Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

Prečítať viac

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  inzerátov)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal MM (34  inzerátov)

Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Team (15  inzerátov)

M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Office (57  inzerátov)

Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  inzerátov)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Norea (12  inzerátov)

M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Live (49  inzerátov)

Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Smile (25  inzerátov)

Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Fair (21  inzerátov)

Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal PNB (29  inzerátov)

A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Super (10  inzerátov)

Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Family (16  inzerátov)

Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Strong (12  inzerátov)

Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  inzerátov)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  inzerátov)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (43  inzerátov)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal LMCity (83  inzerátov)

Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (11  inzerátov)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Pro (45  inzerátov)

Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Doma (23  inzerátov)

Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  inzerátov)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Stred (7  inzerátov)

J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

663 inzerátov v ponuke

DIRECTREAL|2ka byt na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kapitána Nálepku | 61 m²

Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM V inzeráte je nafot

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

177,252 € 2906 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Exkluzívny a štýlový 1i byt v novostavbe takmer v centre Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kapitána Nálepku | 51 m²

Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM Predstav si miesto,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

151,795 € 2976 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Výnimočný 4 izbák s balkónom na juh vo vyhľadávanej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Vrbická | 92 m²

Directreal LMCity - BÝVANIE, KTORÉ MÁ DUŠU. MIESTO, KTORÉ SI ZAMILUJEŠ. Hľadáš byt, kde sa

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

236,990 € 2576 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Zachovalá chalúpka na Liptove s TOP občianskou vybavenosťou!

Reality Ľubeľa

Chalupa, rekreačný domček | Ľubeľa | 161 m²

Directreal LMCity - Útulná chalúpka v obci Ľubeľa – bývanie s atmosférou medzi Mikulášom a Ru

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ľubeľa

109,600 € 681 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Exkluzívny a štýlový 3i byt v novostavbe takmer v centre Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Kapitána Nálepku | 82 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

241,818 € 2949 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|2i po rekonštrukcii na skok k Liptovskej Mare

Reality Bobrovník

2 izbový byt | Bobrovník | 79 m²

Directreal LMCity - ROMANTICKÝ 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – BOBROVNÍK, MINÚTU O

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bobrovník

84,000 € 1063 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Skvelý 2i byt po rekonštrukcii s balkónom vo výbornej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Jilemnického | 65 m²

Directreal LMCity - ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII NA SKOK DO CENTRA LIPTOVSKÉHO MIKUL

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

166,860 € 2567 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Bungalov v lone prírody na Liptove, relax a súkromie zaručené

Reality Svätý Kríž

Rodinný dom | Svätý Kríž | 356 m²

Directreal LMCity - Láska na prvý pohľad existuje… a práve ste ju našli vo Svätom Kríži na Li

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svätý Kríž

260,000 € 730 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Slnečný pozemok pre "Tiny house" alebo chatku - či investícia? :)

Reality Pribylina

Rekreačný pozemok | Pribylina | 463 m²

Directreal LMCity - Slnečný pozemok s výhľadom na Tatry a majestátny Kriváň – ideálne miesto

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pribylina

18,205 € 39 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Slnečný pozemok na výstavbu chalupy na skok od Liptovskej Mary

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Ráztoky | 630 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNY POZEMOK PRI LIPTOVSKEJ MARE S PRÍSTUPOM K VODE ️ Predstav si m

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119,000 € 189 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Rozľahlý a slnečný investičný pozemok v skvelej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

Iný stavebný pozemok | Ráztoky | 24,371 m²

Directreal LMCity - INVESTIČNÝ POZEMOK V SRDCI LIPTOVA – OBROVSKÝ POTENCIÁL DO BUDÚCNA Pred

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

90 €/m2 90 €/m2

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Investičný pozemok v blízkosti nákupného centra

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Liptovský Mikuláš | 523 m²

Directreal LMCity - Investičná príležitosť, ktorá má budúcnosť Ponúkame na predaj pozemok s

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

43,840 € 84 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Skvelý 2i v centre s balkónom na východ slnka :)

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Československej brigády | 58 m²

Directreal LMCity - Hľadáš bývanie v centre Mikuláša bez zbytočných komplikácií? Tento byt je

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

410 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Moderná 3-izbová novostavba s terasou a parkovaním

Reality Šaľa

Rodinný dom | Šaľa | 125 m²

Directreal Partner - Vám ponúka na prenájom nový, dvojpodlažný rodinný dom v tichej časti Šaľa

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Šaľa

850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Šikovná garsónka vo výbornej lokalite mesta Galanta

Reality Galanta

Garsónka | štvrť. SNP | 23 m²

Directreal Partner - Štartovacie bývanie alebo skvelá investícia? Máme pre Vás ponuku. Táto

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

83,000 € 3609 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predaj 4 - izbový byt v top lokalite, centrum Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

4 izbový byt | Vystrkov | 81 m²

Directreal Pro - Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4 - izbový byt na vyvýšenom prízem

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

139,000 € 1716 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|UPRAVENÁ CENA : slnečné stavebné pozemky s IS na hranici - PREDAJ AJ OSOBITNE

Reality Svätý Kríž

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Kríž | 1,609 m²

Directreal LMCity - Stavebný pozemok 1609 m² – Svätý Kríž (Liptov) ️ Rovinatý | Slnečný | Pri

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

80 € 0 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

DIRECTREAL|Svetlý 3-izbový byt v tichej časti Podbrezín.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Hradšská | 78 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s možnosťou jednoduchej úpravy

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

149,000 € 1910 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

DIRECTREAL|726 m2 skladových, alebo výrobných priestorov na predaj v priemyselnej zóne Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Výrobný objekt | Malomágerská cesta | 726 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na PREDAJ: MULTIFUNKČNÝ 2-POSCHO

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zlaté Klasy

160,000 € 220 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|NA PREDAJ 4 IZBOVÁ CHALUPA V LEHOTE S POZEMKOM

Reality Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 180 m²

Directreal Exkluziv - ZNÍŽENÁ CENA : 105 000 € NA PREDAJ 4 IZBOVÁ CHALUPA V LEHOTE !!! Skok

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lehota

105,000 € 583 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|PRENÁJOM S ENERGIAMI, INTERNETOM A TELEVÍZIOU 1 IZBOVÝ BYT NA TUPOLEVOVEJ ULICI V BA PETRŽALKE

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Tupolevova | 25 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 1 – izbový byt o rozlohe 25 m2. Byt b

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

260 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom 275m2 kancelárskych priestorov

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Slovnaftská | 275 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom samostatný kancelársky celok o výmere 275m2 v Bratisl

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Predaj obchodného priestoru, 95m2, vlastné kúrenie,

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Kresánkova | 95 m²

Directreal Office - Exkulzívne predávame obchodný priestor na Kresánkovej ulici v BA -Karlove

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

169,000 € 1779 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Prenájom lukratívneho areálu 4564m2, na Panónskej ceste v Bratislave Petržalke, aj po častiach

Reality Bratislava-Petržalka

Skladový objekt | Panónska | 0 m²

Directreal Office - Prenájom areálu o výmere 4564m2 na Panónskej ceste Bratislave Petržalke -

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

8,000 €/mesiac

Novinka
Novinka