Rodinný dom | Nezadaná | 175 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v obci Lužianky. Plocha: ú
389,000 € 2223 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,647 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok v zastavanej časti obce Pozba neďaleko od Te
18,000 € 11 €/m²
2 izbový byt | Svätuša | 49 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečný apartmán s krásnym výhľadom v apartmánovom dome v obci Podhájs
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 500 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu kľudnej lokalite v
Cena dohodou
Rodinný dom | Kynek | 175 m²
Ponúkame Vám na prenájom novostavbu 4-izbového bungalovu s dvojgarážou a terasou v meste Nitra
1,350 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 46 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 1-izbové byt v polyfunkčnom objekte v obci Dvory nad
80,000 € 1739 €/m²
2 izbový byt | Kvetná | 58 m²
Vitajte v priestore, kde sa budete cítiť už od prvého momentu ako doma. Predstavujem Vám elega
227,000 € 3914 €/m²
5 a viac izbový byt | Zámocká | 217 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj veľkometrážny 5-izbový penthouse nachádzajúci s
1,299,000 € 5986 €/m²
2 izbový byt | Martina Granca | 50.93 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt 3-2.3 v rez
297,389 € 5839 €/m²
4 izbový byt | Floriánska | 107 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt s lodžiou s výhľadom na D
Info v RK
Rodinný dom | Pekárska | 450 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj výnimočný, citlivo zrekonštruovaný meštiansky d
780,000 € 1733 €/m²
4 izbový byt | Panská | 109 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom výnimočný 4-izbový byt situovaný na
2,900 €/mesiac 27 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rakúsko
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový apartmán
280,000 € 2917 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 341 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 6-izbový zrub s výhľadom na Štiavnické
Info v RK
3 izbový byt | Tajovského | 134 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s t
2,500 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Skalná | 156 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj kompletne zariadený priestor gastro prevádzky –
730,000 € 4679 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj 2 ultra-moderné vily v exkluzívnom 5-hviezdičko
1,797,432 € 5350 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 178 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj unikátnu rekreačnú chatu situovanú v t
659,000 € 3702 €/m²
Rodinný dom | Matúšova | 262 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty predstavuje na predaj 6-izbovú vilu s bazénom, situovanú v prest
1,999,000 € 7630 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 135 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj modernú rekreačnú chatu (drevodom) sit
Info v RK
5 a viac izbový byt | Záhradnícka | 258 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na prenájom veľkorysý 5-izbový mezonet so šiesti
2,990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 625 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj luxusnú vilu s jedinečným výhľadom na mesto sit
Info v RK
Administratívny objekt | Štefánikova | 320 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na prenájom kancelárske priestory v historickej budove na
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | Čertovica | 190 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj novostavbu horskej chaty situovanú vo
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.