Pozemok pre rodinné domy | 668 m²
POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE POD TATRAMI! Lokalita IBV Brezinka sa bleskovo vypredáva! Aktuálne h
119 €/m2 119 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Sadová | 11,172 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 11 172m2 v blízkosti rodinných domov v obľúbene
55 €/m2 55 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Liptovský Trnovec | 4,100 m²
Pozemok sa nachádza v katastri obce Liptovský Trnovec s krásnym výhľadom na Nízke a Západné Tat
75 €/m2 75 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,022 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v novovzniknutej lokalite Liptovského Mikuláša – v mestskej čast
150 €/m2 150 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 795 m²
Ponúkame Vám na predaj nádherný slnečný svahovitý pozemok s Právoplatným stavebným povolením, o
115,000 € 145 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1283m² na ulici VITALIŠOVSKÁ, v mestskej č
220 €/m2 220 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1729m² na ulici VITALIŠOVSKÁ, v mestskej č
220 €/m2 220 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Jahodová | 431 m²
Realitná spoločnosť Eden Real estate, Vám predstavuje na predaj mierne svahovitý pozemok o výme
73,500 € 171 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pavčina Lehota | 720 m²
AstonReal ponúka na predaj pozemok v Pavčinej Lehote o výmere 720m2 (41m x 17m). Nehnuteľnosť s
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny Háje | 429 m²
AstonReal ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš – časť Háje, vhodný na vý
79,990 € 186 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podbreziny | 434 m²
79,990 € 184 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²
RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš, mestská časť Okoličné – St
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Benická | 858 m²
Realitná kancelária Liptoreal Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok o výmere 85
90 €/m2 90 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Armádna | 368 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Demänová.
81,000 € 220 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Benická | 595 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 595 m2, ktorý je zahrnutý v územnom pláne na výstavbu rodi
95 €/m2 95 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Pod Stráňami | 4,628 m²
1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok neďaleko železnič
370,000 € 80 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jefremovská | 429 m²
Ponúkame Vám na predaj posledné 2 slnečné pozemky v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Okoli
70,000 € 163 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste
285,000 € 165 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ondrejová | 1,648 m²
Hľadáte stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši? Máme pre vás riešenie! Exkluzívne iba v realitn
100 €/m2 100 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Ráztocká | 630 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 630 m² v katas
119,900 € 190 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²
240,000 € 187 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Benice | 746 m²
Directreal LMCity - Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v pokojnej mestskej časti,
104,440 € 140 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 427 m²
XEMAR ( milota,tothova@xemar.sk alebo 0918 971 292 ) ponúka na predaj ešte 2 lukratívne staveb
86,100 € 202 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 428 m²
XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok
85,000 € 199 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.