(Ju6RCiPr-3f) Aktualizovaný: 11. 05. 2026 1. publikácia: 11. 05. 2026

VÝNIM. PONUKA – STAVEBNÉ POZEMKY, KOŠICE – KAVEČANY, 2400 m2

Kadlubská
Košice-Kavečany • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

299,900 € 125 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
2,400 m²
Info
Ponúkame na predaj jedinečný súbor troch susediacich pozemkov (záhrad) o celkovej výmere až 2400 m², situovaných v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite Košice – Kavečany.

Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálne spojenie pokojného prostredia v blízkosti lesa s výbornou dostupnosťou do centra mesta Košice. Lokalita v tesnej blízkosti vyhliadkovej veže ponúka nádherné výhľady, súkromie a zároveň potenciál na rekreačné aj investičné využitie.

Základné informácie:

- celková výmera: 2400 m²
- v ponuke sú 3 samostatné pozemky vedľa seba (predaj iba ako celok)
- elektrická prípojka na pozemku
- studňa s pitnou vodou
- výborná dostupnosť do mesta
- tichá lokalita v kontakte s prírodou

Investičný potenciál:
Pozemok je vhodný aj ako investícia – s možnosťou budúceho rozdelenia a predaja viacerých samostatných záhrad.

Cena: 299 000 €

Tel. +421 911 900 062
Prečítať viac
Charakteristika

Terén pozemku:
Rovinatý

Pripravenosť k výstavbe:
Schválené v územnom pláne

Plocha pozemku:
2,400 m²

Elektrina:
Na pozemku - 230 V

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Stanislav Vibranský

Orion Real s.r.o.

Orion Real s.r.o.

Lomonosovova 34 • 04001, Košice-Juh (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

299,900 € 125 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Stanislav Vibranský

Orion Real s.r.o.