Reality na kľúč

Reality na kľúč

Gúgska 15 94002 Nové Zámky Slovensko

Reality na kľúč

Reality na kľúč s.r.o. (98  inzerátov)

Gúgska 15 94002 Nové Zámky Slovensko

98 inzerátov v ponuke

Na predaj skladový a výrobný objekt v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Skladový objekt | Komárňanská cesta | 515 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj skladový a výrobný objekt v Nových Zámkoch. Základné para

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

300,000 € 583 €/m²

Na prenájom elegantný zariadený 3-izbový byt pri stanici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | M. R. Štefánika | 60 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom elegantný zariadený 3-izbový byt pri stanici v Nových Zá

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom krásny, zariadený 3-izbový byt so záhradou v obci Kolta

Reality Kolta

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom krásny, zariadený 3-izbový byt so záhradou v obci Kolta.

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Byty na prenájom Kolta

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelársky priestor v centre mesta v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavné Námestie | 56 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v centre mesta v Nových Zámkoch.

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 06.04.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj veľký stavebný pozemok v obci Čechy

Reality Čechy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,595 m²

Reality na kľúč Vám iba u nás ponúka na predaj veľký stavebný pozemok v obci Čechy. Rozloha po

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Čechy

36,000 € 23 €/m²

Na predaj holodom v obci Trávnica

Reality Trávnica

Rodinný dom | 85 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj holodom v obci Trávnica. Zastavaná plocha je 85m2. Dom je

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Trávnica

38,000 € 447 €/m²

Na predaj krásna zariadená chata s vinohradom v obci Trávnica

Reality Trávnica

Chata, drevenica, zrub | 86 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásnu zariadenú chatu s vinohradom v obci Trávnica. Zast

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Trávnica

129,000 € 1500 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 714m² v súkromnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Okružná | 714 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 714m² v súkromnej ulici v Nových

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

122,000 € 171 €/m²

Na predaj holoboty 1,2,3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 34 m²

Ponúkame na predaj holoboty 1,2,3-izbové byty s balkónmi na ulici V. V. Majakovského v Lučenci.

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

73,000 € 2147 €/m²

Na predaj krásny pozemok 846m2 v Starom meste v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Fabrická | 846 m²

IBA U NÁS. Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásny pozemok 846m2 v Starom meste v Nitre. J

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

175,000 € 207 €/m²

Na predaj novostavba 3-izbový rodinný dom v obci Čechy 10 minút od Podhájskej

Reality Podhájska

Rodinný dom | 73 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj novostavbu 3-izbový rodinný dom v obci Čechy 10 minút od P

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Podhájska

149,000 € 2041 €/m²

Na predaj dva zariadené 2-izbové apartmánové byty s balkónom na Termálnej ulici v obci Podhájska

Reality Podhájska

2 izbový byt | Termálna | 82 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúka na predaj dva zariadené 2-izbové apartmánové byty s balkó

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Podhájska

178,000 € 2171 €/m²

Na stavebný pozemok s celkovou výmerou 2 309 m², určený na bytovú alebo polyfunkčnú výstavbu

Reality Lučenec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ulica J. Husa | 2,309 m²

V exkluzívnej časti centrálneho Lučenca, na ulici J. Husa, je k dispozícii stavebný pozemok s c

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj Lučenec

1 € 0 €/m²

Na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt so záhradkou v obci Palárikovo

Reality Palárikovo

3 izbový byt | 63 m²

Reality na kľúč vám exkluzívne ponúkajú na predaj moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt so záhra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Palárikovo

113,000 € 1794 €/m²

Na prenájom obchodný alebo kancelársky priestor priamo pred autobusovou stanicou v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | Ľ. Štúra | 24 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom obchodný alebo kancelársky priestor priamo pred autobuso

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

290 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 4-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná | 84 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj 4-izbový byt s dvoma balkónmi na Nábrežnej ulici v Nových

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1417 €/m²

Na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovského v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Ponúkame na predaj moderné, zrekonštruované 2-izbové byty s balkónom na ulici V. V. Majakovskéh

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica V. V. Majakovského | 56 m²

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Lučenec

89,500 € 1598 €/m²

Na prenájom obchodný priestor – predajňu na Ul. M.R. Štefánika v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 25 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom obchodný priestor – predajňu na Ul. M.R. Štefánika v Nov

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

370 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 1-izbový byt na Roľnícke ul. v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | Roľnícka | 36 m²

Reality na kľúč vám ponúka na prenájom zariadený 1-izbový byt na Roľnícke ul. v Nových Zámkoch.

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj dvojgeneračný poschodový rodinný dom v obci Komjatice v okrese Nové Zámky

Reality Komjatice

Rodinný dom | 200 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj dvojgeneračný poschodový rodinný dom v obci Komjatice v ok

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Komjatice

195,000 € 975 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt na ulici G. Bethlena v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | G. Bethlena | 57 m²

Reality na kľúč vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt na ulici G. Bethlena v Nových Zá

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

101,000 € 1772 €/m²

Na predaj 3-izbový byt na Léckej ulici v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Lécka | 61 m²

Reality na kľúč Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Léckej ulici v Nových Zámkoch.

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

110,000 € 1803 €/m²

Na predaj krásny 3-izbový rodinný dom s terasou v súkromnej uličke vo Dvoroch nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | 116 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj krásny 3-izbový rodinný dom s terasou v súkromnej uličke v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

194,000 € 1672 €/m²