Libra Trade, spol. s.r.o.

Libra Trade, spol. s.r.o.

Podzámska 32 94002 Nové Zámky Slovensko
Spoločnosť Libra Trade, spol. s.r.o. Podzámska 32, Nové Zámky bola založená v roku 1997.
Spoločnosť LIBRA TRADE 1, s.r.o., Tržníčné nám. 4810, Komárno bola založená v roku 2008.

Obsahom jednej z činností spoločností je zabezpečovanie predaja a prenájmu nehnuteľností rôzneho druhu. Cieľom kolektívu našich zamestnancov je ponúknuť verejnosti komplexný a kvalitný servis pri realizácii obchodov s nehnuteľnosťami. Služby odborného charakteru vykonávame v spolupráci s profesionálmi v konkrétnej oblasti poskytovaných služieb ako napr. advokát, súdny znalec, geodet, projektant, statik a pod. Veľký dôraz kladieme na bezpečný a hladký priebeh každého obchodného prípadu. Prioritnou snahou je poskytovať služby v rozsahu podľa požiadaviek našich klientov na profesionálnej úrovni, rýchlo a so zárukou právnej istoty.

Naším najväčším prianím je zabezpečiť spokojnosť nášho klienta a hlavne postarať sa o serióznosť a korektnosť pri uzatváraní obchodu. Preto sme vytvorili tím odborníkov, ktorí budú individuálne a profesionálne pristupovať ku každému klientovi.

Ponúkame:
- sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností (domy, byty, pozemky, polyfunkčné objekty, kancelárske priestory, sklady, haly a pod.)
- komplexné administratívne služby a zabezpečenie právneho servisu spojeného s prevodom nehnuteľností (pre klientov realitnej kancelárie zadarmo)
- administratívne služby pri prevode členských práv k družstevným bytom
- vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, darovacích zmlúv, zámenných zmlúv, návrhov na vklad na katastrálne úrady
- pomoc pri prepise všetkých meraných energií na nového majiteľa
- ocenenie nehnuteľností k dedičskému konaniu
- zabezpečenie listov vlastníctva a kópie z katastrálnej mapy
- zabezpečenie vyhotovenia znaleckých posudkov na nehnuteľnosti
- zabezpečenie geometrických plánov, vytýčenie hraníc pozemku
- spoluprácu so stavebnými sporiteľňami a bankovými inštitúciami
- spoluprácu pri riešení hypotekárnych úverov
- odkúpenie nehnuteľností, prípadne vyrovnanie dlhu na nehnuteľnosti
- bezplatne zaradenie nehnuteľnosti do ponuky na našej web stránke www.Libra-Trade.sk a ďaľších cca 50-ich domácich a 10 zahraničných realitných portáloch

Tešíme sa na spoluprácu!

S úctou

Ján MARCSA
konateľ
Prečítať viac

Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE 1 s.r.o., Tržničné nám. 4810, 940 01 Komárno (74  inzerátov)

Tržničné námestie 1/1097 94505 Komárno Slovensko

Libra Trade, spol. s.r.o.

LIBRA TRADE, spol. s.r.o., Hlavná 52, 943 01 Štúrovo (45  inzerátov)

Hlavná 52 94301 Štúrovo Slovensko

212 inzerátov v ponuke

Rodinný dom na predaj v obci Pribeta.

Reality Pribeta

Rodinný dom | Hlavná | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Pribeta, okr. Komárno. Dom sa nachádza v priamom cent

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pribeta

42,000 € 618 €/m²

Kancelárske priestory do prenájmu v Nových Zámkoch, centrum.

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | Hlavné Námestie | 58 m²

Ponúkame do prenájmu kancelárske priestory v Nových Zámkoch v centre mesta. Podlahová plocha je

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Nové Zámky

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NÁNA - chatová oblasť Hegyfarok - pozemok 4223 m2.ODPORÚČAME

Reality Nána

Záhrada | 1. mája | 4,223 m²

Pozemok vhodný na výstavbu chatky. Nachádza sa v chatovej oblasti Hegyfarok v katastrálnom úze

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nána

16,000 € 4 €/m²

Pozemok v Kameníne

Reality Kamenín

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,763 m²

Ponúkam na predaj pozemok v Kameníne na ktorom stojí starý rodinný dom v zlom stave... určený n

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kamenín

20,000 € 11 €/m²

Prenájom - 3 izb. RD v meste Šurany.

