Piešťany Reality

Piešťany Reality s.r.o.

Veľké Orvište 47 92201 Veľké Orvište
Iveta Peťovská je realitná maklérka, konzultantka a organizátorka s pôsobením v Piešťanoch a okolí.

Za 14 rokov kariéry sprostredkovala predaj viac ako 300 nehnuteľností. Klientom poskytuje komplexný servis pri predaji — od prvého stretnutia až po odovzdanie kľúčov — s dôrazom na rýchlosť, bezpečnosť a maximálnu predajnú cenu.

Paralelne pôsobí ako organizátorka **Veľtrhu bývania a nehnuteľností**, podujatia, ktoré v roku 2026 vstupuje do svojho tretieho ročníka a patrí k najvýznamnejším realitným podujatiam na Slovensku.

Prečítať viac

48 inzerátov v ponuke

Rodinný dom s bazénom,wellness a prekrásnou záhradou Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | 120 m²

V pôvodnej obytnej časti kúpeľného mesta Piešťany ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Piešťany

670,000 € 5583 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Pasívny dom — bývanie do 100 €/mesiac, 18 min od Piešťan

Reality Nitrianska Blatnica

Rodinný dom | 85 m²

Ponúkame na predaj pasívnu novostavbu rodinného domu v obci Nitrianska Blatnica, 14 km (cca 18

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitrianska Blatnica

249,000 € 2929 €/m²

člen NARKS

*VÝHODNÁ CENA* 4-izbový tehlový RD s krásnym pozemkom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 135 m²

Predstavujeme Vám priestranný, tehlový 4-izbový rodinný dom o výmere 135 m2 len 5 minút cesty a

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

245,000 € 1815 €/m²

člen NARKS

Na predaj byt v Hrabovskej doline, Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 60 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov nehnuteľnosti ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt v Hra

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

170,000 € 2833 €/m²

člen NARKS

Super cena! Pozemok na rodinný dom aj záhradu 3000m2, Kapince

Reality Kapince

Pozemok pre rodinné domy | 3,000 m²

Na predaj veľký slnečný pozemok s celkovou výmerou 3000 m², vhodný na výstavbu rodinného domu s

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kapince

50,000 € 17 €/m²

člen NARKS

Na prenájom 1-izb. byt s parkovaním , Piešťany-Banka

Reality Piešťany

1 izbový byt | Odborárska | 35 m²

Na prenájom pekný 1-izbový byt v novostavbe TILIA v tichom prostredí pri Sĺňave. Bytový dom bo

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok 1300m2, Horná Streda

Reality Horná Streda

Záhrada | 1,300 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v obci Horná Streda, v lokalite mimo hlavného cestného ťahu

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

65,000 € 50 €/m²

člen NARKS

Slnečné stavebné pozemky pri vodnej nádrži Čerenec – súkromie, príroda a platné stavebné povolenie

Reality Vrbové

Pozemok pre rodinné domy | 703 m²

Ponúkame Vám na predaj tri samostatné stavebné pozemky v exkluzívnej rekreačno‑oddychovej zóne

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vrbové

80 €/m2 80 €/m2

člen NARKS

Stavebný pozemok 2137m² - radovka či samostatný dom? Modrovka

Reality Modrovka

Pozemok pre rodinné domy | 2,137 m²

Na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok s celkovou výmerou 2 137 m² v obci Modrovka, okres

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modrovka

139,000 € 65 €/m²

člen NARKS

*REZERVOVANÉ* na predaj záhrada v centre obce Šterusy

Reality Šterusy

Záhrada | 1,004 m²

Ponúkam na predaj samostatnú záhradu o výmere 1004 m², ktorá sa nachádza v úplnom centre obce Š

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šterusy

23,000 € 23 €/m²

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* posledný 1-izb. byt v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

1 izbový byt | 50.09 m²

Nezmeškajte príležitosť ešte pred kolaudáciou, máme pre Vás v ponuke posledný 1-izbový byt v pr

