzerátov v ponuke

Veľkorysý 3 izbový byt 87m2 po rekonštrukcii, Wiener Neustadt

Reality Wiener Neustadt

3 izbový byt | Rakúsko | Wiener Neustadt | Grazerstrasse

2605 - Ponúkam na predaj 3-izbovy byt s rozlohou 87m2. Byt je komplet zrekonštruovaný (2024-po

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Wiener Neustadt

289,500 € 3328 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov-31m2 a 21m2, Vrbovská Cesta, Piešťany

Reality Piešťany

Administratívny objekt | Vrbovská cesta | 21 m²

2628 - Ponúkame Vám na prenájom administratívne a kancelárske priestory nachádzajúce sa v admin

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

130 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Kancelária 70 m² (50m2 + 20m2) na prenájom - Piešťany, Vajanského

Reality Piešťany

Administratívny objekt | Vajanského | 70 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v rôznych veľkostiach a cenových kategóriách. Všetky

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

655 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v obci Banka pri Piešťanoch – 470 m²

Reality Banka

Pozemok pre rodinné domy | 470 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Banka, na Moravanskej ulici, len pár m

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Banka

250 €/m2 250 €/m2

Stavebný pozemok 8900 m2 pre Developera - Myjava Jablonská

Reality Myjava

Pozemok pre bytovú výstavbu | Jablonská | 8,900 m²

190178 - Ponúkame NA PREDAJ exkluzívny stavebný pozemok o rozlohe cca 8900 m2 na Jablonskej uli

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Myjava

900,000 € 101 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ ! NOVOSTAVBA 119 M2 BUNGALOV 4+1 *TYP 2*, PRAŠNÍK, okr.PN

Reality Prašník

Rodinný dom | 119 m²

*2593* BUNGALOV č. 11 Hľadáte pohodlné bývanie blízko mesta s výbornou občianskou vybavenosťou

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Prašník

199,990 € 1681 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3 IZB BYT 69,29 m² + balkón 4,89 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Banka

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banka

170,900 € 2466 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK S POVOLENÍM – ZAČNITE STAVAŤ OKAMŽITE (Piešťany, 575 m²)

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 575 m²

Chcete stavať dom v Piešťanoch bez čakania na povolenia a papierovačky? 👉 Tento pozemok vám uš

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

180,000 € 313 €/m²

Prenájom dvoch nových skladových priestorov, garáži

Reality Piešťany

Skladový objekt | Vrbovská cesta | 25 m²

2742 - Ponúkame na prenájom dva nové skladové priestory (garáže) na Vrbovskej ceste v Piešťanoc

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Piešťany

130 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

TOP ponuka Zadar: 2i byt s terasou, záhradou a 2 parkovacími miestami!

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

NOVOSTAVBA !! Bytový dom s 8 bytovými jednotkami. Apartmány na prízemí majú záhrady!! Byt je

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

166,740 € 3000 €/m²

Predaj pozemku 401 m² v záhradkárskej oblasti – Drahovce Hať

Reality Drahovce

Rekreačný pozemok | 401 m²

958420 - Ponúkame na predaj veľmi pekný a udržiavaný pozemok o výmere 401 m² v obci Drahovce, v

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Drahovce

39,900 € 100 €/m²

Súrne hľadám 1 izbový byt v Piešťanoch pre konkrétneho klienta

Reality Piešťany

1 izbový byt | Piešťany | 36 m²

Súrne hľadám 1 izbový byt v Piešťanoch pre konkrétneho klienta. Lokalita ani stav nerozhoduje.

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

100,000 € 2778 €/m²

Stavebný pozemok 760m2-Horná Streda

Reality Horná Streda

Pozemok pre bytovú výstavbu | 760 m²

2756 - Ponúkame na predaj stavebný, rovinatý a slnečný pozemok v tichej ulici novostavieb v obc

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

73,000 € 96 €/m²

Rekreačný dom – murovaná chata s krbom, kanalizáciou a novou strechou, Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Chalupa, rekreačný domček | 96 m²

Ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Dobrá Voda, ktorá ponúka kombi

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobrá Voda

112,000 € 1167 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 514 M² BOROVCE *VIDEO* /ELEKTRINA, VODA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

189659 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 3 o výmere 514 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

66,306 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku na bývanie 523m2, Západná, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Západná | 532 m²

190588 - Len necelých 3km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

225 €/m2 225 €/m2

SKVELÁ PONUKA!!! 5 izbový rodinný dom s garážou, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 200 m²

190481 - Ponúkame na predaj 10 ročný priestranný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom s garážou +

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

266,600 € 1333 €/m²

Prenájom 4-bytovej novostavby typu bungalov, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 120 m²

[b]179406[/b] - Ponúkam na prenájom novostavbu 4-izbového, moderného rodinného domu, typ bungal

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Moravany nad Váhom

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REKREAČNÝ DOMČEK V CENTRE OBCE OSTROV PRI PIEŠŤANOCH

Reality Ostrov

Chalupa, rekreačný domček | Centrum | 50 m²

*LEN U NÁS!* 189541 - Na predaj 2 izbový rekreačný domček (chata) s pozemkom 300 m2 v centre o

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ostrov

64,000 € 1280 €/m²

SKVELÁ CENA! NOVOSTAVBA 100 M2 BUNGALOV 4+1 *TYP 1* S POTOKOM, PRAŠNÍK

Reality Prašník

Rodinný dom | 100 m²

*189961* BUNGALOV č. 4 Hľadáte pohodlné bývanie blízko mesta s výbornou občianskou vybavenos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1955 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA ! Dvojizbový byt 59 m2 s výhľadom na more ZADAR, Novalja

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Bytový dom v novostavbe so 6 bytovými jednotkami. Byt označený S3 na 2. poschodí rozostavaného

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj

182,000 € 3085 €/m²

3 IZB BYT 69,29m² + balkón 5 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 70 m²

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Piešťany

173,900 € 2484 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÉ POZEMKY NA PREDAJ – DRAHOVCE PRI PIEŠŤANOCH

Reality Drahovce

Pozemok pre rodinné domy | 570 m²

190527 - Ideálne pre výstavbu 4 rodinných domov – investičná aj individuálna príležitosť Ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Drahovce

65,000 € 114 €/m²

Chorvátsko – Investícia pri Jadrane-stavebný pozemok 1300m2 pri Zadare

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Investícia pri Jadrane: exkluzívny stavebný pozemok 1300 m² – Murvica, obec Poličnik [b]Cena s

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj

93,000 € 72 €/m²