Reality na kľúč

Reality na kľúč

Gúgska 15 94002 Nové Zámky Slovensko

Reality na kľúč

Reality na kľúč s.r.o. (98  inzerátov)

Gúgska 15 94002 Nové Zámky Slovensko

98 inzerátov v ponuke

Na prenájom 3-izbový byt na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 95 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom 3-izbový byt na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch. P

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

370 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom krásny, priestranný 2-izbový byt v ulici Ďorocká v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Ďorocká | 67 m²

Reality na kľúč Vám ponúkajú na prenájom krásny, priestranný 2-izbový byt v ulici Ďorocká v Nov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici J. Kráľa v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | J. Kráľa | 78 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou na ulici J.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

118,000 € 1513 €/m²

N predaj stavebný pozemok 596 m² alebo 1 185 m² v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,185 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok 596 m² alebo 1 185 m² v obci Čechy. Rozl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Čechy

25,000 € 21 €/m²

Na prenájom elegantný zariadený 3-izbový byt pri stanici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 90 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom elegantný zariadený 3-izbový byt pri stanici v Nových Zá

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom parkovacie miesto 100m² v Nových Zámkoch smer Andovce

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | Gúgska | 100 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom parkovacie miesto 100m² v Nových Zámkoch smer Andovce.

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na prenájom Nové Zámky

60 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Nábrežná | 65 m²

Reality na kľúč vám ponúka na predaj veľký 2-izbový byt s balkónom na Nábrežnej ulici v Nových

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

122,000 € 1877 €/m²

Na predaj murovaná chatka so záhradou vo vyhľadávanej lokalite Kvitnúci ostrov v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | 15 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj murovanú chatku so záhradou vo vyhľadávanej lokalite Kvitn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

29,000 € 1933 €/m²

Na prenájom stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici Komárňanská cesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | Komárňanská cesta | 9,383 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na prenájom Nové Zámky

2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Na predaj novostavba 3-izbový rodinný dom v obci Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | Nezadaná | 73 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu 3-izbový rodinný dom v obci Čechy. Okrem tejto

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Čechy

149,000 € 2041 €/m²

Na predaj dva rodinné domy nachádzajúce sa na jednom pozemku v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Andovská | 185 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj dva rodinné domy nachádzajúce sa na jednom pozemku v Novýc

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

237,000 € 1281 €/m²

Na predaj poschodové moderné rodinné domy v novovybudovanej ulici za novou nemocnicou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Slovenská | 74 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj poschodové moderné rodinné domy v novovybudovanej ulici za

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Nové Zámky

245,000 € 3311 €/m²

Na predaj pekné apartmánové domy na ostrove Rab v mestečku Barbat v Chorvátsku

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Reality na kľúč vám ponúka na predaj pekné apartmánové domy na ostrove Rab v mestečku Barbat v

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj

248,000 € 2818 €/m²

Na prenájom zariadený 1-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 42 m²

Reality na kľúč ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Nábrežná | 42 m²

Reality na kľúč ponúka na prenájom 1-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v Nových Zá

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

430 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Pribeta

Reality Pribeta

Rodinný dom | 277 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Pribeta. Zastavaná plocha je

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Pribeta

49,000 € 177 €/m²

Na predaj zariadený 4-izbový byt s garážou v obci Dubník

Reality Dubník

4 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zariadený 4-izbový byt s garážou v obci Dubník. Byt je mo

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Dubník

54,900 € 807 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici Komárňanská cesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Iný stavebný pozemok | Komárňanská cesta | 9,383 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v priemyselnej zóne na Ulici K

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

85 €/m2 85 €/m2

Na predaj stavebný pozemok 656m2 v Šuranoch - Nitriansky Hrádok

Reality Šurany

Pozemok pre rodinné domy | 656 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok 656m2 v Šuranoch - Nitriansky Hrádok. R

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Pozemky na predaj Šurany

155 €/m2 155 €/m2

Na prenájom skladový priestor v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Priestor pre sklad | 600 m²

Reality na kľúč ponúka na prenájom skladový priestor v Nových Zámkoch. Podlahová plocha skladu

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj pozemok v obci Palárikovo

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 507 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj pozemok v obci Palárikovo. Rozloha pozemku je

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

53,000 € 105 €/m²

Na predaj veľký stavebný pozemok 2 206m2 v obci Jasová

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,206 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký stavebný pozemok 2 206m2 v obci Jasová. Rozloha poz

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Jasová

46,500 € 21 €/m²

Na predaj 11,5 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,150 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 11,5 árový stavebný pozemok v Nových Zámkoch. Rozloha poz

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

176,300 € 153 €/m²

Na prenájom skladový priestor na Komárňanskej ceste v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Priestor pre sklad | Komárňanská cesta | 120 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom skladový priestor na Komárňanskej ceste v Nových Zámkoch

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

300 €/mesiac 3 €/mesiac/m²