Predaj polyfunkčná budova, Železničná ulica, Nemšová

Reality Nemšová

Polyfunkčný objekt | Železničná | 264.75 m²

Realitná kancelária WIN–WIN ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v blízkosti centra mesta Nemšov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Nemšová

Info v RK

BOSEN | Pozemok v krásnom prostredí, 1564 m2 - Ľuborča

Reality Nemšová

Rekreačný pozemok | 1,564 m²

Bosen Group Vám exluzívne ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty v malebn

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

60 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok pre rodinný dom 961 m2, Nemšová - Ľuborča.

Reality Nemšová

Pozemok pre rodinné domy | Fučíkova | 961 m²

Ponúkame Vám predaj krásny, slnečný stavebný pozemok 961 m2, Nemšová - Ľuborča. Pozemo má IS -e

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nemšová

Info v RK

IBA U NÁS! Na predaj záhradná chatka so záhradou, 711 m2,Nemšová-Ľuborča

Reality Nemšová

Chalupa, rekreačný domček | Ľuborča | 92 m²

Hľadáte únik z mesta, kde si viete okamžite užívať pokoj a prírodu? Táto chatka vás chytí za s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nemšová

132,900 € 1445 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

na predaj rodinný dom + podnikateľské priestory Nemšová

Reality Nemšová

Rodinný dom | Nevyplnená | 190 m²

RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Nemšovej časť Ľuborča. Dispozične pozostáva z: prízemia,

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nemšová

260,000 € 1368 €/m²

REZERVOVANÉ-rekreačná chata v Nemšovej – časť Ľuborča

Reality Nemšová

Záhradná chatka | Antonstál | 34 m²

REZERVOVANÉ Hľadáte miesto na oddych v prírode, no zároveň s jednoduchým prístupom? Táto útulná

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nemšová

27,500 € 809 €/m²

Na predaj pozemok Nemšová - Ľuborča, 1127 m2

Reality Nemšová

Záhrada | 1,127 m²

189844 V blízkosti lesa predáme pozemok Trvalý trávny porast o celkovej rozlohe 1127 m2. Prístu

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

16.5 €/m2 17 €/m2

Rodinný dom v Nemšovej, pozemok 2216 m2 SUPER CENA

Reality Nemšová

Rodinný dom | 180 m²

Ponúkame na predaj PRIESTRANNÝ, DVOJGENERAČNÝ rodinný dom v malom, pokojnom a veľmi vyhľadávano

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nemšová

285,000 € 1583 €/m²

Nadštandardné komerčné a kancelárske priestory 20 m2, Nemšová, Púchovská ul.

Reality Nemšová

Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardné komerčné a kancelárske priestory s celkovou výmerou 20 m

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Priestory na prenájom Nemšová

14 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na predaj polyfunkčný objekt v centre Nemšovej

Reality Nemšová

Polyfunkčný objekt | Janka Palu | 317 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt s výbornou polohou v centre Nemšovej (Trenčiansky kraj).

Publikované: 16.02.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Objekty na predaj Nemšová

355,000 € 946 €/m²

Na predaj: stavebný pozemok Nemšová, Trenčianska Závada

Reality Nemšová

Pozemok pre rodinné domy | Kúty | 6,500 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v lokalite Nemšová, časť Trenčianska Závada. Lokalita j

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Nemšová

39 €/m2 39 €/m2

Nadštandardné komerčné a kancelárske priestory 23,5 m2, Nemšová, Púchovská ul.

Reality Nemšová

Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 23.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardné komerčné a kancelárske priestory s celkovou výmerou 23,5

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Priestory na prenájom Nemšová

14 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na prenájom polyfunkčný objekt v centre Nemšovej

Reality Nemšová

Polyfunkčný objekt | Janka Palu | 317 m²

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 08.02.2026
Objekty na prenájom Nemšová

Cena dohodou

Nadštandardné komerčné a kancelárske priestory 40 m2, Nemšová, Púchovská ul,

Reality Nemšová

Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 40 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardné komerčné a kancelárske priestory s celkovou výmerou 40 m

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Priestory na prenájom Nemšová

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

,, Rezervované " Wealth Group | ponúka štýlový 2 izbový byt v novostavbe | Nemšová

Reality Nemšová

2 izbový byt | 46.39 m²

Hľadáte pokojné bývanie v blízkosti Trenčína s dostatkom priestoru a vlastnou záhradou? Tento p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nemšová

132,500 € 2856 €/m²

Slnečný rekreačný pozemok Nemšová 2000m2 - na predaj

Reality Nemšová

Rekreačný pozemok | Nemšová | 2,000 m²

Slnečný rekreačný pozemok v Nemšovej. Jeden z najkrajších pozemkov v širokom okolí Nemšovej pr

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

21,290 € 11 €/m²

Pozemky v spoločenstve - Nemšová na predaj

Reality Nemšová

Iný poľnohosp. pozemok | Nemšová | 9,300 m²

Realitný maklér Jozef Miksa si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj pôdu zahrnutú v urbárskom spoloč

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

8,900 € 1 €/m²

NA PRENÁJOM VEĽKÝ 2-IZBOVÝ BYT (60 m2) S BAZÉNOM, PARKOVANÍM A ZÁHRADOU, NEMŠOVÁ.

Reality Nemšová

2 izbový byt | 60 m²

TUreality ponúka na prenájom veľký a slnečný 2-izbový byt (60 m2), nachádzajúci sa na ulici Osl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Nemšová

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom priestory v polyfunkčnej budove v Nemšovej v centre.

Reality Nemšová

Objekt pre obchod | 33 m²

Prenajmeme obchodné priestory v obci Nemšová priamo v centre obce. V poslednej dobe priestory s

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Nemšová

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom priestory v polyfunkčnej budove v Nemšovej

Reality Nemšová

Reštaurácia | Janka Palu | 109 m²

Prenajmeme obchodné priestory v obci Nemšová. V poslednej dobe priestory slúžili ako prevádzka

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Nemšová

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Reality Nemšová

Objekt pre obchod | 32 m²

Prenajmeme obchodné priestory v obci Nemšová priamo v centre obce. Priestor je možné využivať

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Nemšová

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Reality Nemšová

Administratívny objekt | 28 m²

Prenajmeme obchodné priestory v obci Nemšová priamo v centre obce. Priestory môžu byť využívané

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Nemšová

350 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PREDAJ REKREAČNÝ POZEMOK V KRÁSNOM PROSTREDÍ – ANTONSTAL, NEMŠOVÁ

Reality Nemšová

Iný stavebný pozemok | 772 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 772 m², situovaný v tichej a vyhľadávanej lokali

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nemšová

15,000 € 19 €/m²

Na predaj rodinný dom

Reality Nemšová

Rodinný dom | hlavná ulica | 120 m²

PROXAM reality - ponúkame na predaj rodinný dom zo šesťdesiatych rokov priamo v centre mesta Ne

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nemšová

235,000 € 1958 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8540)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1398)
Upresniť hľadanie