IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 370m2 » novostavba » cena 10,50 m2 + E

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 370 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory v polyfunkčnej budove na ulici

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 11.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,885 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 110m2 » novostavba » cena 10,50 m2 + E

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 110 m²

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 08.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,155 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

IMPREAL »»» Ružinov »» kancelárske priestory o veľkosti 42m2 » novostavba » cena 10,50 m2 + E

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 42 m²

Publikované: 03.10.2023 Aktualizované: 11.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

441 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RentHub | Prémiová zariadená kancelária v ZWIRN | Výhľad na hrad I

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 40 m²

Patrik z RentHub Vám ponúka na prenájom reprezentatívny administratívny priestor v projekte ZWI

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,270 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GRAVITAS | Kancelárie na Prenájom | CITY Park Ružinov, Plynárenská

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 115 m²

GRAVITAS vám exkluzívne ponúka kancelársky priestor na prenájom vo vyhľadávanej biznis lokalite

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,105 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom moderných kancelárskych priestorov – Plynárenská ulica, Bratislava - od 17 do 692m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 80 m²

Prenájom moderných kancelárskych priestorov – Plynárenská ulica, Bratislava Flexibilné priesto

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom komerčných priestorov – Vajnorska. Rozloha: 10 - 123 м2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 38 m²

Prenájom komerčných priestorov – Vajnorska BEZ provizie!!! Hľadáte priestor pre svoje podnik

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom komerčných priestorov vedľa IKEA a AVION Bratislavy 12-296m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 50 m²

Prenájom komerčných priestorov – Air Offices, vedľa IKEA a AVION Bratislavy BEZ provizie!!! H

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Ružinov - Glória - nadštandardné kancelárske priestory

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 100.21 m²

Ponúkame Vám na prenájom nebytový priestor vo výbornej lokalite neďaleko centra. Ružinov Záhrad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REB.sk Prenájom kancelárií vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 19 m²

REB.sk ponúka na prenájom moderné kancelárske priestory na atraktívnej adrese Mlynské nivy v Br

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.8 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

REB.sk ponuka kancelárskych priestorov na prestížnej adrese

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 60 m²

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.2 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac

MODERNÉ KANCELÁRIE NA PRENÁJOM V PROJEKTE ZWIRN OFFICE

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Svätoplukova | 86 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: MODERNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY V NOVOSTAVBE ZWIRN! RK ARCHEUS ponúka na pren

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,200 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÉ KANCELÁRIE NA PREDAJ V PROJEKTE ZWIRN OFFICE

Reality Bratislava-Ružinov

EXKLUZÍVNA PONUKA: MODERNÉ KANCELÁRSKE PRIESTORY V NOVOSTAVBE ZWIRN! RK ARCHEUS ponúka na pred

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 5221 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Klimatizované kancel. priestory 315 m2 neďaleko letiska, IKEA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Technická | 315 m²

Prenájom pekných klimatizovaných kancelárskych priestorov na Technickej ul. v Ružinove 2. posc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

METROPOLITAN │Priestranné kancelárie v Ružinove na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

METROPOLITAN │Priestranné kancelárie v Ružinove na prenájom Lukratívne kancelárske priestory

Publikované: 14.04.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,160 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory na Sabinovskej ulici (Ružinov), 125 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Sabinovská | 125 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky celok v polosuterénnych priestoroch v administratívnej bu

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Dvojkancelária, cca 53 m2, výhodná poloha, Bratislava-Ružinov, Hraničn

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hraničná | 54 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.18 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac