Rekreačný pozemok | Budanová | 1,009 m²
Pozemok s chatou, Košice – Sever (smer Kavečany, časť Vitalina), k.ú. Čermeľ, cca 10 á, možné d
130,000 € 129 €/m²
Rekreačný pozemok | 399 m²
Slnečná 4á záhrada v Kavečanoch vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti, ktorá čaká práve na Vás.
24,900 € 62 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Budanová | 402 m²
Slnečný pozemok – záhrada s murovanou chatou, sa nachádza na začiatku záhradkárskej osady Kaveč
69,000 € 172 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vyšná | 600 m²
Vladimír Gaži a CassaReal Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkajú na predaj atraktívny stavebný po
210,000 € 350 €/m²
Orná pôda | Široká | 0 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners pobočka Košice Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj
Cena dohodou
Orná pôda | Strážna | 15,460 m²
Cena dohodou
Záhrada | nemá | 360 m²
Bc. Adriána Vatrályová a Diamond Reality Vám ponúka na predaj záhradu o výmere 360 m² v obľúben
22,000 € 61 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 472 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj exkluzívne stavebné pozemky v obľúbenej loka
169,000 € 358 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,472 m²
Invest & Real | Daniel Dombrádi Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 147
235,000 € 160 €/m²
Rekreačný pozemok | 3,192 m²
NA PREDAJ veľkorysý rekreačný pozemok v lokalite Košice - Kavečany o výmere 3192 m². Ponúkame
88,000 € 28 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kadlubská | 2,400 m²
Ponúkame na predaj jedinečný súbor troch susediacich pozemkov (záhrad) o celkovej výmere až 240
299,900 € 125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vyhoňská | 1,950 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj pozemok v lukratívnej časti Košíc - mestská
199,000 € 102 €/m²
Rekreačný pozemok | Lyžiarska | 4,837 m²
Ponúkame na predaj veľkorysý rekreačný pozemok v Kavečanoch v záhradkarskej časti s výmerou 4 8
349,000 € 72 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 884 m²
Na predaj Stavebný pozemok 884 m² – Kavečany | projekt a stavebné povolenie v cene Ponúkame V
163,990 € 186 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,971 m²
Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj pozemok s výborným investičným potenciálom v
250 €/m2 250 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.