Reality Bratislava, s.r.o.

Reality Bratislava, s.r.o.

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

Reality Bratislava, s.r.o.

Komerčné Reality, s.r.o. (156  inzerátov)

Sibírska 1 83102 Bratislava-Nové Mesto Slovensko

786 inzerátov v ponuke

Pivničné skladové priestory, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Priestor pre sklad | Nezadaná | 212.75 m²

Ponúkame na prenájom pivničné skladové priestory s výmerou 100 m² a 112,75 m², ktoré sa nachádz

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

2.15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

1,5 izbový byt komplex Vydrica , ul.Žižkova, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 42 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 1,5-izbový byt v novostavbe na Žižkovej ulici v Starom Meste –

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory, Trnava

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Ružindolská | 15 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne administratívne priestory na Ružindolskej ulici v Trnave. Kance

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Trnava

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Skladový priestor/hala, Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Priemyselná | 800 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

Cena dohodou

Na predaj polyfunkčný dom v centre Trenčína - plocha 196m2

Reality Trenčín

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 786 m²

Ponúkame vám na predaj bytový, resp. polyfunkčný dom v centre Trenčína. Dispozičné riešenie bu

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Trenčín

1,150,000 € 1463 €/m²

Stavebný pozemok 1001 m² na predaj, vhodný aj na výstavbu – Horné Orešany

Reality Horné Orešany

Iný stavebný pozemok | Dolné záhumnie | 1,001 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný aj na výstavbu o rozlohe 1001m2. Pozemok sa nachádza na Pálff

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Horné Orešany

72,500 € 72 €/m²

Na predaj orná pôda – Smolenice, 2607 m²

Reality Smolenice

Orná pôda | Továrenská | 2,607 m²

Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 2607m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti areálu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

108,000 € 41 €/m²

Rodinný dom – mezonet v trojdome, Malinovo Tri Vody IV

Reality Malinovo

Rodinný dom | Tri vody IV | 86 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný mezonetový rodinný dom, ktorý je súčasťou trojdomu v pokojnej r

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Malinovo

299,000 € 3477 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1-izbový byt, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 39 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom murovaného skladu 150 m² – ideálny na podnikanie, Nitra

Reality Nitra

Skladový objekt | Vašinova | 150 m²

Ponúkame na prenájom murovaný sklad o výmere 150 m². Priestor je vhodný na skladovanie, logisti

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

625 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Na predaj atraktívne stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov, Bratislava IV

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,500 m²

Ponúkame Vám na predaj atraktívne stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domov v obľúben

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

250 €/m2 250 €/m2

Prenájom komerčného priestoru 117 m² – flexibilné využitie, Nitra

Reality Nitra

Obchodné priestory | Vašinova | 117 m²

Ponúkame na prenájom priestor o výmere 117 m² vhodný na kancelárie, služby alebo iné podnikateľ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

900 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelárie s rozlohou 14m2 a 28 m2 v Trenčíne Za mostami

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 28 m²

Ponúkame na prenájom kancelárské priestory s rozlohou 14m2 a 28 m2 v Trenčíne Za mostami. Nach

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

9.17 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Ružindol

Reality Ružindol

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,043 m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Ružindol Pozemok o celkovej výmere 1043 m2 sa nachádza v intr

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Ružindol

129,990 € 125 €/m²

Na prenájom nový, veľmi pekný a zariadený 2-izbový byt TOP

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový, veľmi pekný a zariadený 2-izbový byt. Jedná sa o dvojročnú novo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3-izbový byt na Dlhých dieloch TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny, svetlý a mimoriadne tichý 3-izbový byt na Dlhých dieloch, kde

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom praktický a všestranne využiteľný výrobný priestor, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre výrobu | Stará Vajnorská | 460 m²

Ponúkame na prenájom praktický a všestranne využiteľný výrobný priestor nachádzajúci sa vo vyhľ

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodno-administratívny priestor 96,38m2 s výkladom do átria objektu, Vienna Gate, Kopčianska-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 96.38 m²

Ponúkame na prenájom priestory v obchodnej galérii Vienna Gate na ul. Kopčianska, Bratislava 5,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novo-rekonštruované administratívne priestory na prenájom, Slovnaftská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 165 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novo-rekonštruovanom objekte vo Vlčom Hrdle/Slovna

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Zdravotnícke priestory na prenájom v centre Trenčína

Reality Trenčín

Iný priestor | Nezadaná | 84 m²

Na prenájom ponúkame moderné priestory o výmere 84 m², ktoré sú ideálne pre zdravotnícke zariad

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Info v RK

Investičná príležitosť – kompletne zrekonštruovaná ubytovňa pri železničnej stanici v Smoleniciach

Reality Smolenice

Iný priestor | Továrenská | 280 m²

Ponúkame na predaj budovu ubytovne na Továrenskej ulici v Smoleniciach pri areáli Chemolaku a ž

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Smolenice

510,000 € 1821 €/m²

Priemyselný pozemok na predaj, Smolenice

Reality Smolenice

Priemyselná zóna | Továrenská | 1,436 m²

Ponúkame na predaj pozemok – zastavanú plochu v priemyselnom areáli Chemolak v Smoleniciach. N

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

103,600 € 72 €/m²

Na prenájom priestranný a moderne zariadený 3-izbový byt, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a moderne zariadený 3-izbový byt na Budatínskej ulici v Pe

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,199 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný multifunkčný nebytový priestor, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Nobelova | 150 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný multifunkčný nebytový priestor na Nobelovej ulici, Bratisl

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 8 €/mesiac/m²