786 inzerátov v ponuke
Skladový objekt | Šikmá | 450 m²
Ponúkame na predaj výrobno-skladový objekt s administratívnou časťou na Šikmej ul. v BA II,
490,000 € 1089 €/m²
Rodinný dom | Indonézia
Seseh je pokojný pobrežný raj na Bali, vzdialený len 40 minút od letiska, s práve budovaným
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 158.84 m²
Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v jednej z najlepších kanc
15.75 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 438.22 m²
15.75 €/m2/mesiac 16 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 354 m²
Ponúkame na prenájom moderné priestory v administratívnom komplexe Viktória v blízkosti t
12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Račianska | 200 m²
Ponúkame na prenájom skladový priestor v suteréne administratívnej budovy na Račianskej ulic
6.5 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Palisády | 1,128 m²
Ponúkame na predaj historickú reprezentatívnu administratívnu budovu nachádzajúcu sa na Zrínske
Cena dohodou
Apartmán | Thajsko
Riviera Malibu Pattaya ponúka širokú škálu veľkostí obytných jednotiek od 30 m2, 1-izbového
76,000 € 2533 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 269 m²
Ponúkame na prenájom novostavbu kancelárskych priestorov v Bratislave - Petržalke na Úderníckej
12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 46 m²
Prenájom kancelárie – 46 m², Údernícka ulica, Bratislava – Petržalka, klimatizácia, výťah, park
9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Kalinčiakova | 76 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor v budove TOWER 5 na Kalinčiakovej ulici, hneď vedľa Náro
21 €/m2/mesiac 21 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Tehelná | 500 m²
Ponúkame na prenájom lukratívny obchodný priestor so zázemím nachádzajúci sa v Novom Meste – Br
12.5 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac
Polyfunkčný objekt | Bajkalská | 0 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt nachádzajúci sa na Bajkalskej ulici na hlavnom ťahu sp
8,290,000 €
Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 750 m²
Ponúkame na prenájom obchodný priestor vo veľko-obchodnom centre Golden City na Starej Vajno
6,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Kráľovské údolie | 530 m²
Ponúkame na prenájom administratívnu budovu – Kráľovské údolie, Staré Mesto, 530 m², garáže, te
3,150 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 71 m²
Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Krajnej ul. v BA II Ružinov s úžitkovou plochou
14.9 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac
Garáž | Smikova | 18 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatnú garáž v osobnom vlastníctve, situovanú v radovej zástavbe gar
25,000 € 1389 €/m²
1 izbový byt | Západná | 32 m²
Ponúkame Vám na prenájom zariadený 1 izbový byt v Trenčíne na sídlisku Juh – ulica Západná. Byt
440 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,585 m²
Najprestížnejšia adresa pod Tatrami – pri golfovom rezorte Black Stork, v uzavretej komunite Je
250 €/m2 250 €/m2
Iný stavebný pozemok | K zlatému rohu | 11,467 m²
Ponúkame Vám na predaj alebo na spoločný developerský projekt výnimočný investičný pozemok v at
39 €/m2 39 €/m2
4 izbový byt | Vígľašská | 82 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný a svetlý 4-izbový byt na Vígľašskej ulici v Petržalke.Ro
750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Bottova | 38 m²
Ponúkame Vám na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy na
291,000 € 7658 €/m²
Priestor pre sklad | Žitná | 350 m²
Ponúkame na prenájom sklady v areáli prístupnom zo Žitnej ulice – cca 2 min. autom od hlavného
4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Garáž | Hanulova | 18 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú, suchú murovanú garáž situovanú v radovej zástavbe
46,000 € 2556 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.