Naša realitná kancelária je mladá, dynamická realitná spoločnosť poskytujúca kvalitný právny servis pre všetkých účastníkov kúpy, predaja či prenájmu nehnuteľností. Poskytujeme kompletný servis v oblasti nakladania s nehnuteľnosťami.
26 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Murínka | 150 m²
LDreality s. r. o., Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom postavený na štedr
159,900 € 1066 €/m²
3 izbový byt | Železničná | 65 m²
Rezervované - LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 -
119,900 € 1845 €/m²
3 izbový byt | Gen. Svobodu | 74 m²
LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, presvetlený a na
167,900 € 2269 €/m²
3 izbový byt | Štúrova | 51 m²
LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 -izbový zariadený byt s vlastnou záhradou
98,700 € 1935 €/m²
Záhradná chatka | Novosady | 142 m²
Ponúkame Vám na predaj menšiu útulnú záhradnú chatku v záhradkárskej osade nad Novosadmi. • ro
9,500 € 67 €/m²
Záhradná chatka | Novosady | 30 m²
Výhradne LDreality Vám ponúka na predaj veľkú dvojpodlažnú záhradnú chatku so skvelým vybavením
18,000 € 600 €/m²
Rodinný dom | Laštek | 164 m²
Rezervované - LDreality Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj novostavbu jednopodlažného
275,000 € 1677 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²
LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s veľkou pivnicou, nachádzajúc
76,900 € 1099 €/m²
Rodinný dom | Partizánska | 125 m²
LDreality s. r. o., Vám ponúka na predaj starší jednopodlažný rodinný dom postavený v blízkosti
79,900 € 639 €/m²
1 izbový byt | Školská | 38 m²
LDreality, s. r. o. Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt v bytovom dome situovanom na Školskej u
400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Ľ. Kubániho | 34 m²
Ponúkame na prenájom luxusný 1 izbový byt s vonkajším parkovacím státim vo Zvolene pri OC EUROP
600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | Novosady | 334 m²
Ponúkame Vám na predaj väčší pozemok v záhradkárskej osade nad Novosadmi, ideálny na výstavbu z
11,000 € 33 €/m²
2 izbový byt | A. Hlinku | 64 m²
LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 2-izbový byt s dobrou
94,900 € 1483 €/m²
3 izbový byt | Novosady | 65 m²
LDreality, s. r. o. Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt v bytovom dome situovanom v obľúbenej D
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | Novosady | 216 m²
Výhradne LDreality Vám ponúka na predaj plnohodnotnú a skvelo vybavenú záhradnú chatku v záhrad
24,900 € 115 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 1,637 m²
LDreality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka k odkúpeniu veľký stavebný pozemok v blízkosti hlav
83,900 € 51 €/m²
Garáž | Záhradná | 20 m²
LDreality s. r. o., Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj garáž na Záhradnej ulici na síd
18,500 € 925 €/m²
4 izbový byt | Štúrova | 106 m²
LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj 4 -izbový, priestorovo naozaj veľkorysý a d
134,900 € 1273 €/m²
Rodinný dom | Piešť 1 | 170 m²
Exkluzívne LDreality Vám ponúka k odkúpeniu dve rozostavané stavby rodinných domov v lokalite D
180,000 € 1059 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²
LDreality s. r. o., Vám ponúka na predaj hospodársku usadlosť/gazdovstvo na jedinečnom pokojnom
220,000 € 880 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Detva | 4,897 m²
LDreality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka stavebný pozemok o nadštandardnej výmere 4897m v kr
46,900 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod Grapou | 695 m²
LDreality Vám vo výhradnom zastúpení ponúka k odkúpeniu lukratívny stavebný pozemok v centre me
62,900 € 91 €/m²
1 izbový byt | Partizánska | 41 m²
LDreality, s. r. o. exkluzívne ponúka 1-izbový byt na prenájom pre jednu osobu. Byt je čiasto
400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zvolen | 56 m²
LDreality, s. r. o. Vám exkluzívne ponúka na predaj prerobený 2-izbový byt s balkónom, v úpln
139,900 € 2498 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.