19 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 0 m²
N047-12-MABA Uverejňujeme iba aktuálne ponuky! Informácie o cene na vyžiadanie v RK. Realitn
1 €
2 izbový byt | 56 m²
N044-112-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Dohoda na cene možná! Na predaj 2-izbový byt,
68,000 € 1214 €/m²
3 izbový byt | 0 m²
N032-113-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Informácia o cene na vyžiadanie v RK! Na preda
1 €
Pozemok pre bytovú výstavbu | 7,579 m²
N012-14-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Informácia o cene v texte inzerátu! Realitná ka
1 € 0 €/m²
Obchodné priestory | Vihorlatská | 0 m²
N010-110-MABA Uverejňujeme iba aktuálne ponuky! Info o cene nehnuteľnosti na vyžiadanie v RK!
1 €
Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,361 m²
N027-14-ZDHA3E Uverejňujeme iba aktuálne ponuky!!! EXKLUZÍVNE - Realitná kancelária NOVÉ BÝV
53,000 € 22 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 769 m²
N002-14-MABA Uverejňujeme iba aktuálne ponuky! Bonus pre klienta : Už zastavaný pozemok v intr
12,000 € 16 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
N027-12-MABA Uverejňujeme iba aktuálne ponuky! Na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom
235,000 €
Rodinný dom | Hurbanova | 0 m²
N051-12-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Cena na vyžiadanie v RK. Nové bývanie reality
1 €
3 izbový byt | Ševčenkova | 70 m²
N042-113-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky. Informácia o cene na vyžiadanie v RK. Real
1 € 0 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 0 m²
N050-13-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality Humen
28,000 €
Rodinný dom | Sládkovičova 4068 | 0 m²
N011-110-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Info o cene na vyžiadanie v RK! BONUS pre kli
1 €
Rodinný dom | Krajná Porúbka | 0 m²
N016-12-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Informácia o cene nehnuteľnosti na vyžiadanie v
1 €
3 izbový byt | 1.maja | 66 m²
N035-113-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Predám 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukci
153,000 € 2318 €/m²
Rodinný dom | Jarková | 250 m²
N014-12-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Realitná kancelária Nové bývanie reality ponúka
249,000 € 996 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
N036-12-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Na predaj: Vidiecka chalupa so záhradou blízko
31,500 € 315 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
N045-12-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Na predaj výnimočný zrub v Šmigovci (okres Snin
88,000 € 800 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
N038-12-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Cena na vyžiadanie v RK! Na predaj: Rodinný dom
1 €
3 izbový byt | 0 m²
N048-113-MABA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky Realitná kancelária Nové bývanie reality Hume
123,000 €
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.