1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o.

Na priekope 13/174 01001 Žilina Slovensko
Predaj , kúpa, prenájom - byty, domy, pozemky, chaty, kancelárie, sklady ,obchodné priestory, garáže. Realitná činnosť s kompletným servisom - zmluvy, kataster, geometrické plány. Obhliadky dronom.
Prečítať viac

1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o.

J. M. Hurbana 01001 Žilina Slovensko

1. Reality Rent, s.r.o.

1. Reality Rent, s.r.o. (202  inzerátov)

Na Priekope 174 01001 Žilina

202 inzerátov v ponuke

Predaj novostavby veľkej haly v Čadci

Reality Čadca

Priestor pre sklad | Čadečka | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu haly s podkrovím v Čadci- Čadečke, ktorá má pôdorys 159 m2. V

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Čadca

236,900 € 1692 €/m²

Predaj pozemku 944 m2 v obchodnej zóne centra mesta Čadca

Reality Čadca

Komerčná zóna | Mesto | 944 m²

1. Reality Rent ponúkam na predaj pozemok v centre mesta Čadca s rozlohou 944 m2. Nachádza sa

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

420,000 € 445 €/m²

Na prenájom obchodný priestor s výkladom 145 m2 v centre Žiliny

Reality Žilina

Obchodné priestory | 145 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom obchodné priestory s výkladom, vstupom priamo z ulice v cent

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom : Obchodný priestor 133m2 v Žiline-Hliny pri Juniore

Reality Žilina

Obchodné priestory | Hlinská | 133 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na prenájom obchodný priestor v Žiline na Hlinách, ul. Hlinská, so v

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelárske priestory 200 m2 v Living centre v Žiline

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Prielohy | 200 m²

1. Reality Rent Žilina ponúka na prenájom kancelárske priestory 200 m2 v Living centre v Žiline

Publikované: 05.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

1,902 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelársky priestor 80 m2 - centrum Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Sad SNP | 80 m²

1. Reality Rent ponúka do prenájmu kancelárske priestory 80 m2 v centre mesta Žilina, v pešej z

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbového bytu, Školská, Školská, Čadca

Reality Čadca

3 izbový byt | Školská | 65.51 m²

Priestranný 3+1 byt s veľkým potenciálom v srdci Čadce – Školská ulica. Hľadáte byt v lokalite

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

133,500 € 2038 €/m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu 25 m2 v centre Žiliny

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 25 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom kanceláriu 25 m2 v centre mesta Žiliny. Kancelária sa nachá

Publikované: 28.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

220 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj nádherného pozemku na výstavbu domu, chaty v Dlhej nad Kysucou

Reality Dlhá nad Kysucou

Pozemok pre rodinné domy | 2,676 m²

✨ Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok o výmere 2676 m² v malebnej obci Dlhá nad Kysuc

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá nad Kysucou

42 €/m2 42 €/m2

Predaj: Krásny slnečný rekreačný pozemok 1081m2 v Terchovej

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | 1,081 m²

1.Reality Rent vám ponúka na predaj krásny pozemok vo vyhľadávanej turistickej oblasti Slovensk

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

166 €/m2 166 €/m2

Ponúkame na predaj orná pôda a lesný pozemok 141097 m2 v Mošovciach

Reality Mošovce

Orná pôda | Mošovce | 141,097 m²

1. Reality Rent ponúka na predaj investičné pozemky v atraktívnej lokalite obce Mošovce vedené

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mošovce

1.8 €/m2 2 €/m2

Na prenájom kancelársky priestor 29 m2 v priemyselnej zóne v Žiline

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Štrková | 29 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom kancelárske priestory 29 m2 v priemyselnej zóne na Štrkovej

Publikované: 08.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

261 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj rodinného domu v centre obce Zákopčie, alebo výmena za byt

Reality Zákopčie

Rodinný dom | Centrum | 140.8 m²

Rodinný dom v srdci Zákopčia – miesto, kde sa bývanie mení na domov ? Predstavte si pokojné rá

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zákopčie

260,000 € 1847 €/m²

Investičná príležitosť s výnimočným potenciálom v Oščadnici

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Vreščovka | 3,281 m²

Investičná príležitosť s výnimočným potenciálom v srdci Kysúc – Oščadnica, Vreščovka Ponúkame

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

158,000 € 48 €/m²

Predaj novostavby rodinného domu v krásnom prostredí obce Zákopčie

Reality Zákopčie

Rodinný dom | 66 m²

Na predaj moderný bungalov v krásnom prostredí Kysúc – Zákopčie ✨ Hľadáte nové bývanie v tiche

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zákopčie

Cena dohodou

Predaj rekreačného pozemku v Oščadnici (MO)

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | Švancari | 912 m²

1. Reality rent Vám ponúka rekreačný pozemok s rozlohou 912 m2 v Oščadnici časť Švancari. Nach

Publikované: 24.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

Cena dohodou

Predaj súboru dvoch pozemkov Oščadnica- Zádedová

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | Zádedová | 2,996 m²

Reality Rent Vám ponúka na predaj súbor dvoch rekreačno-investičných pozemkov v obci Oščadnica,

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

74,900 € 25 €/m²

Na predaj investičná polyfunkčná dvojpodlažná budova - Martin Sever

Reality Martin

Polyfunkčný objekt | Jilemnického | 400 m²

1. Reality Rent ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovanú poschodovú budovu o podlahovej ploc

Publikované: 16.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Martin

Cena dohodou

Predaj úžasného pozemku s prekrásnym výhľadom v Oščadnici (MO)

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Závozy | 1,817 m²

Ponúkame Vám na predaj úžasný pozemok v Oščadnici, len na skok od vleku Snowparadise Veľká Rača

Publikované: 17.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

27 €/m2 27 €/m2

Na prenájom obchodný priestor 144 m² - Martin Sever

Reality Martin

Obchodné priestory | Jilemnického | 144 m²

1. Reality Rent ponúka na prenájom priestory na prízemí v zrekonštruovanej poschodovej budove o

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Martin

1,920 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj komplexu pozemkov určených na výstavbu v Turzovke (MO)

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmierska cesta | 2,815 m²

Nádherný stavebný pozemok v Turzovke – priestor pre vaše veľké plány! ? Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

Cena dohodou

nádherný pozemok na výstavbu rekreačnej chaty v Makove pri zjazdovke

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Čierne | 701 m²

Ponúkame Vám exkluzívny stavebný pozemok ideálny na výstavbu rekreačnej chaty, len 2 minúty peš

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Makov

65,000 € 93 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu chaty kúsok od lyžiarskeho strediska Makov

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Čierne | 518 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný pozemok o rozlohe 519 m2 v obci Makov. Pozemok sa nachádza v

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Makov

47,530 € 92 €/m²

predaj príjemnej záhradkárskej chaty v Krásne nad Kysucou (MO)

Reality Krásno nad Kysucou

Rodinný dom | Krásno nad Kysucou | 70 m²

Útulná chatka s čarovnou záhradou a nádhernými výhľadmi – ideálne miesto na oddych ? Reality R

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Krásno nad Kysucou

59,900 € 856 €/m²