Reality na kľúč

Reality na kľúč

Gúgska 15 94002 Nové Zámky Slovensko

Reality na kľúč

Reality na kľúč s.r.o. (98  inzerátov)

Gúgska 15 94002 Nové Zámky Slovensko

98 inzerátov v ponuke

Na prenájom krásny kancelársky priestor pri centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Bernolákovo námestie | 45 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom krásny kancelársky priestor pri centre mesta v Nových Zá

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

390 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch

Reality Nesvady

Rodinný dom | 120 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v Nesvadoch. Zastava

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Nesvady

169,900 € 1416 €/m²

Na predaj veľký pozemkom s domom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | 1,600 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj veľký pozemkom s domom v Nových Zámkoch. Zastavaná plocha

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

165,000 € 103 €/m²

Na predaj novostavba – nízkoenergetický 4-izbový drevo dom s očarujúcou záhradou

Reality Jasová

Rodinný dom | Nezadaná | 96 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu – nízkoenergetický 4-izbový drevo dom s očarujú

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Jasová

220,000 € 2292 €/m²

Na prenájom elegantný zariadený 2-izbový byt pri stanici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 45 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom elegantný zariadený 2-izbový byt pri stanici v Nových Zá

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelársky priestor v centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavné Námestie | 30 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v centre mesta v Nových Zámkoch.

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj kompletne zariadený rekreačný areál v obci Podhájska, využiteľný počas celého roka

Reality Podhájska

Hotel, penzión, ubytovňa | 300 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj kompletne zariadený rekreačný areál v obci Podhájska, využ

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Podhájska

450,000 € 1500 €/m²

Na prenájom krásny zariadený 2-izbový byt v centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Cisárska bašta | 54 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom krásny zariadený 2-izbový byt v centre mesta v Nových Zá

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj veľký stavebný pozemok v obci Semerovo

Reality Semerovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²

Reality na kľúč Vám iba u nás ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Semerovo. Pozemok

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Semerovo

26,000 € 22 €/m²

Na predaj rodinný dom, pneuservis a rozsiahly pozemok s výmerou 6 419 m² vo Vrábloch

Reality Vráble

Objekt pre obchod | 300 m²

IBA U NÁS! Reality na kľúč Vám ponúka na predaj rodinný dom, pneuservis a rozsiahly pozemok s

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Vráble

920,000 € 3067 €/m²

Na predaj skladový objekt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | 1,331 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj skladový objekt v Nových Zámkoch. Ponúkaný sklad sa nachá

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

375,000 € 282 €/m²

Na prenájom zariadená garsónka na Boženy Němcovej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Garsónka | Boženy Němcovej | 25 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom zariadená garsónku na Boženy Němcovej ulici v Nových Zám

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

330 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom nebytový priestor na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 72 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom nebytový priestor na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

300 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok s výmerou 3 456 m², na ktorom sa nachádza starý rodinný dom, v obci Palárikovo, časť Ľudovítov

Reality Palárikovo

Pozemok pre rodinné domy | 3,456 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj pozemok s výmerou 3 456 m², na ktorom sa nachádza starý ro

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Palárikovo

99,000 € 29 €/m²

Na prenájom krásny 3-izbový byt novostavba na Andovskej ul. v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Andovská | 68 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt novostavba na Andovskej ul. v Nových

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

620 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný alebo kancelársky priestor priamo pred autobusovou stanicou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Ľ. Štúra | 39 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom obchodný alebo kancelársky priestor priamo pred autobuso

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

389 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelária v centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 18 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom kanceláriu v centre mesta v Nových Zámkoch. Podlahová

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

250 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom nebytový priestor na ulici M.R. Štefánika v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | 832 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom nebytový priestor na ulici M. R. Štefánika v Nových Zámk

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelárske a podnikateľské priestory v centre Nových Zámkov so súkromným parkovaním

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Michalská Bašta | 16 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom kancelárske a podnikateľské priestory v centre Nových Zá

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

220 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom 1-izbový byt s balkónom na Ulici Ľ. Štúra v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Ľ. Štúra | 42 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt s balkónom na Ulici Ľ. Štúra v Nových Zámko

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

420 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený tehlový 2-izbový byt s garážou v Hurbanove

Reality Hurbanovo

2 izbový byt | Komárňanská | 56 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený tehlový 2-izbový b

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Hurbanovo

480 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom hala s rozlohou 900 m² v priemyselnej zóne v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Priestor pre sklad | 900 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom halu s rozlohou 900 m² v priemyselnej zóne v Nových Zámk

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

3,252 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj chata so záhradou v Úľanoch nad Žitavou

Reality Úľany nad Žitavou

Chata, drevenica, zrub | 25 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj chatu so záhradou v Úľanoch nad Žitavou. Chata je murovan

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Úľany nad Žitavou

32,000 € 1280 €/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 38 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 1-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

78,000 € 2053 €/m²