Bosen Group s.r.o.

BOSEN Banská Bystrica

Lazovná 43B 974 01 Banská Bystrica
„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“.
Bosen Real Estate Group je renomovanou realitnou kanceláriou na slovenskom realitnom trhu od roku 2014 s počtom viac ako 140 realitných maklérov. Sme progresívnou firmou, ktorá prináša inovatívne riešenia v prípade, že sa jedná o kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Naša realitná kancelária pôsobí na celom území Slovenskej republiky.
Prečítať viac

26 inzerátov v ponuke

BOSEN | Byt v najlepšej časti Slnečníc s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 85 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou v projekte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

355,000 € 4176 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Novostavba 4 izbový rodinný dom s garážou, Slnečné stráne RD4

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Ku lomu | 149.28 m²

Realitná kancelária Bosen Banská Bystrica Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu samostatne

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

516,700 € 3461 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Kompletne zrekonštruovaná Rodinná farma s pozemkom 9565m², stodolou, garážou a pivnicou

Reality Litava

Farmárska usadlosť | Litava 220 | 139.7 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinnú farmu s veľkým pozemkom, hospodárskou budov

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Litava

218,000 € 1560 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4 izbový rodinný dom v štandarde, 430 m2 pozemok, Záhorská Bystrica

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný 4 izbový dom ktorý je súčasťou dvojdom

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,999 € 3 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Novostavba 5 izbový rodinný dom s garážou, Slnečné stráne RD1

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Ku lomu | 166.14 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

518,600 € 3121 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Predaj 3 izbový hausbót s veľkou terasou, Jarovecké rameno

Reality Bratislava-Jarovce

Hausbót | Jarovecké Rameno | 75 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj dvojposchodový hausbót s veľkorysou terasou na brehu Jarovecké

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

290,000 € 3867 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Novostavba 4 izbový rodinný dom s garážou, Slnečné stráne RD5

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Ku lomu, Slnečné stráne | 149.28 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

498,500 € 3339 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4 izbový rodinný dom s garážou, Slnečné stráne RD6

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Ku lomu | 148.24 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

508,500 € 3430 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Exkluzívny 2 izbový apartmán s terasou, Kukučka rezort, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 53 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový apartmán s terasou len

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Novostavba 4 izbový rodinný dom s garážou, Slnečné stráne RD2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Ku lomu | 149.28 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

488,500 € 3272 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Vidiecka usadlosť na polosamote, pozemok 3100 m2.

Reality Detva

Vidiecky dom | 181 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj unikátnu vidiecku usadlosť na polosamote v lukratívnej časti D

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Detva

239,000 € 1320 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3,5 izbový byt v dvojdome, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Čsl.tankistov | 102.45 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný 3,5 izbový dom ktorý je súčasťou dvojd

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

419,000 € 4090 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Pozemok pre agroturistiku, rekreačné aktivity,10 534 m2

Reality Senohrad

Lúka, pasienok | 10,534 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v malebnom prostredí obce Senohrad. Ak túži

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Senohrad

47,000 € 4 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ | Novostavba 3 izbový mezonet s terasou 163,64 m2, Bratislava – m.č. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hurbanovo námestie | 163.64 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový mezonet s 2 terasami a

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,990 € 3055 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Pozemok pre Váš rodinný dom, hotové a schválené.

Reality Trnavá Hora

Pozemok pre rodinné domy | 728 m²

728 m² • vlastné jazierko • právoplatné SP • vŕtaná studňa • IS v zemi Zabudnite na „lukratívn

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnavá Hora

128,900 € 177 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | PREDAJ 4 izbový hausbót na brehu Jaroveckého ramena, Bratislava

Reality Bratislava-Jarovce

Hausbót | 180 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj celoročne obývateľný hausbót na brehu Jaroveckého r

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

699,900 € 3888 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Rekreačná chata na Liptove pri Donovaloch, Wellness, lyžovanie a turistika na dosah

Reality Liptovská Osada

Chalupa, rekreačný domček | 101.8 m²

Realitná kancelária BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú rekreačnú chatu po rozsi

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Osada

95,000 € 933 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Štýlový 4i byt s krbom, centrum, 152 m2

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | ČSA | 152 m²

Bosen Group ponúka na predaj štýlových 152m2 s krbom v srdci BB. Unikátny 4i byt, ul. ČSA, komp

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

445,000 € 2928 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Novostavba 4 izbový rodinný dom s garážou, Slnečné stráne RD3

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 149.28 m²

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

507,500 € 3400 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Exkluzívny 2 izbový apartmán s terasou, Hrebienok Resort, Starý Smokovec

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 72 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový apartmán s terasou, ga

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Rodinný dom s pasívnym príjmom v Kremnických vrchoch

Reality Lúčky

Rodinný dom | 298 m²

BOSEN GROUP exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Lúčky, len 2 km od historickej Krem

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lúčky

249,800 € 838 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Novostavba: 3-izbový apartmán s krbom a terasou, Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Apartmán | 53.63 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 3-izbového apartmánu v srdci Nízkych Tat

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

149,000 € 2778 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Rekreačná 6 izbová chata pri zjazdovke, Donovaly

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | 121.32 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú chatu priamo v srdci Donovalov v časti Mi

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

410,000 € 3379 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Luxusný 1 izbový apartmán s balkónom v PRÉMIOVOM HORSKOM REZORTE, Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | 33 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 1 izbový apartmán s balkónom v

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka