Porto Real Group

PORTO REAL

Osuského 1652/30 85103 Bratislava
Kladieme dôraz na homestaging a efektívny marketing, používame najmodernejšie nástroje a technológie a každej zákazke sa venujeme individuálne. Poskytujeme služby aj zahraničným klientom. Našim klientom poskytujeme nadštandardný servis a sme pripravení úspešne vyriešiť aj najnáročnejšie realitné obchody.
Prečítať viac

44 inzerátov v ponuke

Prémiový stavebný pozemok s nádhernou prírodnou scenériou v lukratívnej lokalite

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Sadová | 2,892 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj nádherný stavebný pozemok dostupný z

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

200 €/m2 200 €/m2

Novinka
Novinka

Moderný zariadený 3 izb byt s loggiou, pivnicou a parkovaním 20 min.od BA v krásnej lokalite

Reality Senec

3 izbový byt | Ružová | 73.05 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj moderný, kompletne zariadený 3-izbový

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senec

259,000 € 3546 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt v blízkosti Slnečných jazier, ul. Kollárová - Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Kollárová | 68.7 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám exkluzívne ponúka na prenájom 3 izbový byt v SENCI na

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Senec

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Moderný klimatizovaný kompletne zariadený 2 izb byt s balkónom, pivnicou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na križovatkách | 58.72 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný klimatizovaný ko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

710 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Štýlový 1,5 izbový byt v obľúbenom projekte Bory Nový Dvor

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj moderne riešený 1,5-izbový byt v obľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

205,000 € 4989 €/m²

Pekný kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2 izb byt 20 min.od BA

Reality Senec

2 izbový byt | Jozefa Murgaša | 53 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj pekný, kompletne zrekonštruovaný a za

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

184,900 € 3489 €/m²

2 pozemky pri lese s krásnym výhľadom v lukratívnej časti Bratislava III - AHOJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Pinotová | 842 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj dva vedľa seba priestranné pozemoky s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

620,000 € 736 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok pri Bratislave v obci Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 722 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok pri Brati

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

309,000 € 428 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiové komorné bývanie: luxusný 3-izbový byt loftového typu v Stupave

Reality Stupava

3 izbový byt | Slovenská | 132.75 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj výnimočný a luxusný 3-izbový byt v ko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

329,000 € 2478 €/m²

Priestranný RD vo vyhľadávanej lokalite 10 min.od centra BA v obci Chorvátsky Grob

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Hlavná | 180 m²

Realitná kancelária Porto Real Group vám ponúka na prenájom priestranný 4izbový rodinný dom vo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Moderný zariadený 4izb bungalov na 7árovom pozemku 20 min.od BA

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Sedmokráskova | 123.44 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj moderný nízkoenergetický kompletne za

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

338,000 € 2738 €/m²

Na predaj záhradná chata v obľúbenej záhradkárskej oblasti Kráľová

Reality Banská Bystrica

Chalupa, rekreačný domček | Kráľová | 34 m²

ÚNIK DO PRÍRODY S KOMFORTOM CELOROČNÉHO BÝVANIA – KRÁĽOVÁ, BANSKÁ BYSTRICA Len pár minút od ce

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

89,500 € 2632 €/m²

Na prenájom kancelária 18 m2 Wolkrova, Bratislava V – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Wolkrova | 18 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v Bratislave n

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

10.42 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelária 19,60 m2 Wolkrova, Bratislava V – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Wolkrova | 19.6 m²

ealitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v Bratislave na

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

10.42 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelária 20,34 m2 Wolkrova, Bratislava V – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Wolkrova | 20.34 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

10.42 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Rodinný dom na kompletnú rekonštrukciu - výborná lokalita Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Pri starom letisku | 213.32 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na pekno

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

328,000 € 1538 €/m²

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 180 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Chorvátsky Grob

1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Trojpodlažná polyfunkčná budova v úplnom centre Šamorína na predaj

Reality Šamorín

Rodinný dom | Gazdovský rad | 480 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj trojpodlažnú budovu situovanú v úplno

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šamorín

499,990 € 1042 €/m²

Slnečné stavebné parcely 25 min.od BA-odpočet DPH

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Malý Lég | 1 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj slnečné stavebné parcely v k.ú. Malý

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

169 €/m2 169 €/m2

Posledný 5izb RD kompletne zariadený s garážou v krásnom prostredí v Čilistovskej lagúne

Reality Šamorín

Rodinný dom | Labutia | 172.88 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP vám ponúka na predaj moderný 5izbový dvojpodlažný rodinný

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šamorín

459,990 € 2661 €/m²

Pozemky vo Veľkom Bieli za priaznivú cenu vhodné aj investične

Reality Veľký Biel

Orná pôda | Veľký Biel | 3,157 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj pozemky s celkovou rozlohou 10.523 m2

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

8 €/m2 8 €/m2

Pozemky v krásnom prostredí v Bernolákove za priaznivú cenu vhodné aj investične-možné kúpiť aj jednotlivo

Reality Bernolákovo

Orná pôda | Bernolákovo | 5,431 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj krásne slnečné pozemky s celkovou roz

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

8 €/m2 8 €/m2

Pozemky v krásnom prostredí v Chorvátskom Grobe za priaznivú cenu vhodné aj investične-možné kúpiť aj jednotlivo

Reality Chorvátsky Grob

Orná pôda | Chorvátsky Grob | 3,072 m²

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

8 €/m2 8 €/m2

Pozemok v peknom prostredí vo Svätom Jure na predaj

Reality Svätý Jur

Orná pôda | Svätý Jur | 2,978 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj slnečný pozemok s rozlohou 2.978 m2 v

Publikované: 14.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

29,900 € 10 €/m²