Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE 1 s.r.o., Tržničné nám. 4810, 940 01 Komárno

Tržničné námestie 1/1097 94505 Komárno Slovensko
Spoločnosť Libra Trade, spol. s.r.o. Podzámska 32, Nové Zámky bola založená v roku 1997.
Spoločnosť LIBRA TRADE 1, s.r.o., Tržníčné nám. 4810, Komárno bola založená v roku 2008.

Obsahom jednej z činností spoločností je zabezpečovanie predaja a prenájmu nehnuteľností rôzneho druhu. Cieľom kolektívu našich zamestnancov je ponúknuť verejnosti komplexný a kvalitný servis pri realizácii obchodov s nehnuteľnosťami. Služby odborného charakteru vykonávame v spolupráci s profesionálmi v konkrétnej oblasti poskytovaných služieb ako napr. advokát, súdny znalec, geodet, projektant, statik a pod. Veľký dôraz kladieme na bezpečný a hladký priebeh každého obchodného prípadu. Prioritnou snahou je poskytovať služby v rozsahu podľa požiadaviek našich klientov na profesionálnej úrovni, rýchlo a so zárukou právnej istoty.

Naším najväčším prianím je zabezpečiť spokojnosť nášho klienta a hlavne postarať sa o serióznosť a korektnosť pri uzatváraní obchodu. Preto sme vytvorili tím odborníkov, ktorí budú individuálne a profesionálne pristupovať ku každému klientovi.

Ponúkame:
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (domy, byty, pozemky, polyfunkčné objekty, kancelárske priestory, sklady, haly a pod.)
- komplexné administratívne služby a zabezpečenie právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľností (pre klientov realitnej kancelárie zadarmo)
- administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom
- vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, návrhov na vklad na katastrálne úrady
- pomoc pri prepise všetkých meraných energií na nového majiteľa
- ocenenie nehnuteľností k dedičskému konaniu
- zabezpečenie listov vlastníctva a kópie z katastrálnej mapy
- zabezpečenie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti
- zabezpečenie geometrických plánov, vytýčenie hraníc pozemku
- spoluprácu so stavebnými sporiteľňami a bankovými inštitúciami
- spoluprácu pri riešení hypotekárnych úverov
- odkúpenie nehnuteľností, prípadne vyrovnanie dlhu na nehnuteľnosti
- bezplatne zaradenie nehnuteľnosti do ponuky na našej web stránke www.Libra-Trade.sk a ďaľších cca 50-ich domácich a 10 zahraničných realitných portáloch

Tešíme sa na spoluprácu!

S úctou

Ján MARCSA
konateľ
Prečítať viac

74 inzerátov v ponuke

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Kompletne prerobený 3 izbový rodinný dom so zariadením vo Veľkom Ostrove, dedinka pri Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | 144 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj 3 izbový rodinný dom so zariadením s rozl

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

90,000 € 625 €/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - Kancelárske priestory v okolí Komárna v uzatvorenom areály

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | 98 m²

Na prenájom vám ponúkam kancelárske priestory v okolí Komárna o rozlohe: 98 m2. Dispozične sa

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ - väčší stavebný pozemok pre rodinné domy v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 8,848 m²

Na predaj vám ponúkam stavebný pozemok pre rodinné domy, kde je možné postaviť viacej rodinných

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

39 €/m2 39 €/m2

PREDAJ - Skladový priestor s garážou, pozemkom v IŽI. DOHODA MOŽNÁ!

Reality Iža

Skladový objekt | Iža | 310 m²

Ponúkame Vám na predaj skladový priestor s garážou a pozemkom v Iži . Plocha: úžitková 310m2

Publikované: 22.09.2022 Aktualizované: 02.05.2025
Objekty na predaj Iža

88,000 € 284 €/m²

PREDAJ - penzión v areály kúpaliska Patince

Reality Patince

Hotel, penzión, ubytovňa | Patince kúpele | 392 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený penzión Patince, Patince kúpele. Plocha: úžitková 392m2. St

Publikované: 29.03.2018 Aktualizované: 02.05.2025
Objekty na predaj Patince

390,000 € 995 €/m²

PREDAJ - Objekt vhodný na podnikanie, kanceláriu, obchod, kaviareň, reštauráciu v centre Komárna ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Komárno

Rodinný dom | 340 m²

Na predaj vám ponúkam Dom/Objekt vhodný na podnikanie a bývanie v centre Komárna. Zastavaná plo

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

350,000 € 1029 €/m²

EXKLUZIÍVNY PREDAJ/VÝMENA - veľký 2 izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcií v Zlatnej na Ostrove

Reality Zlatná na Ostrove

Rodinný dom | 123 m²

Ponúkame Vám na predaj/ výmenu kompletne prerobeného 2 izbového domu v Zlatnej na Ostrove. Na p

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zlatná na Ostrove

94,000 € 764 €/m²

PREDAJ - záhrada s murovanou chatou s výhľadom na Dunaj na Alžbetinom ostrove v Komárne

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | 75 m²

Ponúkam vám na predaj záhradu s rekreačnou chatou s výhľadom na Dunaj v Komárne na Alžbetinom o

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

89,000 € 1187 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Kompletne prerobený 2 izbový tehlový byt v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 60 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj kompletne prerobený 2 izbový tehlový byt

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

78,000 € 1300 €/m²

PREDAJ - záhrada s drevenou chatou v Komárne

Reality Komárno

Záhrada | 450 m²

Na predaj vám ponúkam záhradu s drevenou chatou pri Selyeho ulici v Komárne. Rozloha: cca. 450

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

40,000 € 89 €/m²

PREDAJ/ VÝMENA - POLYFUNKČNÝ DOM V CENTRE KOMÁRNA - POHOSTINSTVO / PUB, FITNESS CENTRUM, KADERNÍCTVO, MANIKÚRA-PEDIKÚRA, KOZMETIKA, MASÉRSKY SALÓN!

Reality Komárno

Rodinný dom | centrum | 480 m²

Ponúkame Vám na predaj/výmenu polyfunkčný objekt V CENTRE KOMÁRNA. Plocha: úžitková 480 m2, zas

Publikované: 09.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

639,000 € 1331 €/m²

PREDAJ - veľký 4 izbový byt s vlastným kúrením s 2 terasami v centre Komárna DOHODA MOŽNÁ!

Reality Komárno

4 izbový byt | centrum | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 4 izbový byt s vlastným Kúrením, s veľkou terasou a garážou v cent

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

300,000 € 3000 €/m²

PREDAJ - 4 izbový poschodový rodinný dom s priestormi na podnikanie v absolútnom centre Komárna

Reality Komárno

Rodinný dom | absolútne centrum | 390 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom dom v Komárne v absolútnom centre Komárna. Plocha:

Publikované: 10.01.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

550,000 € 1103 €/m²

PRENÁJOM - skladových - výrobných - obchodných logistických priestorov vhodné na skladovanie v Hurbanove

Reality Hurbanovo

Skladový objekt | pri Komárňanskej ulici | 1,300 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové - výrobné - obchodné priestory vhodné na skladovanie s kancel

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Hurbanovo

3,000 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

PREDAJ - veľký záhradkársky pozemok v Novej Stráži

Reality Komárno

Záhrada | NOVÁ STRÁŽ | 3,350 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký záhradkársky pozemok v NOVEJ STRÁŽI časť Komárna. Plocha: pozemku

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

35 €/m2 35 €/m2

PRENÁJOM - Voľné kancelárie v budove NEXT, bezplatné parkovanie, Komárno

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v budove NEXT, bezplatné parkovanie, centrum, NO

Publikované: 02.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

10 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

PREDAJ - Kompletne prerobená garsónka na VII. sídlisku v Komárne

Reality Komárno

Garsónka | 20 m²

Na predaj vám ponúkam kompletne prerobenú garsónku na VII. sídlisku v Komárne, rozloha bytu 20

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Komárno

67,900 € 3395 €/m²

NA PRENÁJOM VÁM PONÚKAM PRIEMYSELNÝ AREÁL S ADMINISTRATÍVNOU BUDOVOU, SKLADOVÝMI PRIESTORMI

Reality Komárno

Iný objekt | Nová Stráž | 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom priemyselný areál s objektom pre obchod a skladovými priestormi v Komá

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Komárno

1,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

PREDAJ - ZABEHNUTÝ PENZIÓN S REŠTAURÁCIOU V CENTRE KOMÁRNA

Reality Komárno

Polyfunkčný objekt | centrum | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený penzión s reštauráciou v absolútnom centre Komárna. Plocha: úž

Publikované: 10.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Komárno

450,000 € 1286 €/m²

IBA U NÁS! PREDAJ - Polyfunkčný objekt vhodný na kanceláriu, obchod, salón v Komárne

Reality Komárno

Polyfunkčný objekt | centrum | 41 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Komárno, centrum. Plocha: úžitková 41m2. Dispozične s

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Komárno

70,000 € 1707 €/m²

PREDAJ - LUXUSNÝ PENZIÓN v Okoličnej na Ostrove

Reality Okoličná na Ostrove

Hotel, penzión, ubytovňa | Okoličná na Ostrove | 900 m²

Ponúkame Vám na predaj penzión v Okoličnej na Ostrove. Plocha: úžitková 900m2, zastavaná 457m2,

Publikované: 23.07.2020 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Okoličná na Ostrove

875,000 € 756 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Kancelárie/obchodné priestory vo vyhľadávanej lokalite v Kolárove

Reality Kolárovo

Polyfunkčný objekt | 175 m²

Ponúkam vám vo výhradnom zastúpení majiteľa kancelárie/obchodné priestory/polyfunkčný objekt vo

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Kolárovo

175,000 € 1000 €/m²

PREDAJ - Obchodného priestoru/kancelárie v centre Nových Zámkov DOHODA MOŽNÁ!

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | M. R. Štefánika | 100 m²

Ponúkam vám vo výhradnom zastúpení majiteľa obchodný priestor/kanceláriu v centre Nových Zámkov

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Nové Zámky

80,000 € 800 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - 4 izbový kompletne prerobený rodinný dom s garážou v Novej Stráži časť Komárna

Reality Komárno

Rodinný dom | 200 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj kompletne prerobený 4 izbový prízemný rod

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Komárno

182,000 € 910 €/m²