(Ju6f9M4XLAQ) Aktualizovaný: 15. 05. 2026 1. publikácia: 15. 05. 2026

Devínska Nová Ves - pozemok 550 m2 na rekreačný dom

Devínske jazero
Bratislava-Devínska Nová Ves • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

47,000 € 85 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
550 m²
Info
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 550 m2, šírka 16 metrov vedený ako zastavaná plocha v lokalite Dev. jazero neďaleko Marcheggského mostu. Momentálne je pozemok bez prípojok, elektrika je v dosahu. Podľa územného plánu sa dá na pozemku stavať rekreačný objekt.
Prečítať viac
Charakteristika

Terén pozemku:
Rovinatý

Pripravenosť k výstavbe:
Schválené v územnom pláne

Plocha pozemku:
550 m²

Šírka pozemku:
16 m

Elektrina:
Pri pozemku - 230 V

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Roman Síth

LIVE BRATISLAVA, s.r.o.

LIVE BRATISLAVA, s.r.o.

Samova 16 • 84107, Bratislava IV (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

47,000 € 85 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Roman Síth

LIVE BRATISLAVA, s.r.o.