Ponúkame na prenájom výrobné a skladové priestory v meste Martin, v časti Priekopa.

Reality Martin

Priestor pre výrobu | Priekopa | 800 m²

Ponúkame na prenájom výrobné a skladové priestory v meste Martin, v časti Priekopa. Ide o varia

Publikované: 12.04.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Martin

Cena dohodou

Moderné zrekonštruované výrobno-skladové haly na prenájom.

Reality Bytča

Priestor pre výrobu | Kolárovská | 1,200 m²

Ponúkame na prenájom výrobno-skladové priestory nachádzajúce sa v priemyselnom areáli v Bytči.

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bytča

3.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

Polyfunkčná budova Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 820 m²

Exkluzívne u nás. Ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu o celkovej úžitkovej ploche 960 m², nac

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Považská Bystrica

599,000 € 730 €/m²

Prenájom výrobno -skladové priestory, 118 m2, Rosina - Žilina

Reality Rosina

Priestor pre výrobu | 118 m²

AnoReal: Ponúkame na prenájom výrobno - skladový priestor s úžitkovou plochou 118 m2 ( 5,75m x

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 11.08.2025
Priestory na prenájom Rosina

8.4 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Na prenájom exkluzívna kaviareň s parkovaním, Rajecké Teplice

Reality Rajecké Teplice

Reštauračné priestory | 51 m²

AnoReal: Ponúkame na prenájom novú kaviareň v modernej časti mesta Rajecké Teplice s rozlohou 4

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 26.04.2025
Priestory na prenájom Rajecké Teplice

1,000 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS na predaj PENZIÓN, 900 m2, Rajecké Teplice

Reality Rajecké Teplice

Iný priestor | 173 m²

AnoReal: Ponúkame Vám na predaj penzión, ktorý sa nachádza v kúpeľnom meste Rajecké Teplice. Ne

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Priestory na predaj Rajecké Teplice

465,000 € 2688 €/m²

Na prenájom komerčné priestory, Žilina, 37,6 m2

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá | 37.6 m²

AnoReal: Ponúkame exkluzívne na prenájom administratívne, prevádzkové a skladové priestory na o

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Priestory na prenájom Žilina

364.45 €/mesiac 53 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE: Rodinný dom vhodný na podnikanie – Žilina, Závodie

Reality Žilina

Iný priestor | 190 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný objekt s garážou, ideálny na podnikateľské účely (sídlo firmy,

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Priestory na predaj Žilina

339,900 € 1895 €/m²

Praktická kancelária v centre Senca

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | 18 m²

Hľadáte kanceláriu na prenájom v Senci? Ponúkam na prenájom praktickú kanceláriu vo výbornej lo

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 30.04.2025
Priestory na prenájom Senec

290 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie 20 m², Obchodná 2, Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Kancelárie, administratívne priestory | Obchodná 2 | 20 m²

Ponúkame Vám kancelárie v priamo centre mesta Stará Ľubovňa Kancelárske priestory majú rôzne v

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Stará Ľubovňa

120 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie 34 m², Obchodná 2, Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Kancelárie, administratívne priestory | Obchodná 2 | 34 m²