Reality Šurany

Rodinný dom | surany | 104 m²

Ponúkam na prenájom 3-izbový rodinný dom v mete Šurany. Plocha: úžitková 104m2, pozemku 800m2.D

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šurany

800 € 1538 €/m²

Predaj - stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu s projektovou dokumentáciou v Čalovci

Reality Čalovec

Pozemok pre rodinné domy | Čalovec | 1,370 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu s projektovou dokumentáciou v Čalovc

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Čalovec

33,000 € 24 €/m²

Rodinný dom v obci Veľké Lovce, okres Nové Zámky

Reality Veľké Lovce

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Veľké Lovce, okres Nové Zámky, len 5km od

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľké Lovce

105,000 € 1050 €/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený tehlový 3 izbový byt pôvodne 2 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 58 m²

Na predaj vám ponúkam kompletne prerobený menší 3 izbový byt pôvodne 2 izbový byt v Komárne. Ro

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

87,900 € 1516 €/m²

PREDAJ chata s krásnou terasou v chatovej oblasti Kováčovo - Chľaba pri Štúrove.

Reality Chľaba

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 90 m²

Na predaj rekreačná chata – Kováčovo - Chľaba, pri Štúrove Ponúkame na predaj zrekonštruovanú

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Chľaba

85,000 € 944 €/m²

PREDAJ - Obchodného priestoru/kancelárie v centre Nových Zámkov DOHODA MOŽNÁ!

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | 100 m²

Ponúkam vám vo výhradnom zastúpení majiteľa obchodný priestor/kanceláriu v centre Nových Zámkov

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

80,000 € 800 €/m²

PREDAJ - Kompletne prerobený 1 izbový byt na Košickej ul. v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | 28 m²

Na predaj vám ponúkam kompletne prerobený 1 izbový byt v Komárne na Košickej ulici, rozloha byt

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

72,900 € 2604 €/m²

PREDAJ - Rodinného alebo víkendového domu vinárskej obci Rúbaň okres Nové Zámky

Reality Rúbaň

Rodinný dom | 220 m²

Na predaj vám ponúkam 4 izbový prízemný rodinný dom vo vinárskej obci Rúbaň okres Nové Zámky R

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rúbaň

65,000 € 295 €/m²

Exkluzívny rodinný dom na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Koralová | 98.1 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom tipu Bungalov v tichej zabývanej ulici v blízkosti

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3669 €/m²

Záhrada na predaj v Nových Zámkoch. Posledný pozemok.

Reality Nové Zámky

Záhrada | Nové Zámky | 400 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok, záhradu v Nových Zámkoch. Rozloha pozemku je 508 m2 a nachádza

Publikované: 06.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

8,000 € 20 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s pekným pozemkom v obci Gbelce.

Reality Gbelce

Rodinný dom | Nový rad | 200 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 5 - izbový tehlový rodinný dom s pekným pozemkom v ob

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Gbelce

110,000 € 550 €/m²

PREDAJ - Štýlový 3-izbový byt v centre Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Turecká | 60 m²

EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj útulný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v atraktívnej lokal

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

126,000 € 2100 €/m²

Ponúkame rodinný dom v obci Pavlová.

Reality Pavlová

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - izbový rodinný dom s pekným pozemkom v obci Pavlová. Dom sa n

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pavlová

65,000 € 361 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v obci Leľa.

Reality Leľa

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu, chatky v obci Leľa. Obec sa nachádz

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Leľa

19,900 € 25 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Bajtava.

Reality Bajtava

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 3,025 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Bajtava. Pozemok evidovaný ako vinica , parcely reg, „ C " e

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bajtava

11,000 € 4 €/m²

PREDAJ poschodový rodinný dom v obci Pastovce s pekným pozemkom. ODPORÚČAME.

Reality Pastovce

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Pastovce. Rozloha pozemku 1259m2. Rodinný dom pozostáva

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pastovce

84,900 € 708 €/m²

Predaj stavebných pozemkov na Slovenskej ulici v N. Zámkoch

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 665 m²

Predávame stavebné pozemky na Slovenskej ulici v N. Zámkoch. Všetky IS v dosahu, rozloha pozemk

Publikované: 07.03.2014 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

163 €/m2 163 €/m2

PRENÁJOM - skladový priestor s kanceláriami v murovanej hale s možnosťou nakládky kamiónov v Komárne

Reality Komárno

Skladový objekt | 350 m²

Ponúkam na prenájom rozsiahly skladový priestor s kanceláriami v novopostavenej murovanej hale,

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Komárno

2,900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelária do prenájmu v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Kancelárie, administratívne priestory | Podzámska | 26 m²

Ponúkame Vám do prenájmu kancelárske priestory v Nových Zámkoch. Priestor sa nachádza na 2 posc

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Nové Zámky

170 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok na predaj v Nových Zámkoch.

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Nové Zámky | 592 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nových Zámkoch. Rozloha pozemku je 592 m 2 a nachádz

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

165 €/m2 165 €/m2