3D Realitná s.r.o.

3D Realitná s.r.o.

Kláštorná 4 97101 Prievidza
Smernica našej realitnej kancelárie spočíva v serióznom, korektnom, efektívnom a inovačnom prístupe k predaju nehnuteľností. Naším hlavným cieľom je dosiahnuť spokojnosť všetkých zúčastnených strán v procese predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti.
Prečítať viac

3D Realitná s.r.o.

3D Realitná s.r.o. (9  inzerátov)

Kláštorná 4 97101 Prievidza Slovensko

9 inzerátov v ponuke

Štvorizbový rodinný dom s garážou v pokojnej časti - Partizánske

Reality Partizánske

Rodinný dom | 116 m²

Chcete bývať na pokojnom, tichom a slnečnom mieste priamo v Partizánskom? Dispozíciu domu ako

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Partizánske

149,000 € 1284 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj - Veľká chata - Veľké Uherce

Reality Veľké Uherce

Chata, drevenica, zrub | 150 m²

Volám sa Ján Mokrý a výhradne som si pre Vás pripravil na predaj veľkú rekreačnú chatu vo Veľký

Publikované: 08.02.2024 Aktualizované: 09.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Veľké Uherce

119,900 € 799 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDANÉ Na predaj dvojizbový byt 62 m2 - Staré sídlisko - Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 62 m²

PREDANÉ PREDANÉ za týždeň – a o 6000 € viac, než majiteľ pôvodne očakával! Tento predaj ukáz

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Prievidza

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj reštaurácia s ubytovaním na súkromí - Opatovce nad Nitrou

Reality Opatovce nad Nitrou

Reštaurácia | 423 m²

Volám sa Ján Mokrý a výhradne som si pre Vás pripravil na predaj Reštauráciu s ubytovaním na sú

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 30.10.2025
Objekty na predaj Opatovce nad Nitrou

380,000 € 898 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na prenájom 2-izbový byt sídlisko Zapotôčky - Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 50 m²

Volám sa Ján Mokrý a ponúkam Vám na prenájom 2-izbový byt s loggiou a pivnicou na sídlisku Zapo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

495 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj - Chatka s pozemkom - Bojnice časť Dubnica

Reality Bojnice

Záhradná chatka | 24 m²

Volám sa Ján Mokrý a ponúkam Vám na predaj murovanú chatku v Bojniciach časti Dubnica v osade T

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bojnice

35,000 € 1458 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj - Rodinný dom - obec Cigeľ

Reality Cigeľ

Rodinný dom | 154 m²

Volám sa Ján Mokrý a exkluzívne Vám ponúkam na predaj rodinný dom v obci Cigeľ. Tento dom je ih

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Cigeľ

119,000 € 773 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Na predaj trojizbový byt s loggiou - Kanianka - s parkovaním

Reality Kanianka

3 izbový byt | 72 m²

REZERVOVANÉ Chcete bývať na tichom, kľudnom mieste v blízkosti prírody? Volám sa Ján Mokrý a p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Kanianka

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDANÉ Na predaj trojizbový zrekonštr. byt 70,5 m2 - sídl. Zapotôčky - Prievidza

Reality Prievidza

3 izbový byt | 70.5 m²

PREDANÉ ... Volám sa Ján Mokrý a výhradne som si pre Vás pripravil na predaj zrekonštruovaný t

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Prievidza

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka