Prenájom samostatného kancelárskeho traktu 104 m² v skvelej lokalite v centre mesta Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prievozská | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom kancelársky trak

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10.9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Prenájom prízemného obchodného priestoru 82 m² vo frekventovanej lokalite mesta Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho | 1 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s úžitkovou plochou 82 m2, ktorý sa nachádza vo frekvent

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.5 €/m2/mesiac 14 €/m2/mesiac

Prenájom rožného obchodného priestoru 147 m² v skvelej lokalite v centre mesta Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom obchodný priesto

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

17 €/m2/mesiac 17 €/m2/mesiac

Prenájom 2-podlažného obchodno-skladového priestoru 672 m² na Bajkalskej ulici v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 672 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom 2-podlažný obcho

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj plne obsadeného areálu vo výbornej lokalite mesta Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho 12 | 2,018 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj plne obsadený kome

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

4,500,000 € 2230 €/m²

Prenájom moderných kancelárskych priestorov na Galvaniho ulici v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom moderné kancelár

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Prenájom 2 samostatných kancelárií 44,20 m² v Galvaniho biznis centre v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom dve samostatné k

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.75 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Prenájom distribučného centra 2444 m² s kanceláriami pri letisku v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Technická | 2,600 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom skladový priesto

Publikované: 14.09.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

6 €/m2/mesiac 6 €/m2/mesiac

Prenájom obchodného priestoru 333 m² v skvelej lokalite v centre mesta Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Prievozská | 1 m²

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

17 €/m2/mesiac 17 €/m2/mesiac

Prenájom samostatnej kancelárie 19 m² pri OC AVION v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Ivanská cesta | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom samostatnú kance

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9.8 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Prenájom nových, kompletne zariadených kancelárii priamo pri letiskovej dráhe v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pri letisku 5 | 402 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom kancelárske prie

Publikované: 06.11.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13 €/m2/mesiac 13 €/m2/mesiac

Prenájom showroomu 401 m² v obchodnom centre NEW LIVING CENTER v meste Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Rožňavská | 1 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na prenájom showroomový prie

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.5 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

Prenájom prízemného obchodného priestoru 138 m² vo výbornej lokalite mesta Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Karadžičova | 1 m²

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

Na prenájom obchodný priestor v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ivánska | 530 m²

Moderný maklér ponúka na dlhodobý prenájom všestranný prevádzkový areál s rozlohou 530 m², situ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,250 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Na prenájom garážové parkovacie státie neďaleko OC Central v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | ulica | 0 m²

Ponúkame na prenájom garážové parkovacie státie v bytovom dome Meinl na Kupeckého ulici v Brat

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Ružinov

120 €/mesiac

Reprezentatívna kancelária v projekte ZWIRN OFFICE s výhľadom na downtown a vysokým štandardom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 58 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na prenájom exkluzívny kancelársky priestor v novopostave

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,965.4 €/mesiac 34 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

creative solution s.r.o. - prenájom obchodného priestoru - 815m2 - BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 815 m²

Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky SKLADOVÝC

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Zariadená kancelária so zasadačkou a parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Žellova | 22 m²

Ponúkame na prenájom zariadenú kanceláriu o výmere 22 m² v administratívnej budove na Žellovej

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

450 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Sklad na prenájom o ploche 95 m2 + kancelária

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Nezadaná | 95 m²

S 2-289 Na prenájom sklad o ploche 95 m2. Sklad je zateplený a je vhodný pre tovar , ktorý pot

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Skladový priestor na prenájom v Bratislave II na ul. Prievozská, 604,61m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Prievozská | 604.61 m²

Realitná kancelária LANDSALL ponúka na prenájom skladový

Publikované: 23.06.2024 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,408 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Skladový priestor v Bratislave II na ul. Prievozská, 587 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Prievozská | 587 m²

Realitná kancelária LANDSALL ponúka na prenájom skladový

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,170 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Skladový priestor v Bratislave II na ul. Prievozská, 560 m2, prístup kamiónom

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Prievozská | 560 m²

Realitná kancelária LANDSALL ponúka na prenájom skladový

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,024 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Nebytový priestor na Bajkalskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Bajkalská | 557 m²

Železnice Slovenskej republiky ponúkajú na predaj ponukovým konaním formou elektronickej aukcie

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

597,600 € 1073 €/m²

PRIESTOR PRE REŠTAURÁCIU V NUPPU | 216,81 m² + TERASA 45,73 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Hraničná | 216.81 m²

Jedinečná gastro príležitosť v NUPPU: Buďte prvou a jedinou reštauráciou v štvrti! Hľadáte vý

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

453,350 € 2091 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23118)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Upresniť hľadanie