NA PREDAJ POZEMOK, MARGECANY, RUŽÍN--KOZINEC

Reality Margecany

Rekreačný pozemok | Ružín. KOZINEC | 0 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka možnosť vlastniť pozemok v krásnej rekreačnej obl

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

Cena dohodou

POZEMOK vhodný pre chatu pri Ružíne

Reality Margecany

Lúka, pasienok | 1,563 m²

Samuel Lörinc a realitná kancelária ELI REAL vám ponúkajú na predaj slnečný kúsok pokoja v dneš

Publikované: 18.05.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Margecany

45,000 € 29 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 800 m2 Margecany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Realitná kancelária HALO reality a Štefan Jurčišin, kontakt: 0915 326 802, nehnuteľnosť s ID: G

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

64,000 € 80 €/m²

Pozemok pri vodnej nádrži Ružín, 169 m2, 90 m od brehu

Reality Margecany

Rekreačný pozemok | 169 m²

Hľadáte menší pozemok v peknej lokalite blízko vody za neveľký peniaz? Potom neprehliadnite naš

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

10,000 € 59 €/m²

MARGECANY - Stavebný pozemok - Pod horou. Výmera 1191m². IS.

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,191 m²

ZARA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj: Nepremeškajte príležitosť ku kúpe slnečného stave

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

78,600 € 66 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MARGECANY: Slnečný stavebný pozemok 3060 m2 lokalita - Pod horou

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Pod horou | 3,060 m²

ZARA REALITY v zastúpení makléra Rastislav Leško ponúka EXKLUZÍVNE na predaj: Slnečný stavebný

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

183,600 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MARGECANY Stavebný pozemok 674 m² - lokalita Pod horou

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Pod horou | 674 m²

ZARA REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj: Slnečný stavebný pozemok s nádherným výhľadom v obc

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

40,440 € 60 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Margecany 647m2

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Hrabová | 647 m²

Ponúkame na predaj pozemok v novovybudovanej časti obce Marcany, pri Ihrisku. Disponuje výmerou

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

38,000 € 59 €/m²

Pozemok Margecany

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | 818 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj pozemok v novej časti Marcecian. Jedná sa o pozemok s v

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

50,000 € 61 €/m²

Rozsiahle pozemky v atraktívnej lokalite Margecany – 14 030 m²

Reality Margecany

Lúka, pasienok | Hornádska | 14,030 m²

Ponúkame na predaj súbor pozemkov v katastrálnom území Margecany, okres Gelnica, s celkovou vým

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

12,490 € 1 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok na predaj Margecany nad priehradou Ružín

Reality Margecany

Rekreačný pozemok | Margecany | 713 m²

Directreal Super - Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 713 m², situovaný vo vyhľadá

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

33,000 € 46 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Margecany, 2540 m²

Reality Margecany

Pozemok pre rodinné domy | Margecany | 2,540 m²

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 2540 m² v obci Margecany. Pozemok sa nachád

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

75,000 € 30 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30307)
Reality v Martine (770)
Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie