Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

Prenájom kancelarií – Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Pajštúnska | 33.77 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v 4-poschodovej administratívnej budove v Bratislave – Petržalk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

642 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na prenájom sklady v areáli prístupnom zo Žitnej ulice

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Žitná | 350 m²

Ponúkame na prenájom sklady v areáli prístupnom zo Žitnej ulice – cca 2 min. autom od hlavného

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj kvalitný, moderný pasívny rodinný dom, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Golfová | 352 m²

Ponúkame na predaj kvalitný, moderný pasívny rodinný dom v atraktívnej lokalite Chorvátsky Grob

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

390,000 € 1108 €/m²

Na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom sklady, kancelárie, Showroom - predajňa, 100m2, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Skladový objekt | Stará Vajnorská | 100 m²

Ponúkame na prenájom multifunkčný nebytový priestor nachádzajúci sa na prízemí budovy s výborno

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom moderný skladový / výrobný priestor v polyfunkčnom areáli, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Vajnory

Priestor pre výrobu | Stará Vajnorská | 210.8 m²

Na prenájom moderný skladový / výrobný priestor v polyfunkčnom areáli na Starej Vajnorskej ul.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

2,330 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory 260m2 + 4x parkovanie v cene, Hrachová, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 260 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v objekte na Hrachovej ulici Bratislava. Prenajíma s

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj nadštandardne veľké parkovacie státie v garáži projektu EINPARK

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Zadunajská cesta | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardne veľké parkovacie státie v garáži projektu EINPARK od devel

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

37,500 € 37500 €/m²

3-izbový Byt na predaj Nobelova ulica , Bratislava Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 80 m²

Ponúkame na predaj pekný , útulný 80m2 3izb.byt na Nobelovej ulici v Bratislave, mestskej čas

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj kompletne zrekonštruovaná, suchá murovaná garáž, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Garáž | Hanulova | 18 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú, suchú murovanú garáž situovanú v radovej zástavbe

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Dúbravka

46,000 € 2556 €/m²

Samostatné kontajnerové sklady na prenájom, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Galvaniho | 15 m²

SAMOSTATNÉ KONTAJNEROVÉ SKLADY – 15 m² Bez provízie RK Lokalita Bratislava – Galvaniho ulica,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom - Obchodné priestory s výkladom na pešiu zónu, Hlavná ulica Trnava, 150m2

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ulica Hlavná | 150 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Hlavnej ulici v Trnave. Priestory sa nachádzajú v pr

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DOPYT: Garsónka v Petržalke pre konkrétneho klienta

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Nezadaná | 0 m²

Pre reálneho klienta súrne hľadáme garsónku v mestskej časti Bratislava - Petržalka. Základné

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

Na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor - Senec

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 18.22 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor na lukratívnom frekventovanom mieste

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Senec

350 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelársky priestor na lukratívnom frekventovanom mieste v Senci

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerova | 46 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Senec

630 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny 145m2 obchodný priestor/showroom s výkladmi do frekventovanej ulice, s parkovaním GRÁTIS! Bajkalská-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 145 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor vysokého štandardu v Hoteli Aston na rohu Bajkalskej a T

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,175 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor v obchodnom dome na Ovsištskom námestí

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Ovsištské nám. | 85 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor v obchodnom dome na Ovsištskom námestí v Petržalke. Na

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

742.5 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj garáž bez pozemku v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Plickova | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž bez pozemku nachádzajúcu sa na Plickovej ulici, v krajnom rade gar

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 2500 €/m²

Moderný 4‑úrovňový rodinný dom so záhradou, balkónom a garážou na predaj TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Vavrinecká | 150 m²

Ponúkame moderný 4‑úrovňový rodinný dom so záhradou, balkónom a garážou na Vavrineckej ulici

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

725,000 € 4833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový rodinný dom v tichom prostredí pri lese na predaj TOP

Reality Levice

Rodinný dom | Horša | 108.5 m²

Ponúkame na predaj moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom s energetickým certifikátom A0

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Levice

297,000 € 2737 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály na predaj v Bratislave II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 75.8 m²

Ponúkame Vám nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály s možným parkovacím miestom v tehlov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

235,000 € 3100 €/m²

Na prenájom prakticky riešený 2-izbový byt - ul. Jégého, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom prakticky riešený 2-izbový byt o výmere 55 m2, nachádzajúci sa na 3. p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s možnosťou skladu, Na Pántoch – Rača

Reality Bratislava-Rača

Kancelárie, administratívne priestory | Na pántoch | 300 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na ulici na Pántoch v RAČI, Bratislava 3 v logistick

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novo-zrekonštruované klimatizované administratívne priestory na prenájom

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne novo-zrekonštruované klimatizované administratívne priestory v

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²