*Reprezentatívne administratívne priestory v BBC5, blok B, 7.p.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 165.74 m²

EDEN real ponúka na prenájom reprezentatívne kancelárske priestory v administratívnom centre Br

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Nadštandardný kancelársky priestor, BBC1, Flexifloor, 5.p.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 48.27 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 48,27 m2 na Flexifloor. Administrat

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REI PREMIUM - Moderný mezonetový obchodný priestor 262m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Zlaté piesky | 260 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na prenájom priestranný nebytový priestor v novostavbe VARIO 37, ktorý

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,440 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

*Reprezentatívne administratívne priestory na Flexifloor v BBC1, 5.posch.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 40.75 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 40,75 m2 na Flexifloor. Administrat

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Administratívne priestory v BBC1, 6.posch., blok B

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 47.39 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 47,39 m2. Administratívne priestory

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM KANCELÁRIÍ / ADMINISTRATÍVNEJ BUDOVY – DOHNÁNYHO UL., BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Dohnányho | 124 m²

Pozrite si 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=497FsrWdvwg Predstavujeme vám jedi

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,240 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

*Menšia kancelária na Flexifloor, BBC 1 na Plynárenskej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 27.97 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 27,97 m2 na Flexifloor. Administrat

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

*Reprezentatívne administratívne priestory v BBC1, 1.p., blok B, 126 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 126 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory s terasou o výmere 126 m2. Administratívne p

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Reprezentatívne administratívne priestory v BBC5, blok A, 7.p.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 717.85 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 497.2 m²

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Priestranné kancelárske priestory vo výmere 232 m2 so strategickou polohou, Pestovateľská ul., Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 232.13 m²

RK Dumbo real Vám exkluzívne ponúka rozsiahle kancelárske priestory o celkovej výmere 232 m², s

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,518 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reprezentatívne kancelárie pre 3 osoby, BBC5, FLEXIFLOOR

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 30 m²

EDEN real ponúka na prenájom novovytvorené reprezentatívne kancelárske priestory na FLEXIFLOOR

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

625 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

REI PREMIUM - Nové skladovo–kancelárske priestory 102m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Zlaté piesky | 102 m²

Nové skladovo–kancelárske priestory v modernom areáli VARIO 37 – Bratislava, Zlaté piesky Pred

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

1,400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

*Menšia kancelária na Flexifloor, BBC1 na Plynárenskej ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 17.76 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory o výmere 17,76 m2 na Flexifloor. Administrat

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

20 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

*Administratívne priestory s terasou v BBC1, 6.posch., blok B

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 98.43 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory s terasou o výmere 98,43 m2. Administratívne

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Obchodné priestory v reprezentatívnom business centre

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Plynárenská | 185.5 m²

EDEN real ponúka na prenájom obchodné priestory v reprezentatívnom administratívnom centre Brat

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

14.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 117.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

13.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom kancelárie v atraktívnej lokalite so strategickou polohou, Pestovateľská ul., Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 31.5 m²

RK Dumbo real Vám prináša ideálne riešenie pre Váš biznis: praktické kancelárie od 31,5 m² v dy

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

420.34 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie so strategickou polohou, Pestovateľská ul., Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 18.88 m²

RK Dumbo real Vám prináša ideálne riešenie pre Váš biznis: praktické kancelárie od 18,88 m² v d

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

216.25 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

*Administratívne priestory v BBC1, 6.posch., blok A

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 214 m²

EDEN real ponúka na prenájom kancelárske priestory s terasou o výmere 213,8 m2. Administratívne

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

.Reprezentatívne administratívne priestory v BBC5, blok C, 6.posch.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Plynárenská | 608.39 m²

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

12.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelárie v blízkosti OC Palace Zlaté piesky, vhodné aj pre náročných klientov na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 47 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie vhodné aj pre náročného klienta. Nachádzajú sa na 3.p.v repreze

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

462.83 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REI PREMIUM - Moderný mezonetový obchodný priestor 361m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Zlaté piesky | 361 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

3,960 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Mesačná ul. - administratívna budova/ubytovacie zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislava-Ružinov - Ostredky | 257 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu administratívnu budovu na Mesačnej ul. v Bratislave, situ

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

470,000 € 1829 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23109)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie