Reality ASTORIA, s.r.o.

Martin

M. R. Štefánika 10 03601 Martin Slovensko

30 inzerátov v ponuke

Výnimočná rekreačná chata SNOWLAND Valčianska dolina 3D prehliadka

Reality Valča

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 137 m²

ASTORIA Vám ponúka na predaj výnimočnú rekreačnú chatu v srdci prekrásnej prírody – a už teraz

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

244,900 € 1788 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-izb. byt - Martin - Ul. Mazúra, Ľadoveň - PREDAJ

Reality Martin

4 izbový byt | J. Mazúra | 84.87 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 4-izbový byt (bauring) v Martine (Ul. Mazúra, Ľadoveň). Nachá

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

149,000 € 1756 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom - novostavba Slovany

Reality Slovany

Rodinný dom | Ihráč | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný dvojpodlažný rodinný dom v obci Slovany. Nachádza sa na poz

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slovany

320,000 € 2462 €/m²

1 izbový byt - Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 26 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 1-izbové byty v Martine. KONTAKT: Ing. Mária Halászová 0915

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Martin

110,000 € 4231 €/m²

kancelárie na prenájom - Martin, Ul. A.Kmeťa

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | A. Kmeťa | 10 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom kancelársky priestor, nachádzajúci sa v blízkosti centra Mart

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Martin

140 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

pekný 2-izb. byt - MARTIN - Priekopa, Ul. J.Martáka

Reality Martin

2 izbový byt | J. Marťáka | 49 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom pekný 2-izbový byt v Martine (Priekopa, Ul. J. Martáka). Nach

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

495 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

izba na prenájom - 295€ - Vrútky (M.R.Štefánika)

Reality Vrútky

1 izbový byt | M.R.Štefánika | 15 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom izby v novozrekonštruovanej ubytovni vo Vrútkach (M.R. Štefán

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Vrútky

295 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

pekný 2-izbový byt - Martin - NOVÝ MARTIN - PRENÁJOM

Reality Martin

2 izbový byt | Hájska | 46 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom veľmi pekný 2-izbový byt v novostavbe v Martine (lokalita Nov

Publikované: 30.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Martin

530 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DOM POD LESOM na prenájom - MARTIN - Kolónia Hviezda

Reality Martin

Rodinný dom | Kolónia Hviezda | 100 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom pekný rodinný dom v nádhernom prostredí v Martine (tichá ulic

Publikované: 28.11.2021 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Martin

590 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

STAVEBNÝ pozemok Martin - Podháj

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | .. | 971 m²

ASTORIA exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v atraktívnej lokalite mesta Marti

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Martin

99,900 € 103 €/m²

Rodinný dom - Martin

Reality okres Martin

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho záujemcu hľadám rodinný dom v Martine a okolí do 500 000 €. KONTAKT: Ing. Már

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa

500,000 €

3 izbový byt - Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 3-izbový byt v Martine. KONTAKT: Ing. Mária Halászová 0915 8

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Martin

180,000 € 2769 €/m²

2 rodinné domy vedľa seba - Vrútky - Karvaša a Bláhovca

Reality Vrútky

Rodinný dom | Karvaša a Blahovca | 350 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 2 tehlové rodinné domy vo Vrútkach (Ul. Karvaša a Bláhovca).

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vrútky

956,000 € 2731 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izb. byt v centre - Martin (Ul. Janka Kráľa)

Reality Martin

2 izbový byt | J. Kráľa | 61 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom pekný 2-izbový byt v centre Martina (Ul. Janka Kráľa) Nachád

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

stavebný pozemok - Belá-Dulice - časť Belá - okr. Martin

Reality Belá-Dulice

Pozemok pre rodinné domy | Belá | 1,984 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Belá pri Martine. - asfaltová prístupová komuni

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Belá-Dulice

60 €/m2 60 €/m2

GARSÓNKA za 260€ – Necpaly (pri Martine)

Reality Necpaly

Garsónka | Kaštieľ | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadenú garsónku v Necpaloch (okres Martin). Nachádza sa v

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Necpaly

260 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť s vysokým potenciálom komerčný areál v obci Karlová, len 11 km od mesta Martin

Reality Martin

Priestor pre sklad | Karlová | 1,280 m²

ASTORIA Vám ponúka na predaj rozsiahly komerčný objekt s výbornou dostupnosťou a širokými možno

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Martin

1,010,000 € 789 €/m²

3 izbový byt Vrútky veľkometrážny s krásnym výhľadom 3D prehliadka

Reality Vrútky

3 izbový byt | Nábrežná | 85 m²

ASTORIA Vám ponúka na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Vrútok – u

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vrútky

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba chaty Valčianska dolina 3D prehliadka

Reality Valča

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 176 m²

ASTORIA Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť novostavbu rekreačnej chaty v srdci prírody,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Valča

309,000 € 1756 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BD CROSS - exkluzívny 4-izb. byt s veľkou terasou - Martin - prenájom

Reality Martin

4 izbový byt | Malá hora | 139.75 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom nadštandardný moderný 4-izbový byt na streche novostavby CROS

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

2,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

pozemok na predaj - Dulice - okres Martin

Reality Belá-Dulice

Lúka, pasienok | Dulice | 7,931 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s nádherným výhľadom (trvalý trávny porast + orná pôda) spolu o

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Belá-Dulice

22 €/m2 22 €/m2

1-izb. byt - Necpaly pri Martine

Reality Necpaly

2 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 1-izb. byt v Necpaloch (okres Martin). Nachádza sa

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Necpaly

290 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rekreačná chata - Bystrička

Reality Bystrička

Chata, drevenica, zrub | Lázky | 40 m²

ASTORIA Vám ponúka na predaj drevenú chatu v Bystričke časť Lázky. Zastavaná plocha 26 m2, plo

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystrička

Cena dohodou

Rodinný dom Vrútky - drevodom

Reality Vrútky

Rodinný dom | Karvaša a Blahovca | 100 m²

ASTORIA Vám ponúka na predaj drevený zateplený rodinný do vo Vrútkach na ulici Karvaša a Bláho

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vrútky

204,000 € 2040 €/m²