Prenájom exkluzívnych kancelárskych priestorov v centre Trnavy na ul. Hviezdoslavova. REZERVOVANÉ!!!

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Hviezdoslavova | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne administratívne priestory v centre Trnavy, na Hviezdoslavov

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov, parkovanie v areáli, Trstínska ul., Trnava

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Trstínská cesta | 15 m²

Ponúkame na prenájom samostatné kancelárske priestory v areáli na Trstínskej ulici v Trnave. K

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

12.7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Obchod s výkladom v centre, Továrenská ul.(Jakubovo nám) s Energiami

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Továrenská | 35.5 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na Továrenskej ul., (pri Jakubovom nám. v blízkosti Euro

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

POSTÚPENIE KAVIARNE LA CAFE PORTOFINO – HLAVNÁ ULICA, KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

Reštauračné priestory | Hlavná | 100 m²

Ponúkame na postúpenie výnimočnú kaviareň LA CAFE PORTOFINO, nachádzajúcej sa priamo na prestí

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

48,000 € 480 €/m²

PRENÁJOM 300m2 skladového/výrobného/podnikateľského priestoru v novostavbe Senec

Reality Senec

Priestor pre výrobu | Pezinská | 225 m²

Ponuka prenájmu novostavby unikátneho podnikateľského priestoru o rozlohe ~300m2 priamo od deve

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 28.03.2026
Priestory na prenájom Senec

Cena dohodou

Variabilný, zateplený, vykurovaný skladový priestor so sociálnym zázemím, Koniarovce

Reality Koniarovce

Priestor pre sklad | 140 m²

V uzavretom logistickom-priemyselnom areáli v centre obce Koniarovce ponúkame na prenájom vykur

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Koniarovce

870 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

SKLAD / VÝROBNÝ PRIESTOR 636 m², MATEJOVCE – PRIEMYSELNÁ ZÓNA

Reality Poprad

Priestor pre sklad | 636 m²

V priemyselnej zóne v Poprade – Matejovciach ponúkam na prenájom skladový / výrobný priestor, k

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

3,180 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

NA PREDAJ OBCHODNÝ A SKLADOVÝ PRIESTOR PRI HLAVNEJ CESTE, HURBANOVO

Reality Hurbanovo

Obchodné priestory | Komárňanská | 296 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Pozrite si profesionálnu 3D PREHLIADKU: https://my.matterport.com/show/

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

257,500 € 870 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM montovaná hala /270 m2/, A.Jedlika, Komárno

Reality Komárno

Priestor pre sklad | ul. A Jedlika | 270 m²

Na prenájom hala s rozmerom 270 m2 v priemyselnom areáli v Komárne. Hala ponúka skvelé napojen

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

1,500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM podnikateľský priestor/kancelária / 25 m2/ v Komárne

Reality Komárno

Obchodné priestory | Nezadaná | 25 m²

ldikó Zauko, realitná maklérka, Vám ponúka menší podnikateľský priestor cca 25 m² neďaleko cent

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

260 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM : skladov s kanceláriami, 261 m²,125 m², Komárno

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Harčáš | 382 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie vám prinášam ponuku. Hľadáte priestor

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

2,900 €/mesiac 1173 €/mesiac/m²

PRENÁJOM : MIESTO PRE VÁŠ BIZNIS, KOMÁRNO

Reality Komárno

Obchodné priestory | 200 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie ... Hľadáte vhodné miesto pre váš biz

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

600 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: PREVÁDZKOVÝ AREÁL, 8817 m2, KOMÁRNO

Reality Komárno

Priestor pre sklad | Okružná | 1,627 m²

Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj prevádzkový areál v Kom

Publikované: 08.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Komárno

795,000 € 489 €/m²

PRENÁJOM: kancelárske priestory v NOVOSTAVBE v centre mesta Komárno

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | 35 m²

Ponúkam na prenájom MODERNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY v novostavbe v Komárne. Budova má výbornú pol

Publikované: 10.05.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

9 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

PRENÁJOM - OBCHODNÝ PRIESTOR NA FREKVENTOVANEJ ULICI V KOMÁRNE

Reality Komárno

Obchodné priestory | Nezadaná | 120 m²

Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie vám ponúkam na prenájom priestranný obchodný

Publikované: 26.01.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NA PRENAJOM VÝROBNÝ, SKLADOVÝ PRIESTOR, 210 m2, KOMÁRNO

Reality Komárno

Priestor pre výrobu | Okružná | 160 m²

HOME CENTER Komárno - realitná kancelária ponúka na prenájom výrobný priestor, sklad, dieľňu, p

Publikované: 10.05.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

850 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM montovaná hala s garážou /250 m2/,A.Jedlika, Komárno

Reality Komárno

Priestor pre sklad | ul. A. Jedlíka | 250 m²

Na prenájom hala s rozmerom 250 m2 v priemyselnom areáli v Komárne. Hala ponúka skvelé napojen

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

1,685 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM MENŠÍ PODNIKATEĽSKÝ PRIESTOR v Komárne

Reality Komárno

Obchodné priestory | Nezadaná | 15 m²

Ildikó Zauko, realitná maklérka, Vám ponúka menší podnikateľský priestor 15 m² neďaleko centra

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

170 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: POLYFUNKČNÁ BUDOVA, POHOSTINSTVO, FITNESS, KOZMETIKA...

Reality Komárno

Obchodné priestory | Nezadaná | 350 m²

AKTUALIZOVANÁ CENA!!! Realitná kancelária HOME CENTER Vám ponúka na predaj zaujímavú investičn

Publikované: 10.05.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Komárno

639,000 € 1826 €/m²

PRENÁJOM: KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ PRIESTOR PRE SLUŽBY, CENTRUM

Reality Komárno

Obchodné priestory | 80 m²

Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie vám ponúkam na prenájom kancelársky / obchodn

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Komárno

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PREDAJ AREÁL S MUROVANOU HALOU, VÝROBNÝM PRIESTOROM, 6580m2

Reality Chotín

Priestor pre sklad | 1,080 m²

Csaba Őszi - realitný maklér pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj AREÁL SO SKLADOVÝMI / V

Publikované: 10.05.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Chotín

900,000 € 833 €/m²

Klimatizované kancelárske priestory 91,5m2 v centre - Fraňa Kráľa

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Fraňa Kráľa | 91.5 m²

Prenajmeme kancelárske priestory v zrekonštruovanej budove v centre Bratislavy v blízkosti Mini

Publikované: 11.11.2021 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kancelárske priestory 246m2 v Aupark Tower

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Einsteinova | 246 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s veľkou terasou v modernom business centre Aupark T

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 07.05.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Obchodný priestor 96 m² vhodný na showroom, predajňu, služby, servis - Vienna Gate (2.posch.)

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Kopčianska | 96 m²

Obchodné priestory o výmere 96 m² sa nachádzajú na 2.poschodí v novšej polyfunkčnej budove Vien

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23107)
Reality v Martine (736)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30378)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Upresniť hľadanie