Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom nebytové priestory o výmere od 17,88 m2 do 200 m2 v business centre LETNÁ 40 v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Letná | 17.88 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Košice – Letná 40 • Výmera priestorov: od 17,88 m2 do 200 m2 • Podl

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Priestory na podnikanie 1700m2/2300m2 v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Palackého | 1,700 m²

VÝBORNÁ LOKALITA ul. Palackého NA PREDAJ PRIESTOR na PODNIKANIE, výstavbu haly, polyfunkčný o

Publikované: 04.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

750,000 € 441 €/m²

Komerčná budova s možnosťou prevádzky – Košice, Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bočná | 235 m²

Váš budúci podnikateľský plán v srdci Košíc Norbert Nemes z Reality s VAMI Vám predstavuje neh

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

465,000 € 1979 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelária 61 m² - Hradbová ul. 11 v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Hradbová | 60.5 m²

Ponúkam Vám do prenájmu kancelársky priestor v centre Košíc na Hradbovej ulici 11. Priestor:

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie 17,5 m² – Moyzesova, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova 36 | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na prenájom kanceláriu o výmere 17,5 m² na Mo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

278 €/mesiac

Prenájom kancelárie 41 m² – Moyzesova, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova 36 | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na prenájom kanceláriu o výmere 41 m² na Moyz

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

538 €/mesiac

Na prenájom obchodný priestor s výkladom – Mäsiarská ul., Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Mäsiarska | 74 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na prenájom obchodné priestory s výkladom pri

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

1,098 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie 16 m² – Moyzesova, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova 36 | 16 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na prenájom priestor o výmere 16 m2 na Moyze

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

268 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie 73 m² - Moyzesová, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova 36 | 73 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na prenájom kanceláriu o výmere 73 m² na Moyz

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

698 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie 9 m² – Rooseveltova, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Rooseveltova | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na prenájom kanceláriu o výmere 9 m² na Roose

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

248 €/mesiac

Odstúpenie BAR LAMBADA - Mäsiarská ul., Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Reštauračné priestory | Mäsiarska 50 | 80 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka jedinečnú príležitosť prevziať zabehnutý a št

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

10,000 € 125 €/m²

Priestory na prenájom 86 m² – Rooseveltova, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Rooseveltova 6 | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na prenájom priestory o výmere 86 m2 v centre

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

1,298 €/mesiac

Prenájom kancelárie 35 m² – Moyzesova, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na prenájom kanceláriu o výmere 35 m² na Moyz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

508 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Kancelária 70 m2, ul. Alžbetina, Centrum mesta, Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Alžbetina | 70 m²

Na prenájom pekné reprezentatívne kancelárske priestory na ulici Alžbetina. Čistá plocha kance

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Obchodný / kancelársky pr., 27 m2 ul. Masiarska - Hlavná, pasáž Valentína

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavná | 27 m²

Na predaj obchodný / kancelársky priestor medzi ulicami Hlavná a Mäsiarska v pasáži Valentína.

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

135,000 € 5000 €/m²

OBCHODNÉ PRIESTORY, UL. BAČÍKOVA, KOŠICE – STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bačíkova | 18.77 m²

LCF REAL ponúka na predaj atraktívne obchodné a prevádzkové priestory v tehlovom dome o výmere

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

83,500 € 4449 €/m²

Priestor v centre mesta 55 m2 ul. Kováčska, Orlia Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Orlia | 55 m²

V ponuke na prenájom priestor v pasáži o výmere 55 m2, vhodný na obchod, bývanie, služby, kance

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Obchodný priestor s oknami na ulicu 50 m2 prízemie, ul. Kováčska

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Kováčska | 50 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí o výmere 50 m2, Staré mesto. Priestor využit

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Kancelária 44 m2 ul. Mlynská, Centrum Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská | 44 m²

Na prenájom kancelária 43,92 m2 na ulici Mlynská, Centrum mesta. Kancelársky priestor sa nachá

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

674 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Kancelária o výmere 42 m2, Staré mesto, ul. Mlynská

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská | 42 m²

Na prenájom pekný kancelársky priestor na druhom poschodí o výmere 42 m²s klimatizáciou po komp

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

504 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Obchodný - kancelársky priestor 55m2, Centrum Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Orlia | 56 m²

Exkluzívny obchodný - kancelársky, bytový priestor v ponuke na predaj o výmere 56 m2 s oknami

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5348 €/m²

HLAVNÁ - Vynikajúca lokalita - Očná optika - Kompletne vybavené - Postúpenie prevádzky

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Hlavná | 150 m²

GH Real ponúka na postúpenie reprezentatívnu a nadštandardne vybavenú prevádzku očnej optiky si

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

88,990 € 593 €/m²

Prenájom kancelárií - adresa, kde sa biznis stretáva s históriou

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Žriedlová | 1,475 m²

OC Cassovar má obrovskú výhodu v tom, že kombinuje modernú biznisovú prestíž s historickým šarm

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie v centre Košíc – Mlynská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská | 62 m²

Na prenájom kancelársky priestor o výmere 62 m² v atraktívnej lokalite centra mesta. Dispozíci

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Rodinné domy na predaj (23058)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie