Dkom s.r..o

Dkom s.r..o

Dolne Turovce 90 935 81 Velke Turovce Slovensko

Dkom s.r..o
SNP 9 93601 Šahy Slovensko

100 inzerátov v ponuke

Dva vidiecke domy na pozemku 1,6ha D. Strehová (Prieloh), V. Krtíš.

Reality Dolná Strehová

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj dva udržiavané domy so zachovaným vidieckym charakterom na rozsiahlom pozemk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Dolná Strehová

140,000 € 700 €/m²

člen NARKS

Drevená chata pri Sklabinskom rybníku v okr. V. Krtíš - znížená cena!

Reality Sklabiná

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú chatu pri Sklabinskom rybníku v okrese Veľký Krtíš. Nac

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sklabiná

79,000 € 718 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Budova na predaj v Rétság

Reality Rétság

Rodinný dom | Maďarsko | Rétság | utca

Budova na predaj v Rétság Budova na predaj! Ponúkame Vám na predaj budovu na podnikanie, ktorý

Publikované: 27.05.2023 Aktualizované: 27.05.2025
Domy na predaj Rétság

53,000 € 1359 €/m²

člen NARKS

Znížená cena! RD v pokojnej obci Sazdice!

Reality Sazdice

Rodinný dom | Nezadaná | 183 m²

Hľadáte ideálny priestor na bývanie, ktorý si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv? Tento

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 11.10.2025
Domy na predaj Sazdice

58,000 € 317 €/m²

člen NARKS

Trojizbový byt na prízemí 64,44m2

Reality Šahy

3 izbový byt | SNP | 64.44 m²

VÁŠ NOVÝ DOMOV BEZ STRESU Z REKONŠTRUKCIE! TEHLOVÝ 3-izbový byt v centre Šiah pre Vašu rodinu

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Šahy

69,900 € 1085 €/m²

člen NARKS

Znížená cena - čiastočne zrekonštruovaný RD, Hont, Maďarsko

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Hont, Maďarsko! Tento pekne udržiavaný č

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 13.08.2025
Domy na predaj

73,000 € 1058 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na prenájom obchodné priestory Sahy

Reality Šahy

Polyfunkčný objekt | Hlavné Námestie | 600 m²

Ponúkame na predaj alebo prenajom obchodné priestory v úplnom centre mesta Šahy. Nehnuteľnosť

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 19.12.2025
Objekty na prenájom Šahy

Info v RK

člen NARKS

Rodinný dom na predaj Hont, Maďarsko

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Rodinný dom sa nachádza v obci Hont. Stavba je postavená z klasických, vtedajších stavebných ma

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Domy na predaj

53,000 € 384 €/m²

člen NARKS

Polyfunkčný objekt 350 m² v centre Šiah

Reality Šahy

Rodinný dom | Petöfiho | 300 m²

Polyfunkčný objekt 350 m² v centre Šiah – ideálny pre zubnú kliniku či ambulancie • Ponúkame n

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Domy na predaj Šahy

Cena dohodou

člen NARKS

Priestranný 2-podlažný RD s investičným potenciálom a letnou kuchyňou

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Priestranný 2-podlažný RD s investičným potenciálom a letnou kuchyňou Ponúkame na predaj rodinn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj

150,000 € 714 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: 3-izbový byt 77 m², Šahy – Výborná investícia aj bývanie

Reality Šahy

3 izbový byt | J. Thuróczyho | 76.71 m²

Priestranný 3-izbový byt (77 m²) v žiadanej lokalite – Šahy, ul. J. Thúroczyho • Hľadáte priest

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Šahy

Cena dohodou

člen NARKS

Na prenájom Kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s balkónom v Šahách

Reality Šahy

1 izbový byt | J. Thuróczyho | 35 m²

Na prenájom Kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s balkónom v Šahách • Ponúkame na prenájom

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Šahy

350 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj: Rekreačný svahovitý pozemok v Šahách 11527m

Reality Šahy

Iný poľnohosp. pozemok | Tešmacká cesta | 11,527 m²

Na predaj: Rekreačný svahovitý pozemok v Šahách Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s celkovo

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Šahy

35,000 € 3 €/m²

člen NARKS

Útulný rodinný dom v tichej obci Hont, Maďarsko

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ideálne bývanie aj relax blízko hraníc! Hľadáte pokojné bývanie v tesnej blízkosti slovenských

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj

73,000 € 913 €/m²

člen NARKS

Znížená cena Rodinný dom na predaj – Šahy, okres Levice

Reality Šahy

Rodinný dom | Mlynská | 214 m²

Rodinný Dom po PRESTAVBE 2014 s Kombinovaným Kúrením, Šahy – Tichá Lokalita pri Prírode 140 000

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šahy

120,000 € 561 €/m²

člen NARKS

Kamenný klenot nad Šahami: Štýlová novostavba s krbom a nezabudnuteľným výhľadom

Reality Šahy

Chalupa, rekreačný domček | Agátová | 50 m²

Kamenný klenot nad Šahami: Štýlová novostavba s krbom a nezabudnuteľným výhľadom Vaše útočisko

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

69,000 € 1380 €/m²

člen NARKS

Rovinatý stavebný pozemok 850 m² v obci Hont s IS na hranici

Reality Maďarsko

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko

Rovinatý stavebný pozemok 850 m² v obci Hont s IS na hranici Ceny pozemkov na Slovensku dosah

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj

Info v RK

člen NARKS

Rodinný dom na predaj – Šahy, výborná lokalita

Reality Šahy

Rodinný dom | J. Thuróczyho | 110 m²

103 000Euro Rodinný dom na predaj – Šahy, výborná lokalita Ponúkame na predaj priestranný ro

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Šahy

103,000 € 936 €/m²

člen NARKS

Hľadáte štartovacie bývanie v Šahách? Tento 3-izbový byt je bez investícií!

Reality Šahy

3 izbový byt | J. Kráľa | 71.59 m²

Hľadáte štartovacie bývanie v Šahách? Tento 3-izbový byt je bez investícií! • Ponúkame vám krás

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Šahy

73,000 € 1020 €/m²

člen NARKS

Nadštandardný dom 10 minút od Nitry v Golianove s veľkým pozemkom

Reality Golianovo

Rodinný dom | Nezadaná | 225 m²

Priestranný 5-izbový prízemný rodinný dom na pozemku 1655 m² pri Nitre ________________________

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Golianovo

365,000 € 1622 €/m²

člen NARKS

Výrazne znížená cena - RD na ul. Ľ. Štúra vo Veľkom Krtíši.

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Ľ. Štúra | 300 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný, dvojpodlažný rodinný dom v tichej zabývanej a vyhľadáv

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

179,000 € 597 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

RD na rekonštrukciu na ul Tučekova vo V. Krtíši.

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Št. Tučeka | 100 m²

Ponúkame na predaj starý vidiecky rodinný dom na pozemku o rozlohe 890m2 v pokojnej časti mesta

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

65,000 € 650 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v obci Čebovce v okrese V. Krtíš – znížená cena!

Reality Čebovce

Rodinný dom | Komenského | 150 m²

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v obci Čebovce, v okrese Veľký Krtíš. Na rozľahlom oplote

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Čebovce

49,000 € 327 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Vidiecky dom v obci Olováry v okrese Veľký Krtíš – znížená cena.

Reality Olováry

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame na predaj starší vidiecky dom na veľkom pozemku o rozlohe 1983 m2 v obci Olováry v okr

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Olováry

39,900 € 363 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka