CreeX Reality s.r.o.

CreeX Reality s.r.o.

Novomestská ulica 2 91701 Trnava Slovensko

67 inzerátov v ponuke

CreeX reality - krásny 1 izbový byt na ul. Veterná - Arboria

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica Veterná | 31 m²

CreeX Reality a Michal Baran ponúkajú na prenájom 1 izbový byt v obľúbenej lokalite Arboria v T

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Trnava

490 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

CreeX Reality - Exkluzívne iba u nás - dvojgeneračný rodinný dom, kde sa budete cítiť ako doma – novostavba v obci Zeleneč

Reality Zeleneč

Rodinný dom | Agátová | 180 m²

CreeX Reality a Michal Baran ponúkajú na predaj moderný dvojgeneračný rodinný dom v obci Zelen

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Zeleneč

580,000 € 3222 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CreeX Reality - Exkluzívne iba u nás - Rodinný dom s najkrajším výhľadom široko-ďaleko – Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

CreeX Reality a Michal Baran exkluzívne ponúkajú na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v o

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Domy na predaj Dobrá Voda

269,000 € 961 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CreeX Reality Vám v zastúpení klienta ponúka na predaj krásny priestranný 4-izbový byt v samotnom centre mesta Sereď, na Kukučínovej ulici.

Reality Sereď

4 izbový byt | Kukučínova | 120 m²

CreeX Reality a Michal Baran ponúkajú na predaj priestranný 4-izbový byt v centre mesta Sereď,

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Sereď

235,000 € 1958 €/m²

CreeX Reality - Na prenájom zariadený 2i byt v novostavbe - Pod Párovcami - Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Pod Párovcami | 51.39 m²

CreeX Reality a Henrieta Urbanová vo výhradnom zastúpení ponúkajú na prenájom moderný, klimatiz

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

CreeX reality - Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou a 2 parkovacími miestami v obci Biely Kostol

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Slnečná | 48 m²

Na prenájom: Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou a 2 parkovacími miestami v obci Biely Kostol

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Biely Kostol

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

///REZERVOVANÉ/// CreeX Reality - Zariadená chata s krásnym pozemkom - Trebejov - Lazy - Predaj

Reality Trebejov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 44 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj udržiavanú murovanú

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trebejov

75,000 € 1705 €/m²

//ZNÍŽENÁ CENA// CreeX Reality - 4-izbový rodinný dom s veľkorysým slnečným pozemkom - Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | 113 m²

CreeX Reality a Peter Strečanský ponúkajú vo výhradnom zastúpení na predaj moderný, kvalitne po

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Špačince

465,000 € 4115 €/m²

CreeX Reality - Kompletne zrekonštruovaný dom bez kompromisov + veľký pozemok 1164 m² – Horná Krupá

Reality Horná Krupá

Rodinný dom | Nezadaná | 105.38 m²

CreeX Reality a Štefan Rupčík vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj kompletne a precízne zr

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Horná Krupá

232,000 € 2202 €/m²

//ZNÍŽENÁ CENA!!!!//CreeX Reality - Chata pri vode s terasou a krbom – pokoj, príroda a oddych pri Čerenci

Reality Vrbové

Chata, drevenica, zrub | 44.5 m²

CreeX Reality a Henrieta Urbanová vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštr

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Vrbové

115,000 € 2584 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CreeX Reality - Výstavba 4i rodinného domu na kľúč - Hrašovík - IBV Vyšné Záhumie

Reality Hrašovík

Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný ponúkajú na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Hrašovík s

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hrašovík

350,000 € 2258 €/m²

//REZERVOVANÝ//CreeX Reality - 3-izbový byt s loggiou - Vrbové

Reality Vrbové

3 izbový byt | 6. apríla | 67.5 m²

CreeX Reality a Henrieta Urbanová ponúkajú vo výhradnom zastúpení na predaj 3-izbový byt s logg

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vrbové

115,000 € 1704 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

///REZERVOVANÉ///CreeX Reality - 3-izbový byt s dvomi pivnicami na Sadovej ulici - Vrbové

Reality Vrbové

3 izbový byt | Sadová | 62 m²

CreeX Reality a Zoltán Varga vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj 3-izbový byt s loggiou a

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Vrbové

110,000 € 1774 €/m²

CreeX reality - ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Tamaškovičova v Trnave.

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 80 m²

CREEX REALITY Vám ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Trnava

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

CreeX Reality - Výnimočné rodinné sídlo - RD Hájniky-Kováčová

Reality Sliač

Rodinný dom | 773 m²

CreeX Reality a Lenka Blahovičová ponúkajú exkluzívne na predaj mimoriadne rodinné sídlo v kata

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Sliač

1,545,000 € 1999 €/m²

CreeX Reality - Predaj - Menší gastro priestor s veľkým potenciálom – Smolenice

Reality Smolenice

Iný objekt | Železničná | 60 m²

CreeX Reality a Róbert Hustý ponúkajú na predaj budovu pohostinstva s výrazným podnikateľským p

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Objekty na predaj Smolenice

36,000 € 600 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CreeX Reality - Exkluzívne iba u nás - Na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom – Dunajská Streda, Čigerská

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Dunajská | 200 m²

CreeX Reality a Michal Baran exkluzívne ponúkajú na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom s b

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 07.10.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

309,000 € 1545 €/m²

CreeX Reality - pekný a slnečný pozemok - Naháč

Reality Naháč

Rekreačný pozemok | 452 m²

CreeX Reality a Peter Strečanský vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj veľmi pekný, slnečný

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Naháč

26,900 € 60 €/m²

CreeX Reality - Rodinný dom na veľkom 1100 m² pozemku – Trnava, Zelenečská ulica

Reality Trnava

Rodinný dom | Zelenečská ulica | 100 m²

CreeX Reality - Rodinný dom na veľkom 1100 m² pozemku – Trnava, Zelenečská ulica CreeX Realit

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Trnava

399,000 € 3990 €/m²