Bosen Group s.r.o.

BOSEN Malacky

Družstevná 13 901 01 Malacky
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

29 inzerátov v ponuke

BOSEN | Novostavba rodinného domu Jablonové

Reality Jablonové

Rodinný dom | Jablonové | 86.87 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4 izbového rodinného domu s po

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jablonové

268,000 € 3085 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4 izbového rodinného domu Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Jozefa Gavalíka | 110 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Kostolište na Záho

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

325,000 € 2955 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ! Na predaj moderná 4 izbová novostavba v obci Závod

Reality Závod

Rodinný dom | Puškinova | 140 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj ihneď obývateľnú 4 izbovú novostavbu rodinného domu

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Závod

265,000 € 1893 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Na predaj 4 izbový byt na ulici Sama Chalúpku, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Sama Chalúpku | 77 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt na ulici Sam

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

217,000 € 2818 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 1 izbový byt v obci Veľké Leváre

Reality Veľké Leváre

1 izbový byt | SNP | 25 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom zariadený 1 izbový byt na ulici SNP v obci Veľké Leváre.

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Veľké Leváre

450 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Jedinečný pozemok na úpätí Malých Karpát

Reality Lozorno

Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 1,496 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok na úpätí Malých Karpát v obci Lozor

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lozorno

478,720 € 320 €/m²

člen NARKS

BOSEN | novostavba 4 izbového rodinného domu

Reality Kostolište

Rodinný dom | Martina Benku | 99.92 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu s pozemkom v novovybudova

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

285,000 € 2852 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 5 izbového rodinného domu Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Jozefa Gavalíka | 148.79 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v tichej lokalite obce Kostolište na Záho

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

345,000 € 2319 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4 izbový dom s garážou, Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Hubová | 129.28 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný 5 izbový dom ktorý je súčasťou trojdom

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

259,990 € 2011 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 3 izbový dom, Kostolište

Reality Kostolište

Rodinný dom | Javorová | 78.1 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom s tepelným čerpadlom, ktorý je súčasťou t

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

209,000 € 2676 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Jedinečný pozemok na úpätí Malých Karpát

Reality Lozorno

Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 760 m²

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lozorno

243,200 € 320 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4 izbový rodinný dom bez investícií, pozemok 623m2

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Peterská | 169 m²

BOSEN | 4 izbový rodinný dom z 80 rokov, pozemok 623m2 Popis nehnuteľnosti Bosen Group Vám ex

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

159,000 € 941 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Novostavba 5 izbového rodinného domu Kostolište centrum

Reality Kostolište

Rodinný dom | Jozefa Gavalíka | 148.79 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

325,000 € 2184 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom 4 izbový byt s veľkou terasou, zimnou záhradou a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Antolská 4 | 145 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 4 izbový byt s dvomi terasami a nádherný

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom 2i byt s parkovaním Malacky Pribinova

Reality Malacky

2 izbový byt | Pribinova 8 | 44.2 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom zariadený 2 izbový byt s loggiou a parkovacím mie

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Malacky

680 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 5 izbového rodinného domu Malacky - Píniová Alej

Reality Malacky

Rodinný dom | Píniová Alej | 176 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom s pekným pozemkom

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

389,000 € 2244 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Rodinný dom v Malackách, pozemok 2495 m2 !

Reality Malacky

Rodinný dom | Gen. M. R. Štefánika | 170 m²

Hľadáte domov s dušou, ktorý si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Bosen Group Vám

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

375,000 € 2206 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4 izbový rodinný dom Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | Karola Virsíka | 150.01 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu priestranného 4 izbového rodinného domu v širšom ce

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

359,000 € 2300 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | novostavba 4 izbový rodinný dom Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | Ludwiga Angerera | 90.67 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu s pozemkom v M

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

315,000 € 3474 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ! Novostavba rodinného domu pri obci Závod, lokalita Priečne

Reality Závod

Rodinný dom | Priečne | 175 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4 izbového rodinného domu v lo

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Závod

215,000 € 1229 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Stavebný pozemok pre rodinný dom Kostolište

Reality Kostolište

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 906 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite v obci Kostolište, len 5 mi

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kostolište

199,320 € 220 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na prenájom obchodný priestor Malacky Malé námestie

Reality Malacky

Obchodné priestory | Malé námestie | 87 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v centre okresného mesta Malacky v polyfun

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Malacky

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj starší rodinný dom s veľkorysým pozemkom, Moravský Svätý Ján

Reality Moravský Svätý Ján

Rodinný dom | Moravský Svätý Ján | 129 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj starší rodinný dom v pokojnej časti obce s veľkorys

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moravský Svätý Ján

144,000 € 1116 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Na predaj rodinný dom v obci Závod

Reality Závod

Rodinný dom | Závod | 101 m²

Bosen Group Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom v obci Závod, situovaný vo

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Závod

146,000 € 1446 €/m²

člen NARKS