Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom na 30á pozemku v obci Smolenice.

Reality Smolenice

Rodinný dom | Pivovarská | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovaný v malebnej obci Smolenice, nach

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Smolenice

176,000 € 3911 €/m²

Gastro priestor na predaj v Smoleniciach pri areáli Chemolaku

Reality Smolenice

Reštauračné priestory | Továrenská | 830 m²

Ponúkame na predaj gastro priestor na Továrenskej ulici v Smoleniciach pri areáli Chemolaku. P

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na predaj Smolenice

546,000 € 658 €/m²

Predaj: Výrobná hala s kompletným zázemím v monitorovanom areáli Chemolak

Reality Smolenice

Priestor pre výrobu | Továrenská | 4,424 m²

Ponúkame na predaj výrobnú halu v priemyselnom areáli chemického závodu Chemolak. Jedná sa o ž

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Smolenice

755,000 € 171 €/m²

Investičný pozemok v Smoleniciach – 5760 m²

Reality Smolenice

Orná pôda | Továrenská | 5,780 m²

Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 5760m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti areálu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

238,000 € 41 €/m²

Investičná príležitosť – kompletne zrekonštruovaná ubytovňa pri železničnej stanici v Smoleniciach

Reality Smolenice

Iný priestor | Továrenská | 280 m²

Ponúkame na predaj budovu ubytovne na Továrenskej ulici v Smoleniciach pri areáli Chemolaku a ž

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Smolenice

510,000 € 1821 €/m²

Na predaj orná pôda – Smolenice, 2607 m²

Reality Smolenice

Orná pôda | Továrenská | 2,607 m²

Ponúkame na predaj pozemok – ornú pôdu o rozlohe 2607m2. Pozemok sa nachádza v blízkosti areálu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

108,000 € 41 €/m²

Priemyselný pozemok na predaj, Smolenice

Reality Smolenice

Priemyselná zóna | Továrenská | 1,436 m²

Ponúkame na predaj pozemok – zastavanú plochu v priemyselnom areáli Chemolak v Smoleniciach. N

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

103,600 € 72 €/m²

Priemyselná budova v areáli chemického závodu CHEMOLAK

Reality Smolenice

Priestor pre výrobu | Továrenská | 1,650 m²

Ponúkame na predaj priemyselnú budovu v areáli chemického závodu CHEMOLAK. Predmetom predaja j

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na predaj Smolenice

258,000 € 156 €/m²

Na predaj pozemok v obci Smolenická Nová Ves

Reality Smolenice

Orná pôda | Smolenická Nová Ves | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj pozemok v obci Smolenická Nová Ves Cel

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Smolenice

19,700 €

CreeX Reality - Predaj - Menší gastro priestor s veľkým potenciálom – Smolenice

Reality Smolenice

Iný objekt | Železničná | 60 m²

CreeX Reality a Róbert Hustý ponúkajú na predaj budovu pohostinstva s výrazným podnikateľským p

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Objekty na predaj Smolenice

36,000 € 600 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Záhrada Smolenice

Reality Smolenice

Záhrada | 875 m²

Pripravujeme do ponuky na predaj záhradu v obci Smolenice. Záhrada s výmerou 875m2. Lokalita S

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Smolenice

14,000 € 16 €/m²

Priemyselná budova v stráženom chemickom areáli

Reality Smolenice

Polyfunkčný objekt | Továrenská | 1,500 m²

PRIEMYSELNÁ 4. POSCHODOVÁ BUDOVA Ponúkame vám na predaj priemyselnú budovu v areáli priemysel

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Smolenice

257,000 € 171 €/m²

Predaj objektu vhodného na developerský projekt apartmánových bytov v nádhernej lokalite obce Smolenice

Reality Smolenice

Polyfunkčný objekt | Pivovarská | 6,500 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly objekt využívaný do roku 2025 ako výrobné priestory v kovospracujú

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Objekty na predaj Smolenice

2,900,000 € 446 €/m²

MAXIS REAL: NA PREDAJ: 5 izbový rodinný dom s garážou a 8 ár. pozemkom v Smoleniciach.

Reality Smolenice

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom (chalupu) v prekrásnom prostredí Smoleníc (časť – Smole

Publikované: 01.10.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Smolenice

157,000 € 1308 €/m²

člen NARKS

Na predaj pekný pozemok v centre Smoleníc

Reality Smolenice

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,000 m²

Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok s rozlohou 1 000 m² priamo v centre Smoleníc. Poze

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Pozemky na predaj Smolenice

115,000 € 115 €/m²

PINK reality - Moderná novostavba dvojpodlažného 4-izbového rodinného domu v Smoleniciach

Reality Smolenice

Rodinný dom | 130 m²

Hľadáte nový domov, ktorý spája komfort, úspornosť a moderný štýl? PINK reality Vám predstavuje

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Smolenice

309,000 € 2377 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Smolenice - ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom Exkluzívne iba v Kaldoreal !!!

Reality Smolenice

Rodinný dom | 216 m²

Ponúkame na predaj zrkadlovo riešené 2 rodinné domy, ktoré sa nachádzajú v zastavanom území obc

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 27.05.2025
Domy na predaj Smolenice

369,000 € 1708 €/m²

Ponúkame na predaj starší rozostavaný rodinný dom v Smoleniciach exkluzívne iba v Kaldoreal !!!

Reality Smolenice

Rodinný dom | SNP | 160 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom na pozemku o výmere

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Smolenice

179,000 € 1119 €/m²

Smolenice-4-izbový rodinný dom s terasou a výhľadom na Smolenický zámok

Reality Smolenice

Rodinný dom | Lesná | 122 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj 4-izbový jednopodlažný rodinný dom v obci Smo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Smolenice

320,000 € 2623 €/m²

Na Predaj PREVÁDZKOVÝ OBJEKT, Reštaurácia, Moto - PUB JAHODNÍK,

Reality Smolenice

Objekt pre obchod | Jahodník | 1,900 m²

Ponúkame na predaj prevádzkový objekt/reštauráciu/bar v obci Smolenice, v rekreačnom stredisku

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Smolenice

210,000 € 111 €/m²

Chalupa pod lesom na Predaj Smolenice časť Jahodník

Reality Smolenice

Chalupa, rekreačný domček | Jahodnícka | 56 m²

CHALUPA: Útulná jednopodlažná chalupa s 2 izbami. Chalupa si prešla čiastočnou rekonštrukciou v

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Smolenice

Cena dohodou

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ | NEO - moderný a komfortný rodinný dom s úchvatným výhľadom na Smolenický zámok

Reality Smolenice

Rodinný dom | Bernolákova | 115 m²

Nie všetky ponuky idú na realitné portály. Sledujte ma na Instagrame, kde zverejňujem aj pripra

Publikované: 23.05.2024 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Smolenice

269,900 € 2782 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT - KOMENSKÉHO, SMOLENICE

Reality Smolenice

3 izbový byt | Komenského | 70.83 m²

NOVÁ CENA CASMAR RK vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Smolenice

124,900 € 1763 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pinky Real - Dom s dušou a top lokalitou: pokojné bývanie na Jahodníku, pripravený k nasťahovaniu

Reality Smolenice

Rodinný dom | Jahodnícka | 398.12 m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA – Objavte v našej ponuke perličku, a to výnimočnú 6-izbovú vilu v lone prírody Ma

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Smolenice

382,000 € 960 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23057)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie