544m2 Chorvatsky Grob investičný pozemok

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 544 m²

Chorvátsky Grob 544m2, 68.000€, 125€/m2 Investičný stavebný pozemok na predaj – Chorvátsky Gro

Publikované: 06.10.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

125 €/m2 125 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsky Grob 653m2, 81.360€ (124€/m2)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 653 m²

Stavebný pozemok Chorvátsky Grob – Čierna Voda (Suché miesto II) 653 m², 114 €/m² Na predaj i

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

74,999 € 115 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsky Grob, Investičný pozemok 884 m² za 109.000€ (123€/m2)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 884 m²

Chorvátsky Grob – časť Čierna Voda Ulica Triblavinská Ponúkame na predaj parcely č. 2700 a 2

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

109,000 € 123 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvatsky Grob 2258m2, 281 798 € (125 €/m²)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 2,257 m²

Chorvatsky Grob 2258m2, 281 798 € (125 €/m²) Na predaj – veľký stavebný/investičný pozemok, Či

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

281,674 € 125 €/m²

Chorvátsky Grob 510m2, 66.300€ (130€/m2)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 510 m²

Chorvátsky Grob 510m2, 66.300€ (130€/m2) Na predaj – investičný pozemok, Čierna Voda – Chorvát

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

66,300 € 130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsky Grob 817m2m2 101.040€ (124€/m2)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 817 m²

Na predaj pozemok – Chorvátsky Grob, Čierna Voda (Suché miesto II) Výmera: 817 m² Cena: 101 04

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

101,040 € 124 €/m²

Chorvatsky Grob 653m2 za 83.000€

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 653 m²

Stavebný pozemok na predaj – Chorvátsky Grob (časť Čierna Voda) Ponúkame na predaj investičný

Publikované: 29.06.2024 Aktualizované: 05.11.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

83,000 € 127 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvatsky Grob 816m2, 115€/m2, 93.760€

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 816 m²

Chorvatsky Grob 816m2, 115€/m2, 93.760€ Ponuka – stavebný pozemok na RD, Čierna voda, Chorvát

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

93,760 € 115 €/m²

Chorvátsky Grob 817m2 101.040€ (124€/m2)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 817 m²

Na predaj pozemok – Chorvátsky Grob, Čierna Voda (Suché miesto II) Výmera: 817 m² Cena: 101 040

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

101,040 € 124 €/m²

817m2 Chorvatsky Grob 114.000 €

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 817 m²

Stavebný pozemok na predaj – Chorvátsky Grob, časť Čierna Voda (ulica Triblavinská) Ponúkame n

Publikované: 25.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

114,000 € 140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvatsky Grob 1132m2, 139.480€, 123€/m2

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 1,043 m²

Chorvatsky Grob 1132m2, 139.480€, 123€/m2 Stavebný pozemok na predaj – Chorvátsky Grob, Čierna

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

139,480 € 134 €/m²

Chorvátsky Grob 1633m2 198.960€ (122€/m2)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 1,633 m²

Na predaj pozemok – Chorvátsky Grob, Čierna Voda (Suché miesto II) Výmera: 1 633 m² Cena: 198

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

198,960 € 122 €/m²

Pozemky pre budúcu výstavbu — Suché miesto 2, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 613 m²

Predstavte si dom v pokojnej, rýchlo rastúcej lokalite len pár minút od Bratislavy. Ponúkame sl

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

73,560 € 120 €/m²

člen NARKS

Pozemky pre budúcu výstavbu — Suché miesto 2, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 817 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

99,674 € 122 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny stavebný pozemok v slepej ulici - iba 15 min. od Bratislavy (Chorvatsky Grob)

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | 1,057 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom exkluzívneho staveného pozemku v novo

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

270 €/m2 270 €/m2

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v Chorvátskom Grobe 800 m2

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsky Grob | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - pre rodinné domy Chorvátsky Grob, Chorvátsky Grob. Plocha: p

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

240,000 € 300 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok so stavebným povolením pre 2 rodinné dvojdomy v centre Chorvátskeho Grobu

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 1,600 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj stavebný pozemok s projektom s právoplatným stavebným po

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

250 €/m2 250 €/m2

NIDAL: Predaj - Pozemok na výstavbu rodinného domu, Monarská alej II, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | 715 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok, vrátane všetkých IS, pre výstavbu sam

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

235,950 € 330 €/m²

NIDAL: Predaj - Pozemok pripravený na výstavbu, Monarská alej II, Čierna Voda

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Monarská alej | 548 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

180,840 € 330 €/m²

TOP LOKALITA !! Predám stavebný pozemok 675m2 .Chorvátsky Grob.

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Hlavný Dvor | 675 m²

Predám Vám stavebný pozemok ,ktorý je určený na samostatný rodinný dom.Pozemok má 675m2. Je sln

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

175,000 € 259 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK | ČIERNA VODA – CHORVÁTSKY GROB | IDEÁLNE RODINNÉ BÝVANIE LEN PÁR MINÚT OD BRATISLAVY

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Čerešňová | 816 m²

Hľadáte miesto pre svoj budúci domov v lokalite, ktorá spája pokojné bývanie s rýchlou dostupn

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

290 €/m2 290 €/m2

Stavebný pozemok 14 306 m² pre 18 rodinných domov – Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvástky Grob | 14,306 m²

PEGAS REAL vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 14 306 m² v obľúbenej loka

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

Cena dohodou

Slnečný pozemok na RD + dvojdom 600+113 m2, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 713 m²

Pozemok na výstavbu RD v zastavanej časti obce Chorvátsky Grob. Výmera pozemku 600 m2, šírka 2

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

Cena dohodou

Prestížny stavebný pozemok vo vinikajúcej lokalite

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Suché miesto 2 | 3,529 m²

Pridajte sa k výnimočnej komunite budúcich majiteľov a vytvorte si svoj vysnívaný domov na tomt

Publikované: 17.03.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

110 €/m2 110 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1418)