Ananas, s. r. o.

Ananas, s. r. o.

Landererova 8 81109 Bratislava-Staré Mesto Slovensko

Ananas, s. r. o.

Panorama City

Landererova 8 81104 Bratislava Slovensko

Ananas, s. r. o.

Enzo Real Estate, s.r.o. (21  inzerátov)

Landererova 8 81109 Bratislava

21 inzerátov v ponuke

Moderný 2i byt Slnečnice - Mesto

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 49 m²

Enzo Real Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt, nachádzajúci sa v novostav

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

625 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 2-izb. veľkého bytu s garážou a obrovskou terasou

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hrnčiarska | 81 m²

Na prenájom 2-izbový priestranný byt s terasou, loggiou a garážou v centre Pezinka na Hrnčiarsk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Garážové státia III Veže, Bajkalska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Bajkalská | 13 m²

Na prenájom garážového státia v podzemnej garáži. Vchod číslo 6. Miesto je voľné ihneď LOKAL

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

95 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱3-izbový apartmán v rezidenčnom projekte OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rožňavská 1/B | 91.72 m²

Enzo Real Estate ponúka jedinečnú možnosť bývania v úplne novom, čerstvo skolaudovanom projekte

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,250 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱2-izbový apartmán v rezidenčnom projekte OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Rožňavská 1/B | 65.66 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

880 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľkometrážny RD s viacúčelovým využitím

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Hlavná | 332.57 m²

Enzo Real vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny viacúčelový rodinný dom v centre obce Š

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

299,900 € 902 €/m²

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱1,5-izbový apartmán v rezidenčnom projekte OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Rožňavská 1/B | 48.57 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1-izb. byt v projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 28.12 m²

1-izbový byt v projekte Slnečnice, na ulici Zuzany Chalúpovej v mestskej časti Petržalka BYT

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

169,000 € 6010 €/m²

REZERVOVANÉ︱dizajnový 2-izb. s klimatizáciou a panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Závodná | 35.05 m²

Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj presvetlený 2-izbový byt v projekte

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

149,990 € 4279 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestor, kde môže rásť váš biznis. 👉 322 m² | parkovanie | flexibilné využitie

Reality Topoľčany

Objekt pre obchod | Šafárikova | 322 m²

Enzo Real Estate vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj komerčný objekt v bezprostrednej blíz

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Topoľčany

599,000 € 1860 €/m²

PREDAJ︱priestranný 2-izb. byt s výhľadom na celú Bratislavu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 62.13 m²

Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v na ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

304,990 € 4909 €/m²

3i Novostavba | Šatník | 2 Wc | Parking | Buďte 1. nájomca

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 72.2 m²

Enzo Real Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 3 izbový byt, s veľkorysou rozlohou, vyso

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,199 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ︱priestranný a svetelný byt na Röntgenovej ulici – najvyššie poschodie

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Röntgenova | 88.69 m²

Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj priestranný a svetelný 4-izbový byt

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

314,990 € 3552 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 86 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 3 izbový byt, nachádzajúci sa v novostavb

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 86 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM︱Luxusný a priestranný 4-izbový byt v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Landererova | 147 m²

ENZO REAL ponúka na prenájom jedinečný, priestranný, kompletne zariadený 4-izbový byt na Lander

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,550 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM (videoobhliadka)︱veľkometrážny, zrekonštruovaný 3-izbový byt, s jedinečným výhľadom a výnimočnej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šulekova | 210 m²

Hľadáte byt v ktorom budete mať maximálne súkromie, žiadneho suseda, veľkú terasu a jedinečný v

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,990 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rožňavská 1/B | 65.78 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný RD s veľkým pozemkom

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | 244 m²

Enzo Real vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Malé Leváre – len pár

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

199,990 € 820 €/m²

REZERVOVANÉ: PREDAJ︱4-izb. komplet zrekonštruovaný RD, Veľké Leváre (okres Malacky)

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | Slnečná | 252 m²

ENZO REAL Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj dvojpoldlažný rodinný dom nachádzajúci s

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

285,000 € 1131 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rekreačný dom Lubina - Podkozince

Reality Lubina

Rodinný dom | Podkozince | 200 m²

Rekreačný dom v obci Lubina, časť Podkozince, postavený na pozemku o rozlohe 708 m2. Dom sa sk

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lubina

64,000 € 320 €/m²