Reality KOMPLEX s.r.o.

Reality KOMPLEX s.r.o.

Nám. M. R. Štefánika 12 94501 Komárno Slovensko
Sme tím profesionálov, ktorí prinášajú nadštandardný servis v oblasti nehnuteľností na celom južnom Slovensku. Naša práca stojí na dôvere, diskrétnosti a precíznosti v každom detaile.
Každému klientovi poskytujeme individuálny prístup a riešenia šité na mieru – od výberu ideálnej nehnuteľnosti až po úspešné uzatvorenie obchodu. Samozrejmosťou je kompletný servis vrátane hypotekárneho poradenstva a právneho zabezpečenia.
Naším cieľom nie je len sprostredkovať obchod, ale vytvoriť dlhodobý vzťah založený na spokojnosti a istote. S nami prebieha celý proces hladko, profesionálne a bez kompromisov.
Prečítať viac

Reality KOMPLEX s.r.o.

Reality KOMPLEX.sk - Komárno

Nám. M. R. Štefánika 12 94501 Komárno Slovensko

Reality KOMPLEX s.r.o.

Reality KOMPLEX s.r.o. - Dunajská Streda

Hlavná 26/5806 92901 Dunajská Streda Slovensko

271 inzerátov v ponuke

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 97 m², ktorý sa nachádza v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 97 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 97 m², ktorý s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúkame Vám na predaj novostavba dvojdomu vo vyhľadávanej lokalite mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | 71.1 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúkame Vám na predaj moderný dvojdom nachádzajúci sa v novej štvrti

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

157,000 € 2208 €/m²

Novinka
Novinka

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka 1-izbový byt s loggiou NA PRENÁJOM

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Železničná | 39 m²

Sú byty, do ktorých vojdete… a okamžite máte pocit, že ste doma. Do prenájmu ponúkame moderne

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi (štvorbytovka)

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Veľký Meder | 82 m²

Na predaj štýlový 3-izbový byt so záhradou vo Veľkom Mederi (štvorbytovka) Hľadáte bývaniu, kto

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

178,000 € 2171 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na prenájom krásny dvojizbový byt v kľudnej lokalite mesta Komárno.

Reality Komárno

2 izbový byt | Sústružnícka | 59 m²

Reality KOMPLEX s.r.o.,Vám ponúka do prenájmu priestranný dvojizbový byt po kompletnej rekonštr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na PREDAJ rovinatý ​​​​​​stavebný pozemok za výhodnú cenu v obci Chotín za super cenu!!!

Reality Chotín

Pozemok pre bytovú výstavbu | Chotín | 542 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS !!! Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na PREDAJ rovinatý ​​​​​​stavebný p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Chotín

22,000 € 41 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúkame Vám na predaj kvalitne zrekonštruovaný 3,5-izbový rodinný dom v obci Okoč.

Reality Okoč

Rodinný dom | 284 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúkame Vám na predaj kvalitne zrekonštruovaný 3,5-izbový rodinný dom v

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Okoč

256,000 € 901 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka Vám na predaj stavebný pozemok v pokojnej a tichej lokalite Okoč-Opatovský Sokolec.

Reality Okoč

Pozemok pre bytovú výstavbu | 900 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka Vám na predaj stavebný pozemok v pokojnej a tichej lokalite Okoč-

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Okoč

57,000 € 63 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka Vám na predaj stavebný pozemok s rozlohou 2488 m² v obci Mad

Reality Mad

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka Vám na predaj stavebný pozemok s rozlohou 2488 m² v obci Mad, v t

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mad

179,999 €

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU NA PRIESTRANNOM POZEMKU V OBCI DUNAJSKÝ KLÁTOV

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | 166.35 m²

🏡Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ MODERNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU NA PRIESTRA

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

365,000 € 2194 €/m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na prenájom útulný, úplne rekonštruovaný 2 izbový byt na Železničnej ulici.

Reality Komárno

2 izbový byt | Železničná | 50 m²

Ponúkame do prenájmu úplne prerobený slnečný dvojizbový byt na Železničnej ulici. Úžitková plo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v tichej a obľúbenej lokalite s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite obce Klížska Nemá nedaleko od Dunaja !!!

Reality Klížska Nemá

Rodinný dom | 110 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v tichej a obľúbenej lokalite s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Klížska Nemá

70,000 € 636 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ 3-izbový byt v Zemianskej Olči

Reality Zemianska Olča

3 izbový byt | 62 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ 3-izbový byt v Zemianskej Olči 🏡 ✨ Ideálna príležitosť

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zemianska Olča

62,000 € 1000 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ tento nádherný, kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt veľmi blízko centra Komárna !!!

Reality Komárno

3 izbový byt | 72 m²

AK CHCETE BÝVAŤ V NÁDHERNOM, KVALITNE ZREKONŠTRUOVANOM 3 IZBOVOM BYTE V DOBREJ LOKALITE V MESTE

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

137,000 € 1903 €/m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na PREDAJ útulnú rekonštruovanú garzónku v Meste Komárno.

Reality Komárno

Garsónka | 20 m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality komplex s.r.o.,ponúka na predaj rekonštruovanú garzónku na uli

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

64,900 € 3245 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ starší tehlový rodinný dom v obci Iža, pri Komárne

Reality Iža

Rodinný dom | Iža | 163 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ starší tehlový rodinný dom v obci Iža, pri Komárne!

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Iža

123,000 € 755 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka garsonku vo VYHĽADÁVANEJ lokalite mesta Nové Zámky od spoľahlivého majiteľa!!!!

Reality Nové Zámky

Garsónka | 25 m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka do prenájmu kompletne rekonštruovanú garsónku v bytovom dome

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Exkluzívne iba u nás !!! Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka zrekonštruovaný 5 izbový rodinný dom s pozemkom vo vyhľadávanej lokalite v úplne tichom prostredí, v obci Kameničná !!!

Reality Kameničná

Rodinný dom | 200 m²

Exkluzívne iba u nás !!! Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka zrekonštruovaný 5 izbový rodinný do

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kameničná

125,000 € 625 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ dvojpodlažný 4izbový rodinný dom v radovej zástavbe v Zemianskej Oľči.

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Zemianská Olča | 140 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj moderné dvojpodlažné rodinné domy v novovybudovanom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

Cena dohodou

Exkluzívne iba a u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na prenájom nadštandardne zariadený trojizbový byt v atraktívnej lokalite, 250 m od centra mesta Komárno.

Reality Komárno

3 izbový byt | 70 m²

Iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka do prenájmu nádherný slnečný nadštandardný trojizbo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Komárno

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na prenájom kompletne rekonštruovanú garáž v Meste Komárno.

Reality Komárno

Garáž | Veľký rad | 20 m²

Iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na prenájom kompletene rekonštruovanú garáž v mest

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Komárno

110 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj veľkoplošný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na Vodnej ulici v meste Komárno !

Reality Komárno

3 izbový byt | Vodná | 76 m²

Reality Komplex s.r.o., Vám ponúka na predaj priestranný, veľkoplošný trojizbový byt, ktorý pre

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

120,000 € 1579 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na PREDAJ luxusný nadštandardný rodinný dom s relaxačnou záhradou v tichej a obľúbenej lokalite FLORIDA VILLA PARK v meste Dunajská Streda !!!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 127 m²

Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na PREDAJ luxusný nadštandardný rodinný dom s relaxačnou záhrado

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

339,000 € 2669 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj garsónku nachádzajúcu sa vo veľmi príjemnej a vyhľadávanej lokalite mesta Komárno, v blízkosti rieky Dunaj

Reality Komárno

Garsónka | 21.85 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj garsónku nachádzajúcu sa vo veľmi príjemnej a vyhľa

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Komárno

65,000 € 2975 €/m²