Delfia Real

Mierové námestie 940 92401 Galanta

2 inzeráty v ponuke

Chata na pozemku 156m2 Jahodná/albaregia

Reality Jahodná

Chalupa, rekreačný domček | albaregia | 100 m²

Delfia Real vám prináša do ponuky chatu na pozemku s rozlohou 156 m² v tichej a mimoriadne obľú

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jahodná

38,000 € 380 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok so starým domom 1333m2. Tmášikovo

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária Delfia Real Vám prináša do ponuky pozemok so starším rodinným domom v obci

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

68,000 € 680 €/m²

Novinka
Novinka