Sociálna budova (kuchyňa s jedálňou) Haniska pri Košiciach

Reality Haniska

Iný priestor | Nezadaná | 340.12 m²

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. ponúka v areáli Rušňového depa Haniska na prenájom:

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Priestory na prenájom Haniska

Cena dohodou

Nebytový priestor o výmere 83, 90 m2 v prjemnej lokalite pri Malackách. Novostavba

Reality Malacky

Obchodné priestory | vampil | 83.9 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodný, obytný / dá sa dokončiť aj ako veľkometrážný 2 izbový byt / ,

Publikované: 09.08.2021 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Malacky

150,000 € 1788 €/m²

Na prenájom 20 m² a 10 m² kancelárske priestory v Malackách / kúsok od centra / ulica 1.Mája.

Reality Malacky

Kancelárie, administratívne priestory | 1. mája | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove s dlhoročnou históriou

Publikované: 01.10.2020 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Malacky

160 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárske priestory v modernej administratívnej budove na Ľubochnianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Ľubochnianska | 305 m²

Realitná kancelária DAPPER PROPERTIES ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívn

Publikované: 28.06.2024 Aktualizované: 04.11.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

3,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor v administratívnej budove na Ľubochnianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Ľubochnianska | 100 m²

Realitná kancelária DAPPER PROPERTIES ponúka na prenájom obchodný priestor (SHOWROOM) v adminis

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 01.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,750 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na prenájom hala so žeriavom, 675m2, Ličartovce

Reality Ličartovce

Priestor pre sklad | Nezadaná | 986 m²

Ponúkame na prenájom halu o výmere 726m2 so žeriavom + murovaná hala o výmere 260m2, haly sú pr

Publikované: 17.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Ličartovce

4.5 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac

člen NARKS

Prenájom - skladové priestory/kancelária, Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, ktoré môžu slúžiť aj ako sklad, vo Vlčom hrdle,

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

845 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj objekt vhodný na podnikanie – Trenčín, Záblatie

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Záblatská | 235.48 m²

Na predaj nehnuteľnosť s výborným podnikateľským potenciálom v mestskej časti Trenčín – Záblati

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

250,000 € 1062 €/m²

Skladové a prevádzkové priestory do prenájmu

Reality Levice

Priestor pre sklad | Nádražný rad | 160 m²

Dáme do prenájmu skladové a prevádzkové priestory rozmery: 5x16m = 80m2 10x16m= 160m2 15x16m= 2

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Priestory na prenájom Levice

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladové - výrobné priestory Levice 400m2

Reality Levice

Priestor pre sklad | Nádražný rad | 400 m²

Dáme do prenájmu skladové priestory 400m2 rozmer 26x15m priestor sa nachádza na ulici Nádražný

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Priestory na prenájom Levice

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prevázdkový priestor na prenájom 168m2

Reality Levice

Priestor pre výrobu | Nádražný rad | 168 m²

Dáme do prenájmu prevádzkový priestor spolu 168 m2 pozostávajúcich z miestností ako je v príloh

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Priestory na prenájom Levice

840 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom – centrum mesta Piešťany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Nitrianska | 50 m²

Kancelársky priestor s úžitkovou plochou 50 m² sa nachádza v polyfunkčnej budove priamo v centr

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Priestory na prenájom Piešťany

420 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom – centrum mesta Piešťany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Nitrianska | 17 m²

Kancelársky priestor s úžitkovou plochou 17 m² sa nachádza v polyfunkčnej budove priamo v centr

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Priestory na prenájom Piešťany

320 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom – centrum mesta Piešťany

Reality Piešťany

Kancelárie, administratívne priestory | Nitrianska | 34 m²

Kancelársky priestor s úžitkovou plochou 34 m² sa nachádza v polyfunkčnej budove priamo v centr

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Priestory na prenájom Piešťany

390 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reprezentatívny kancelársky priestor s vyhradeným parkovacím miestom

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Kasárenská | 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor v Trenčíne – Za Mostami v polyfunkčnom objekt

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Priestory na prenájom Trenčín

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PINK reality Prenájom kancelárie Šaľa - Hlavná ulica

Reality Šaľa

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 30 m²

Spoločnosť PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom kancelárske priestory na 1. pos

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Priestory na prenájom Šaľa

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

ADMINISTRATÍVNA BUDOVA S VEĽKÝM POZEMKOM NA FREKVENTOVANOM MIESTE, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Obchodné priestory | Pasienková | 355.5 m²

Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu (o výmere 355m2) s pozemkom (o výmere 1140m2) na

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.04.2025
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,200,000 € 3376 €/m²

ADMINISTRATÍVNA BUDOVA A VEĽKÝM POZEMKOM NA FREKVENTOVANOM MIESTE, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Kancelárie, administratívne priestory | Pasienková | 355.5 m²

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 22.04.2025
Priestory na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1,200,000 € 3376 €/m²

Obchodný priestor - 405 m2 - Polyfunkčný objekt Miletičova 60

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Miletičova | 405.65 m²

Obchodné priestory a kancelária sa nachádzajú na prvom a druhom nadzemnom podlaží. Obchodný p

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

890,000 € 2194 €/m²

KANCELÁRSKE PRIESTORY - Polyfunkčný objekt Miletičova 60

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 92 m²

Ponúkame Vám KANCELÁRSKE PRIESTORY na predaj v Polyfunkčnom objekte Miletičova 60 priamo v cent

Publikované: 22.11.2018 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

229,900 € 2499 €/m²

DAHLEH-Na prenájom priestor vo výmere 450m2 – Bratislava, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Domové role | 450 m²

Na prenájom skladový / obchodný priestor s výmerou cca 450 m² v mestskej časti Bratislava – Ruž

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM: Presklený stánok v centre Trnavy

Reality Trnava

Obchodné priestory | Trojičné námestie | 19 m²

Ponúkame na prenájom presklený predajný stánok o výmere 19 m2 nachádzajúci sa v centre Trnavy.

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

550 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

kancelárie / výrobné priestory ꓲ 596 m² ꓲ DROBNÉHO ꓲ priestranné kancelárie pre veľký biznis

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Drobného | 595 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Súčasná ekonomická situácia ovplyvňuje k

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Kancelársky priestor na predaj / Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žilinská | 64.48 m²

Ponúkame na predaj kancelársky priestor. Priestor sa nachádza na zvýšenom prízemí bytového domu

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

186,346 € 2890 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Upresniť hľadanie