CHARLES - Realitná kancelária

CHARLES - Realitná kancelária

Staré Grunty 328 84104 Slovensko
Počas naše pôsobnosti sme nadobudli veľa skúseností, ktoré nás diferencujú od iných realitných
kancelárií. Ideme súbežne s dobou. Naša orientácia je zameraná na nehnuteľnosti v Bratislave.
Prečítať viac

CHARLES - Realitná kancelária

CHARLES® - Realitná kancelária

Rumančeková 82101 Bratislava-Ružinov Slovensko

7 inzerátov v ponuke

Nová KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, 1i byt, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Pribišova | 35 m²

Realitná kancelária CHARLES Vám ponúka na predaj 1.- izbový byt s pivničnou kobkou a loggiou o

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

179,900 € 5140 €/m²

Slnečný pozemok 612m2, Terchová - osada Podkopec

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 612 m²

Realitná kancelária CHARLES Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Terchová - osada Podko

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

120,000 € 196 €/m²

Nová Kompletná rekonštrukcia, dobrá dispozícia, pekný výhľad

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 35 m²

V prípade rýchleho jednania možná dohoda. Realitná kancelária CHARLES Vám ponúka na predaj 1.-

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,000 € 5114 €/m²

REZERVOVANÉ! Prenájom 3i bytu, Parking, Kobka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 80 m²

Realitná kancelária CHARLES Vám ponúka na prenájom 3.izbový byt s loggiou v projekte DÚBRAVY o

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kúpime 1i. byt platba v HOTOVOSTI, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 38 m²

Hľadáme 1. - izbový byt alebo Garsónku v okrese Bratislava IV – Karlova Ves. Platba v Hotovosti

Publikované: 04.03.2021 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Kúpime 1i. byt celá Dúbravka, platba v HOTOVOSTI

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Landauova | 38 m²

Hľadáme 1. - izbový byt alebo Garsónku v okrese Bratislava IV – Dúbravka. Platba v Hotovosti! R

Publikované: 15.03.2021 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Garážové parkovacie státie

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Staré Grunty | 18 m²

Ponúkame Vám na prenájom garážové parkovacie státie na ul. Staré grunty 328,za Lidlom v KV- Bra

Publikované: 08.09.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

120 €/mesiac 7 €/mesiac/m²