1REALITNA.SK

1REALITNA.SK

Trieda SNP 75 97401 Banská Bystrica Slovensko
Aktívne s potencionálnymi klientmi komunikujeme a vytvárame databázu, v ktorej sa nachádzajú záujemcovia o byty, domy, rekreačné nehnuteľnosti, chaty, ale aj podnikatelia a firmy.
Prečítať viac

1REALITNA.SK

Prvá realitná spoločnosť s. r. o. (29  inzerátov)

Kremnická 3208 96001 Zvolen

29 inzerátov v ponuke

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT, 63 M2 (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

2 izbový byt | J.Kozáčeka | 62.65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokal

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

130,000 € 2075 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ŠTÝLOVÝ 3,5-IZBOVÝ BYT S NÁBYTKOM NA MIERU (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

3 izbový byt | 65.22 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa stačí len nasťahovať, bez ďalších investícií? Tento kompletne zrekon

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

189,900 € 2912 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNY 5-IZBOVÝ MEZONET SO STREŠNOU TERASOU (REZERVOVANÉ)

Reality Zvolen

5 a viac izbový byt | Tomášikova | 164 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom výnimočného 5-izbového mezonetového bytu s

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

310,000 € 1890 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SLNEČNÝ POZEMOK V SRDCI BANSKEJ ŠTIAVNICE (REZERVOVANÉ)

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 2,000 m²

Splňte si sen o bývaní v jednej z najkrajších a historicky najcennejších lokalít Slovenska! Pon

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

115,000 € 58 €/m²

Domček priamo pod Novým Zámkom

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Katova | 100 m²

Prvá realitná spoločnosť predáva rodinný dom v Banskej Štiavnici priamo pod Novým Zámkom s výhľ

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

269,000 € 2690 €/m²