TUreality s.r.o.

Považská Bystrica

Centrum 24 01701 512842

81 inzerátov v ponuke

STAVEBNÝ pozemok na predaj – Lednické Rovne časť Hôrka- 2326m2

Reality Lednické Rovne

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,326 m²

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci odkaz: youtube.com/watch?v=1PDnH-tH

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Lednické Rovne

130,000 € 56 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na vysnívanú chatu

Reality Dohňany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,000 m²

TU Reality - Vám ponúka na predaj Krásny, Veľký slnečný pozemok s celkovou rozlohou 3000m2 v kr

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

59,000 € 20 €/m²

Veľký Stavebný pozemok pri Púchove

Reality Dohňany

Pozemok pre bytovú výstavbu | 8,000 m²

TU Reality - Vám ponúka na predaj Veľký slnečný pozemok s celkovou rozlohou az 8000m2 v krásnej

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

14 €/m2 14 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA !!! Rozľahlý stavebný pozemok v mestskej časti Púchov s nádherným výhľadom na okolie v MČ Púchov - Hoštiná

Reality Púchov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,658 m²

TUreality ponúka na predaj rozľahlý stavebný pozemok (1658 m2), vhodný na výstavbu rodinného do

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

50,000 € 30 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - VÝNIMOČNÁ PONUKA! STAVEBNÝ POZEMOK Lietavská Svinná - Babkov, 911 m2

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 911 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj naozaj slnečný stavebný pozemok v Lie

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

Cena na vyžiadanie

Rezervovaný: Rodinný dom pri potoku

Reality Žilina

Rodinný dom | 684 m²

Rodinný dom v srdci Rajeckej doliny – pokoj, príroda a komfort na dosah mesta. Ponúkame na pre

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Žilina

299,000 € 437 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Prečín - REZERVOVANÉ

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 816 m²

Exkluzívne na predaj v lukratívnej lokalite obce Prečín trojpodlažný rodinný dom so záhradou o

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

170,000 € 208 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok lúka v obci Hatné pri hlavnej ceste

Reality Hatné

Lúka, pasienok | 9,528 m²

TU Reality Vám ponúka na predaj lúku prechádzajúcu do lesného pozemku nachádzajúcu sa obci Hatn

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hatné

37,000 € 4 €/m²

Lesný pozemok v obci Hatné

Reality Hatné

Lesná pôda | 11,293 m²

TUreality ponúka na predaj lesný pozemok nachádzajúci sa v katastrálnom území obce Hatné okres

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Hatné

13,000 € 1 €/m²