Kancelária na prenájom na ul. Braneckého

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Braneckého | 30.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Trenčín, Braneckého. Plocha: úžitko

Publikované: 08.11.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Priestory na prenájom Trenčín

250 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top
Top

NA PREDAJ | Nebytový priestor 74 m² na Odevnej ulici v Trenčíne

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Odevná | 74 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj nebytový priestor s výmerou 74 m², nachádzajúci

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

115,990 € 1567 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEWDAY | NA PRENÁJOM moderný reprezentatívny dom na podnikanie | 210 m2 rozloha | 505 m2 pozemok | Bezručova - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bezručova | 210 m²

🏢 NEWDAY Reality Vám ponúka na prenájom moderný nadštandardne zrekonštruovaný rodinný dom s rep

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Cena na vyžiadanie

NEWDAY | NA PRENÁJOM viaceré kancelárske priestory v budove s recepciou | 18-36 m2 kancelárie | Budova Program® | Brnianska - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 37 m²

🏢 NEWDAY Reality Vám ponúka na prenájom reprezentatívne klimatizované kancelárske priestory s v

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Kancelársky priestor + parking, ul. Bratislavská | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 22 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom zrekonštruovanú kanceláriu na ul. Bratislavská v Trenčíne.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

380 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom kancelársky priestor na Ul. Vajanského 7

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Vajanského | 18 m²

Záujemca neplatí realitnej kancelárii žiadnu sprostredkovateľskú províziu !!! Na prenájom kanc

Publikované: 21.06.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

180 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom, 52 m2

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Šoltésovej | 52 m²

Ponúkame Vám na prenájom peknú, svetlú kanceláriu v Trenčíne, časť Sihoť, ulica Šoltésovej.

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Priestory na prenájom Trenčín

546 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom 37 m2, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Šoltésovej | 37 m²

Ponúkame na prenájom pekné kancelárske priestory v budove TERMION na Šoltésovej 1995, Trenčín,

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Priestory na prenájom Trenčín

388 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RADO | Kancelárie na prenájom 40.06m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | K výstavisku | 40.06 m²

IBA U NÁS!!! RADO Reality ponúka na prenájom viacero flexibilných kancelárskych priestorov rôzn

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

167 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | Dizajnová kancelária 55m2, Mierové námestie | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | 55 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom štýlové kancelárske priestory priamo v centre Trenčína – na

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

RADO | Prenájom 32 m² kancelárie | Zlatovce

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 32 m²

RADO Reality Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove nachádzajúcej s

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.26 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Prenájom 11,4 m² kancelárie | Zlatovce

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 11.4 m²

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.26 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Na prenájom exkluzívne priestory 2. NP, Nám. sv. Anny, Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Anny | 100 m²

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na prenájom exkluzívne administratívne priestory s rozlohou 200,

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13.7 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Predaj polyfunkčnej budovy, Bratislavská ul. - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 430 m²

RADO Reality ponúka na predaj polyfunkčný objekt na Bratislavskej ul. v Trenčíne. 3-podlažná bu

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Prenájom od 11 m² do 56 m² kancelárie | Zlatovce

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 56 m²

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

5.26 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

RADO | Predaj firma s pozemkom 1942m2 | ul. Bratislavská | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská cesta | 330 m²

RADO Reality ponúka na predaj administratívnu budovu na ulici Bratislavská v Trenčíne s pozemko

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Trenčín

875,000 € 2652 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Moderné Kancelárie 79m2 - Mierové námestie | Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Mierové námestie | 79 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RADO | Prenájom exkluzívnych priestorov na 2. a 3.NP, Nám. sv.Anny

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie sv. Anny | 423.1 m²

IBA U NÁS! RADO Reality prináša na prenájom exkluzívne administratívne priestory na 2. NP (cca

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

13.7 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | Prenájom kancelárie 33 m2 - Trenčín

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Kubranská | 33 m²

RADO Reality ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 33 m². Priestor je kompletne zrek

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

277 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

RADO | Kancelárie na prenájom 46m2, budova Fischer TireTech, TN

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | K výstavisku | 46 m²

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Trenčín

191.82 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

RADO | Na prenájom exkluzívne priestory 3. NP, Nám. sv. Anny, Trenčín