STAVEBNÝ POZEMOK S HOSPODÁRSKOU BUDOVOU, HAŽLÍN, BARDEJOV

Reality Hažlín

Pozemok pre rodinné domy | Hažlín | 762 m²

Ponúkame vám na predaj rovinatý stavebný pozemok s hospodárskou budovou, situovaný v obci Hažlí

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hažlín

45,980 € 60 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (771)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Rodinné domy na predaj (23080)
Upresniť hľadanie