98 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | 656 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok 656m2 v Šuranoch - Nitriansky Hrádok. R
155 €/m2 155 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký pozemkom s domom v Nových Zámkoch. Zastavaná plocha
165,000 € 103 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch. Zastava
169,900 € 1416 €/m²
Priestor pre sklad | 600 m²
Reality na kľúč ponúka na prenájom skladový priestor v Nových Zámkoch. Podlahová plocha skladu
1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | 507 m²
IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj pozemok v obci Palárikovo. Rozloha pozemku je
53,000 € 105 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,206 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký stavebný pozemok 2 206m2 v obci Jasová. Rozloha poz
46,500 € 21 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hlavné Námestie | 30 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v centre mesta v Nových Zámkoch.
350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bernolákovo námestie | 45 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom krásny kancelársky priestor pri centre mesta v Nových Zá
390 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 96 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu – nízkoenergetický 4-izbový drevo dom s očarujú
220,000 € 2292 €/m²
Garsónka | Boženy Němcovej | 25 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom zariadená garsónku na Boženy Němcovej ulici v Nových Zám
330 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²
Reality na kľúč Vám iba u nás ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Semerovo. Pozemok
26,000 € 22 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,150 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 11,5 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch. Rozloha poz
176,300 € 153 €/m²
Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 72 m²
Reality na kľúč vám ponúka na prenájom nebytový priestor na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch
300 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,456 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 3 456 m², na ktorom sa nachádza starý ro
99,000 € 29 €/m²
3 izbový byt | Andovská | 68 m²
Reality na kľúč vám ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt novostavba na Andovskej ul. v Nových
620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Ľ. Štúra | 39 m²
Reality na kľúč vám ponúka na prenájom obchodný alebo kancelársky priestor priamo pred autobuso
389 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 18 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom kanceláriu v centre mesta v Nových Zámkoch. Podlahová
250 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | 832 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom nebytový priestor na ulici M. R. Štefánika v Nových Zámk
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Michalská Bašta | 16 m²
Reality na kľúč vám ponúka na prenájom kancelárske a podnikateľské priestory v centre Nových Zá
220 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Ľ. Štúra | 42 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt s balkónom na Ulici Ľ. Štúra v Nových Zámko
420 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Komárňanská | 56 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený tehlový 2-izbový b
480 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | 900 m²
Reality na kľúč vám ponúka na prenájom halu s rozlohou 900 m² v priemyselnej zóne v Nových Zámk
3,252 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | 25 m²
Reality na kľúč Vám ponúka na predaj chatu so záhradou v Úľanoch nad Žitavou. Chata je murovan
32,000 € 1280 €/m²
1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 38 m²
Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh
78,000 € 2053 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.