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

109,980 € 2196 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný dizajnový byt s výhľadom na mesto a rieku – CENTROOM Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | 52.9 m²

Hľadáte moderné mestské bývanie v top lokalite priamo v centre Piešťan alebo investíciu, ktorá

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

224,500 € 4244 €/m²

člen NARKS

*Na prenájom* hala 1550 m2 na výrobu, strojárstvo alebo ako skladový priestor

Reality Piešťany

Priestor pre sklad | Priemyselná | 1,550 m²

Ponúkame Vám na prenájom výrobné alebo skladové priestory - hala na Priemyselnej ulici v Piešťa

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA ! Na predaj záhrada 405m2, Ratnovce, Piešťany

Reality Ratnovce

Záhrada | . | 405 m²

1277 - Záhrada sa nachádza v záhradkárskej osade ASTRA vzdialenej do 500 m od obce Ratnovce. Vý

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

12,000 € 30 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom/chalupa v relaxačnom prostredí, Nová Lehota (NM)

Reality Nová Lehota

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj väčší rodinný dom v obci známej z populárneho TV seriálu - v Novej Lehote, okres Nové

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Lehota

169,000 € 1127 €/m²

člen NARKS

*NA PRENÁJOM* kancelárie v RD, samostatný byt a vínna pivnica v centre PIEŠŤAN

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | 135 m²

Predstavujeme Vám prémiovú nehnuteľnosť na prenájom, ktorá disponuje okrem rodinného domu aj sa

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Piešťany

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

ŠPIČKOVÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Priemyselné pozemky v susedstve parku PORSCHE

Reality Horná Streda

Komerčná zóna | 32,713 m²

Rozbehnite svoj biznis v strategickej lokalite! Prečo práve tieto parcely v intraviláne obce?

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

62 €/m2 62 €/m2

člen NARKS

*Kolaudácia čoskoro* 3-izb. byt v projekte SELANKY pri Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | 90.17 m²

Nezmeškajte príležitosť ešte pred kolaudáciou, máme pre Vás v ponuke 3-izbový byt v prvom bytov

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

177,827 € 1972 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Atraktívny 3‑izbový byt pri parku – pokojné bývanie v centre mesta

Reality Piešťany

3 izbový byt | 74 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3‑izbový byt s balkónom o výmere 74 m², situ

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

195,000 € 2635 €/m²

člen NARKS

*PREDAJ* pozemkov na stavbu RD v Ostrove pri Piešťanoch

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | 2,146 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej a zaujímavej lokalite obce Ostrov. Pozemok o výmere 214

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

58 €/m2 58 €/m2

člen NARKS

Moderný 4‑izbový RD v Moravanoch n/V – kompletne zariadený, 5 min od Piešťan

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | 114 m²

Súkromie, komfort a okamžité bývanie • tichá lokalita • bývanie bez investícií Predstavte si b

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

220,000 € 1930 €/m²

člen NARKS

*PRÍLEŽITOSŤ* v Banke pri Piešťanoch - 4i RD za lepšiu cenu

Reality Banka

Rodinný dom | 135 m²

Len 3 minúty cesty autom od mesta Piešťany v centre obce Banka je pre Vás pripravený okamžite k

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banka

247,500 € 1833 €/m²

člen NARKS

5i RD v tichej lokalite – skvelá dispozícia, okamžité bývanie

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | Družstevná | 200 m²

Predávam vo výhradnom zastúpení majiteľa, čo prináša kupujúcim istotu transparentného a bezpečn

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

266,600 € 1333 €/m²

člen NARKS

PINIA | byt na predaj | 80 m² + terasa 17 m² | výhľad na Váh

Reality Piešťany

3 izbový byt | Odborárska | 97 m²

Najvyššie poschodie. Orientácia na západ. Z každej izby vstup na balkón. Byt s nadštandardným

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Piešťany

380,000 € 3918 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka