Skladový priestor 500m2 v BA - Petržalka na ul. Kopčianska

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Kopčianska | 500 m²

Realitná kancelária LANDSALL ponúka na prenájom skladový

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

3,750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Skladový priestor 50m2 v BA - Petržalka na ul. Kopčianska

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Kopčianska | 50 m²

Realitná kancelária LANDSALL ponúka na prenájom skladový

Publikované: 25.03.2024 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Skladový priestor 176m2 v BA - Petržalka na ul. Kopčianska

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Kopčianska | 176 m²

Realitná kancelária LANDSALL ponúka na prenájom skladový

Publikované: 25.03.2024 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

1,232 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Skladový priestor 108m2 v BA - Petržalka na ul. Kopčianska

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Kopčianska | 89 m²

Realitná kancelária LANDSALL ponúka na prenájom skladový priestor o výmere 89 m2 v stráženom p

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

667 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom skladové priestory 313,13 m2, Bratislava - Petržalka, od 01.11.2025.

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Rusovská cesta | 313 m²

Landsall realitná kancelária ponúka na prenájom skladové priestory o výmere 313,13 m2 v Petržal

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

2,651 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj obchodný priestor 56m2, ul. Bosákova / Lužná

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Lužná | 56 m²

LANDSALL realitná kancelária ponúka na predaj obchodný priestor v Bratislave V - Petržalke na u

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

220,000 € 15 €/m²

Sklad (14 m²) na prenájom – Bratislava, Kopčianska

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | Kopčianska | 14 m²

Realitná kancelária Findigo s.r.o. ponúka na prenájom skladovací priestor – bezpečnostný sklado

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

90 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 305m2 - BA V

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | 305 m²

Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z najaktuálnejšej ponuky SKLADOVÝC

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 14.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 62m2 - BA V

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | 62 m²

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 14.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 168m2 - BA V

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | 168 m²

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 14.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

creative solution s.r.o. - prenájom skladového objektu - 1118m2 - BA V

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | 1,118 m²

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6.45 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 96m2 - BA V

Reality Bratislava-Petržalka

Priestor pre sklad | 96 m²

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 14.09.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

6.1 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|OBCHODNÉ PRIESTORY 119 M2 V NOVOSTAVBE MATADORKA S PRESKLENÝM VÝKLADOM,PARKINGOM,KLIMATIZÁCIOU

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Ulica Závodu Matador | 119 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom priestory v novostavbe úspešného bytového projektu Ma

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

1,548 € 13 €/m²

DIRECTREAL|PRIESTOR 38 M2 PRI PETRŽALSKEJ VLAKOVEJ STANICI NA ÚDERNÍCKEJ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 38 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom priestor vhodný pre administratívu, alebo služby v pr

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

343 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|PRIESTORY 206 m2, S PARKOVANÍM, V PETRŽALKE PRI VLAKOVEJ STANICI NA ÚDERNÍCKEJ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 206 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom priestory vhodné pre administratívu, alebo služby v p

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

1,850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|OBCHODNÉ PRIESTORY 109 M2 V NOVOSTAVBE MATADORKA S PRESKLENÝM VÝKLADOM,PARKINGOM,KLIMATIZÁCIOU

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Ulica Závodu Matador | 109 m²

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

1,420 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|NOVÉ ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY 371 M2 V PETRŽALKE PRI VLAKOVEJ STANICI NA ÚDERNÍCKEJ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 371 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom pekné priestory vhodné pre administratívu, alebo služ

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

4,452 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|PRIESTOR 46 m2, S PARKOVANÍM, V PETRŽALKE PRI VLAKOVEJ STANICI NA ÚDERNÍCKEJ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 46 m²

Publikované: 23.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

416 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Administratívne priestory na prízemí bytového domu

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Rovniankova | 230 m²

Directreal Smile - Priestor pozostáva zo vstupnej chodby, 7 samostatných miestností (vhodné ak

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

9.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NIDAL: PRENÁJOM reprezentatívnych kancelárí v Technopole (318 m² na 4. poschodí)

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | 318 m²

Základné informácie Hľadáte kancelárske priestory, kde všetko funguje – bez starostí so správo

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

4,770 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Kancelárske priestory, Petržalka - Bratislava 75-900m2

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 295 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory vhodné na medicínske účely, ambulanciu

Publikované: 06.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

ARISE | Predaj obchodný a skladový priestor v Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Fedinova | 380 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj / prenájom obchodný a sk

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 947 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Kancelárske priestory, Petržalka - Bratislava 48m2-1600m2.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Röntgenova | 1,600 m²

BOSEN Group Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory na ulici Röntgenova, Bratislava. PRIE

Publikované: 10.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

člen NARKS

ARISE | Predaj kancelárie pre váš biznis.

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Panónska | 72.56 m²

Kancelársky, administratívny priestor na PREDAJ – Panónska cesta, Petržalka Na fotkách vidíte

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 3170 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23055)
Upresniť hľadanie