100 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | Nezadaná | 60 m²
Ponúkame na predaj pôvodný vidiecky dom v obci Čelovce v okrese Veľký Krtíš. Dom (približne 60m
34,900 € 582 €/m²
3 izbový byt | Námestie M. R. Štefánika | 62.23 m²
Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v top lokalite, Šahy • Ponúkame na predaj pr
65,000 € 1045 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 7,750 m²
Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 7750 m2 v katastri obce Detvianska Huta. Z pozemku je pekn
5.5 €/m2 6 €/m2
Chata, drevenica, zrub | SNP | 15 m²
Chata na predaj v lokalite Šahy v okrese Levice 14 900euro o Ponúkame na predaj útulnú záhradn
14,900 € 993 €/m²
2 izbový byt | J. Thuróczyho | 51.55 m²
Zabudnite na prach a hluk prerábky! Váš nový domov v Šahách vás už čaká Hľadáte miesto, kde si
79,000 € 1532 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | A. H. Škultétyho | 4,075 m²
Ponúkame na predaj oplotený pozemok o rozlohe 4075 m2 priamo vo Veľkom Krtíši. Pozemok je z vä
24 €/m2 24 €/m2
Farmárska usadlosť | Nezadaná | 380 m²
Ponúkame na predaj registrovanú farmu v osade Prieloh v okrese Veľký Krtíš. Nehnuteľnosť sa nac
159,000 € 418 €/m²
Rodinný dom | SNP | 300 m²
Investícia, ktorá ukrýva tri rôzne scenáre budúcnosti za jednou bránou. Priestor pre vaše ambí
115,000 € 383 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Tešmacká cesta | 29 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Chatka s veľkým pozemkom (920 m²) a vinicou v Šahách len za 16 900 € P
16,900 € 583 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Tešmacká cesta | 34 m²
Hľadáte útočisko, kde sa spája rýdzi pokoj vinohradu s potenciálom vlastnej rekreácie? Exkluzív
44,000 € 1294 €/m²
Vidiecky dom | Nezadaná | 300 m²
Hľadáte neobmedzený priestor pre Vaše vízie, podnikanie alebo rodinnú farmu? Predstavujeme Vám
105,000 € 350 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 190 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! Objekt 190m2, s pozemkom 470m2 priamo pri HLAVNEJ CESTE v [Plášťovce o
65,000 € 342 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Váš Vidiecky Sen s Pozemkom Ako Lúka! Zrekonštruovaná Strecha, Horné Semerovce - €79.000 • Hľad
79,000 € 527 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 40,797 m²
Investičná Príležitosť: 4.1 Hektára Lesov a Lúk pri Hrušove (Veľký Krtíš) s Asfaltovým Prístupo
122,000 € 3 €/m²
Rodinný dom | 227 m²
Rodinný dom sa nachádza v okresnom meste Levice – v centre mesta. Stavba je postavená z klasick
184,000 € 811 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Poľnohospodári, investori pozor! Táto oblasť, známa tiež ako maďarská Toscana, ktorá je len 50
100,000 € 1667 €/m²
Priemyselná zóna | SNP | 45,658 m²
STRATEGICKÝ INVESTIČNÝ POZEMOK 45 658 m² v Šahách – Ideálny pre Logistiku a Priemysel Príležito
15 €/m2 15 €/m2
Rodinný dom | F. Rákócziho II. | 85 m²
Útulný rodinný dom v centre Šiah – ideálna príležitosť na rekonštrukciu podľa vašich predstáv H
75,000 € 882 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 12,812 m²
Ponúkame na predaj pozemok v obci Hrušov v okrese Veľký Krtíš o rozlohe 12 812m2. Svojrázna obe
2 €/m2 2 €/m2
Priemyselná zóna | Lučenská | 1,880 m²
Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 1880 m2 v industriálnej časti Veľkého Krtíša na ul. Lučen
52,500 € 28 €/m²
Rodinný dom | J. Thuróczyho | 250 m²
Na predaj: Krásny 5,5-izbový rodinný dom s garážou, terasou a veľkou záhradou – Šahy Ponúkame n
225,000 € 900 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Na predaj: Drevená chata v lone prírody s pozemkom 7212 m² – Dolné Rykynčice Hľadáte tiché mies
135,000 € 1350 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko
Hľadáte nehnuteľnosť s veľkým potenciálom, ktorú si môžete pretvoriť podľa vlastných predstáv?
71,900 € 719 €/m²
Rodinný dom | Hontianska cesta | 145 m²
INVESTIČNÝ PROJEKT: Komerčný Priestor/Bytový Dom 145 m² v CENTRE Šiah, TOP Lokalita, Parkovisko
135,000 € 931 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.