48 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 120 m²
V pôvodnej obytnej časti kúpeľného mesta Piešťany ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný
670,000 € 5583 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Ponúkame na predaj pasívnu novostavbu rodinného domu v obci Nitrianska Blatnica, 14 km (cca 18
249,000 € 2929 €/m²
Rodinný dom | 135 m²
Predstavujeme Vám priestranný, tehlový 4-izbový rodinný dom o výmere 135 m2 len 5 minút cesty a
245,000 € 1815 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt v Hra
170,000 € 2833 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,000 m²
Na predaj veľký slnečný pozemok s celkovou výmerou 3000 m², vhodný na výstavbu rodinného domu s
50,000 € 17 €/m²
1 izbový byt | Odborárska | 35 m²
Na prenájom pekný 1-izbový byt v novostavbe TILIA v tichom prostredí pri Sĺňave. Bytový dom bo
600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Záhrada | 1,300 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v obci Horná Streda, v lokalite mimo hlavného cestného ťahu
65,000 € 50 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 703 m²
Ponúkame Vám na predaj tri samostatné stavebné pozemky v exkluzívnej rekreačno‑oddychovej zóne
80 €/m2 80 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 2,137 m²
Na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok s celkovou výmerou 2 137 m² v obci Modrovka, okres
139,000 € 65 €/m²
Záhrada | 1,004 m²
Ponúkam na predaj samostatnú záhradu o výmere 1004 m², ktorá sa nachádza v úplnom centre obce Š
23,000 € 23 €/m²
1 izbový byt | 50.09 m²
Nezmeškajte príležitosť ešte pred kolaudáciou, máme pre Vás v ponuke posledný 1-izbový byt v pr
109,980 € 2196 €/m²
2 izbový byt | 52.9 m²
Hľadáte moderné mestské bývanie v top lokalite priamo v centre Piešťan alebo investíciu, ktorá
224,500 € 4244 €/m²
Priestor pre sklad | Priemyselná | 1,550 m²
Ponúkame Vám na prenájom výrobné alebo skladové priestory - hala na Priemyselnej ulici v Piešťa
4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Záhrada | . | 405 m²
1277 - Záhrada sa nachádza v záhradkárskej osade ASTRA vzdialenej do 500 m od obce Ratnovce. Vý
12,000 € 30 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Na predaj väčší rodinný dom v obci známej z populárneho TV seriálu - v Novej Lehote, okres Nové
169,000 € 1127 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 135 m²
Predstavujeme Vám prémiovú nehnuteľnosť na prenájom, ktorá disponuje okrem rodinného domu aj sa
1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Komerčná zóna | 32,713 m²
Rozbehnite svoj biznis v strategickej lokalite! Prečo práve tieto parcely v intraviláne obce?
62 €/m2 62 €/m2
3 izbový byt | 90.17 m²
Nezmeškajte príležitosť ešte pred kolaudáciou, máme pre Vás v ponuke 3-izbový byt v prvom bytov
177,827 € 1972 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3‑izbový byt s balkónom o výmere 74 m², situ
195,000 € 2635 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,146 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej a zaujímavej lokalite obce Ostrov. Pozemok o výmere 214
58 €/m2 58 €/m2
Rodinný dom | 114 m²
Súkromie, komfort a okamžité bývanie • tichá lokalita • bývanie bez investícií Predstavte si b
220,000 € 1930 €/m²
Rodinný dom | 135 m²
Len 3 minúty cesty autom od mesta Piešťany v centre obce Banka je pre Vás pripravený okamžite k
247,500 € 1833 €/m²
Rodinný dom | Družstevná | 200 m²
Predávam vo výhradnom zastúpení majiteľa, čo prináša kupujúcim istotu transparentného a bezpečn
266,600 € 1333 €/m²
3 izbový byt | Odborárska | 97 m²
Najvyššie poschodie. Orientácia na západ. Z každej izby vstup na balkón. Byt s nadštandardným
380,000 € 3918 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.