30 inzerátov v ponuke
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 137 m²
ASTORIA Vám ponúka na predaj výnimočnú rekreačnú chatu v srdci prekrásnej prírody – a už teraz
244,900 € 1788 €/m²
4 izbový byt | J. Mazúra | 84.87 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 4-izbový byt (bauring) v Martine (Ul. Mazúra, Ľadoveň). Nachá
149,000 € 1756 €/m²
1 izbový byt | 26 m²
Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 1-izbové byty v Martine. KONTAKT: Ing. Mária Halászová 0915
110,000 € 4231 €/m²
Rodinný dom | Ihráč | 130 m²
Ponúkame Vám na predaj rozostavaný dvojpodlažný rodinný dom v obci Slovany. Nachádza sa na poz
320,000 € 2462 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | A. Kmeťa | 10 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom kancelársky priestor, nachádzajúci sa v blízkosti centra Mart
140 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | J. Marťáka | 49 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom pekný 2-izbový byt v Martine (Priekopa, Ul. J. Martáka). Nach
495 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | M.R.Štefánika | 15 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom izby v novozrekonštruovanej ubytovni vo Vrútkach (M.R. Štefán
295 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hájska | 46 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom veľmi pekný 2-izbový byt v novostavbe v Martine (lokalita Nov
530 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Kolónia Hviezda | 100 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom pekný rodinný dom v nádhernom prostredí v Martine (tichá ulic
590 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | .. | 971 m²
ASTORIA exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v atraktívnej lokalite mesta Marti
99,900 € 103 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho záujemcu hľadám rodinný dom v Martine a okolí do 500 000 €. KONTAKT: Ing. Már
500,000 €
3 izbový byt | 65 m²
Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 3-izbový byt v Martine. KONTAKT: Ing. Mária Halászová 0915 8
180,000 € 2769 €/m²
Rodinný dom | Karvaša a Blahovca | 350 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 2 tehlové rodinné domy vo Vrútkach (Ul. Karvaša a Bláhovca).
956,000 € 2731 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Belá | 1,984 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Belá pri Martine. - asfaltová prístupová komuni
60 €/m2 60 €/m2
2 izbový byt | J. Kráľa | 61 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom pekný 2-izbový byt v centre Martina (Ul. Janka Kráľa) Nachád
450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Garsónka | Kaštieľ | 18 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadenú garsónku v Necpaloch (okres Martin). Nachádza sa v
260 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Karlová | 1,280 m²
ASTORIA Vám ponúka na predaj rozsiahly komerčný objekt s výbornou dostupnosťou a širokými možno
1,010,000 € 789 €/m²
3 izbový byt | Nábrežná | 85 m²
ASTORIA Vám ponúka na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Vrútok – u
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 176 m²
ASTORIA Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť novostavbu rekreačnej chaty v srdci prírody,
309,000 € 1756 €/m²
4 izbový byt | Malá hora | 139.75 m²
Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom nadštandardný moderný 4-izbový byt na streche novostavby CROS
2,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Lúka, pasienok | Dulice | 7,931 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok s nádherným výhľadom (trvalý trávny porast + orná pôda) spolu o
22 €/m2 22 €/m2
2 izbový byt | Nezadaná | 30 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený 1-izb. byt v Necpaloch (okres Martin). Nachádza sa
290 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Chata, drevenica, zrub | Lázky | 40 m²
ASTORIA Vám ponúka na predaj drevenú chatu v Bystričke časť Lázky. Zastavaná plocha 26 m2, plo
Cena dohodou
Rodinný dom | Karvaša a Blahovca | 100 m²
ASTORIA Vám ponúka na predaj drevený zateplený rodinný do vo Vrútkach na ulici Karvaša a Bláho
204,000 € 2040 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.